Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Лазерна епіляція верхньої губи

Лазерна епіляція верхньої губи

Лазерна епіляція верхньої губи- неінвазивна процедура, яка руйнує цибулини волосся і ріст волосся не відновлюється.

Небажані волосся над губою у жінок заподіюють дискомфорт, а видалення їх воском, висмикування або гоління дають лише тимчасовий ефект. Лазерна епіляція вусиків є популярною і єдиною безпечною процедурою при надмірному зростанні волосся над губою.

Причини появи вусиків у жінок

Гіпертріхоз

Вусики у жінок можуть бути генетично обумовленої вродженою особливістю. Така особливість часто зустрічається у східних рас. Зростання вусиків може активуватися в період статевого дозрівання.

Гірсутизм

Гірсутизм- посилення росту волосся над верхньою губою у жінок внаслідок підвищеного вмісту андрогенів (чоловічих статевих гормонів) в крові. Волосся також можуть з'являтися не тільки в області губ, а також в зоні підборіддя.

Гірсутизм може спостерігатися в фертильному (дітородному) віці, а також є частим явищем в період менопаузи або при патологіях жіночої статевої сфери. Тому частою рекомендацією при появі волосся над верхньою губою у жінок є консультація гінеколога-ендокринолога.

Показання

Як проходить лазерна епіляція над верхньою губою?

Лазерна епіляція верхньої губи займає всього кілька хвилин. Перед процедурою фахівець визначає фототип шкіри і обирає параметри процедури, на шкіру наноситься прозорий гель. Промінь лазера проникає глибоко в шкіру, вибірково нагріваючи меланін волосся. Цибулини волосся руйнуються і зростання волосся припиняється. Епіляція вусиків лазером є ефективною і безпечною процедурою.

епіляція верхньої губи

Протипоказання

  • вагітність
  • годування груддю
  • свіжа засмага на обличчі
  • герпес, запалення шкіри
  • прийом фотосенсибілізаторів
  • відвідування солярію

Підготовка до епіляції над верхньою губою

Перед процедурою лазерної епіляції необхідно збрити волосся. Волос необхідно голити проти напрямку росту, намагайтеся уникати порізів.

Існує помилкова думка, що гоління волосся призводить до посилення їх росту. Це не так, гоління волосся над верхньої губи ніяк не впливає на ріст волосся. Посилення росту волосся в області вусиків регулюється статевими гормонами. Не бійтеся, гоління перед лазерною процедурою не посилить ріст волосся.

Рекомендації після процедури

Лазерна епіляція - це процедура без реабілітації, вже через кілька хвилин після процедури ви можете займатися своїми повсякденними справами. Рекомендується не засмагати і наносити сонцезахисний крем SPF 30+, особливо в літню пору протягом 3 місяців після епіляції.

Вартість

Ціни лазерної епіляції на обличчі в Києві

 ЦінаТривалість
Зона над верхньою губою210 грн.10 хв.
Підборіддя230 грн.10 хв.
Щоки230 грн.10 хв.
Скронева область230 грн.10 хв.
Скронева область + щоки440 грн.10 хв.
Міжбрів'я195 грн.10 хв.
Лінія чола230 грн.10 хв.
Все обличчя750 грн.20 хв.
Єдиний імпульс60 грн. 
Знеболювання15%40 хв.
Гоління зони епіляції15% 

Повний прайс лист по зонам дивіться в розділі - Лазерна епіляція.

Запишіться на процедуру онлайн

Часті питання

Скільки процедур потрібно?

Зазвичай, для повного припинення росту волосся потрібно від 4 до 8 процедур епіляції. Це залежить від товщини і кількості волосся. Найбільш критичним фактором є гормональний фон і його коливання.

Коливання гормонального фону стимулюють появу нового волосся. Під дією статевих гормонів відбувається активація сплячих цибулин волосся. Пушкове волосся також можуть трансформуватися в зрілий чорний волосся під дією статевих гормонів.

Поява нових волосків буде сигналом повторного візиту на лазерну епіляцію. У випадках одиничних волосся немає сенсу робити повну епіляцію всієї зони губи, досить декількох спалахів по волоссю, що з'явилось. Для цього передбачена ціна за 1 спалах.

Чи може лазер викликати появу нового волосся?

Ні, лазерна епіляція не викликає появу нового волосся. Слід пам'ятати, що зростання волосся в області верхньої губи і підборіддя пов'язаний з гормональним фоном. Підчас епіляції видаляються тільки волосся, які знаходяться в активній фазі росту. Відновлення зростання сплячих цибулин волосся відбувається під дією статевих гормонів, які впливають на сплячі цибулини. З цієї причини після лазерної епіляції може спостерігатися поява нових волосків. Для цього існують підтримують процедури.

Чи можна видалити пушкове волосся?

Ні, лазером неможливо видалити пушкове волосся, сиве і світле волосся. Світле волосся не містить пігмент (меланін), тому під дією лазерного променю волосся не нагрівається до необхідної температури, щоб зруйнувати цибулину волоса.

В якому віці можна видаляти волосся?

Лазерна епіляція не має вікових обмежень і може виконуватися навіть в дитячому віці за медичними показаннями, наприклад при парадоксальному гіпертрихозі. Все ж є певні вікові рамки, які пов'язані не стільки з самою процедурою лазерної епіляції, скільки з фізіологією росту волосся.

Наприклад, лазерна епіляція у період статевого дозрівання може не дати стійкого результату. Це пов'язано з тим, що зміни гормонального фону в організмі підлітка будуть стимулювати появу нового волосся. Тому підчас епіляції в підлітковому періоді необхідно усвідомлювати, що ріст волосся може частково відновитися. Це не буде 100% відновлення росту волосся, в порівнянні з їх кількістю до початку процедур лазерної епіляції.

Чи небезпечна лазерна процедура для емалі зубів?

Ні, не дивлячись на те що глибина проникнення лазерного променю досить висока, проте лазерне випромінювання не робить ніякого негативного впливу ні на зуби, ні на зубну емаль. Вплив впливає тільки на меланін волосся.

Вам буде цікаво