Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Лазерне лікування грибка нігтів

Лазерне лікування грибка нігтів

Лазерне лікування грибка нігтів - неінвазивна процедура, під час якої лазерний промінь руйнує грибок в самому корені нігтьової пластини.

У чому переваги лазерного лікування грибка нігтів?

Ніготь має складні будову із зоною росту що знаходиться під нігтьової пластиною, тому препарати погано проникають вглиб. Медикаментозна терапія системними препаратами має токсичну дію на організм людини, а місцеве нанесення препаратів не завжди ефективне. Лазерне лікування грибка нігтів - не токсичний і безпечний для організму метод лікування.

 • висока ефективність 80-100%
 • безпека - нігті не ушкоджуються
 • не токсично для організму
 • не потрібен прийом медикаментів
 • без болю

Показання

 • Підтверджений діагноз грибка нігтьових пластин рук і/або ніг.
 • Підозра на оніхомікоз рук і/або ніг.

Протипоказання

 • вагітність
 • годування груддю
 • порушення цілісності шкіри в місці процедури
 • прийом фотосенсибілізаторів
 • лихоманка, епілепсія, важкі системні захворювання

Лікування лазером переноситься добре, не має ускладнень і не несе ризиків для організму.

Оніхомікоз - це інфекційне захворювання, що вражає нігтьову пластину. Спочатку оніхомікоз може проявлятися у вигляді білих або жовтих плям. Нігтьова пластинка може відшаровуватися, кришитися. По мірі розвитку захворювання може вражатися уся нігтьова пластина, а з часом може закінчитися втратою нігтьової пластини. Пацієнт, що страждає оніхомікозом може бути джерелом інфекції для оточуючих. Інфекція може передаватися через домашні тапочки, килимки, стать у ванні і тому подібне. Нерідко оніхомікоз поєднується з мікозом стоп.

Лікування оніхомікозу

Суть методики полягає в тому, що підчас процедури лазерний промінь глибоко проникає в нігтьову пластину і руйнує грибкову інфекцію. Причому, не лише в нігтьовій пластині, але і в нігтьовому ложі. По міру відростання, нігтьова пластинка росте здоровою. Курс лікування грибка нігтів продовжують до повного заміщення ураженого нігтя здоровим. підчас процедури пацієнт відчуває почуття інтенсивного тепла. Ніготь залишається неушкодженим. Лікування грибка проводять курсом, від 3-4 процедур з інтервалом 1 місяць.

Лазерне лікування оніхомікозу є ефективним рішенням навіть для пацієнтів з великою давністю захворювання.

Лікування оніхомікозу є самостійною процедурою і не вимагає прийому протигрибкових препаратів. Але якщо ви вже приймаєте протигрибкові препарати, то це не є протипоказанням і лікування може поєднуватися з лазером.

Обладнання

У нашій клініці для використовується сучасний медичний лазер високої інтенсивності NeoNail (НеоНейл) датської компанії MedArt, який зареєстрований в МОЗ України і має усі необхідні дозвільні документи.

Підготовка до процедури

Перед візитом на лазерну процедуру необхідно ретельно вимити ноги в теплому мильному розчині. Якщо пластина уражених нігтів потовщена, то її необхідно сточити пилкою, щоб товщина складала не більше 1-2 мм. Повністю видаляти пластину не потрібно, оскільки це травмує нігтьове ложе і порушує нормальне зростання нігтів. Перед процедурою слід зняти лак і, по можливості, як можна рідше наносити його підчас усього курсу лікування.

Як проходить процедура

Процедура триває 15-20 хвилин, відчувається інтенсивне тепло. Немає реабілітації, пацієнт відразу ж повертається до звичного образу життю.

Рекомендації після процедури

Рекомендації після лікування

підчас лікування грибка нігтів і після курсу необхідно дотримуватися ряду профілактичних заходів :

 • взуття має бути дихаючим і просторим, щоб не травмувати нігтьову пластину;
 • не наносьте лак, оскільки створюється "парниковий ефект" в нігтьовій пластині, що стимулює поширення грибка;
 • необхідно обробляти взуття, щоб запобігти повторному інфікуванню грибком;
 • шкарпетки необхідно стирати при температурі 60°С;
 • не користуйтеся чужими тапочками в душових і басейнах, оскільки це може привести до інфікування;
 • ретельно просушіть поверхню нігтя після прийому душу, перш ніж надівати шкарпетки і взуття.

Детальніші рекомендації профілактики після лікування ви отримаєте у лікаря підчас консультації.

Вартість

Ціни на лазерне лікування грибку нігтів в Києві

 ЦінаТривалість
Лазерне лікування грибка нігтів ніг і рук (ціна за 1 процедуру, обробляється 20 пальців)1400 грн40 хв.
Лазерне лікування грибка нігтів ніг (ціна за 1 процедуру, обробляється 10 пальців)1000 грн20 хв.
Лазерне лікування грибка нігтів рук (ціна за 1 процедуру, обробляється 10 пальців)800 грн15 хв.
Лазерне лікування грибка нігтів ніг і рук, процедура повторного курсу (ціна за 1 процедуру, 20 пальців)700 грн40 хв.
Лазерне лікування грибка нігтів ніг, процедура повторного курсу (ціна за 1 процедуру, 10 пальців)500 грн20 хв.
Лазерне лікування грибка нігтів рук, процедура повторного курсу (ціна за 1 процедуру, 10 пальців)400 грн15 хв.

Питання, що часто ставляться

Чи можна проходити процедуру вагітним?

Попри те, що процедура безпечна для організму і не чинить негативної дії на плід і вагітну, все ж рекомендується не проводити процедуру. Це пов'язано з гормональними змінами в організмі, фізіологічним зниженням імунітету у вагітних, що знижує ефективність методики. Після розродження можна відновити лікування лазером.

Ефективність процедури при оніхомікозі у вагітних клінічно не доведена, оскільки оніхомікоз не відноситься до патологій, загрозливих здоров'ю або життю матерії і плоду, отже, будь-які клінічні дослідження на вагітних заборонені з етичних міркувань.

У мене уражений 1 ніготь. Навіщо обробляти 10?

Згідно з протоколами, лікування нігтів проводять на 10 пальцях, ретельно обробляючи пластинки. Обумовлено це тим, що інфекція може бути присутньою на сусідніх пальцях, але без видимих ознак ураження нігтя. Курс процедур триває декілька місяців і весь цей час здорові нігті постійно контактують з сусідніми здоровими нігтями. Це може привести до інфікування здорових нігтьових пластинів упродовж курсу.

Нерідкі випадки, коли у пацієнтів, у яких проводили процедуру на одному пальці, до кінця курсу процедур виявлялася грибкова інфекція на інших пальцях.

Це абсолютно безпечно для здорових пальців, служитиме профілактикою інфікування, позбавить від неприємних несподіванок і витрат, пов'язаних з лікуванням знову інфікованого нігтя. Такої тактики дотримуються лікарі у всьому світі.

Скільки процедур потрібно?

Кожен випадок індивідуальний і залежить від стану здоров'я пацієнта, тривалості захворювання, ступеня ураження і супутніх патологій. Зазвичай, лікування від 4 процедур терапії грибка нігтів.

У більшості випадків оніхомікоз є вторинним захворюванням, яке "нашаровується" на оніходистрофію, - порушення зростання нігтьової пластини внаслідок хронічних захворювань, постійного травмування тісним взуттям, порушення кровообігу в кінцівках і так далі. З цієї причини грибок нігтів складно піддається терапії і лікування може затягнутися, і знадобиться більша кількість процедур. Але по нашому клінічному досвіду, навіть у складних і запущених випадках є позитивна динаміка.

Чи допоможе мені ця процедура?

Результати лікування індивідуальні. Зміни в нігтьовій пластині із зовнішніми ознаками оніхомікозу можуть бути викликані іншими захворюваннями з ураженням нігтів, такими як псоріаз, екзема і тому подібне. Якщо це не грибкова інфекція, то лазерна терапія грибка нігтів буде неефективною. Якщо у пацієнта підтверджений лабораторним методом оніхомікоз, то ефективність лікування складе 80-100%. Слід також звернути увагу, що провокувати і підтримувати оніхомікоз можуть: порушення кровообігу в стопах (захворювання судин, підвищений тиск, тісне взуття, що здавлює пальці і так далі), підвищена пітливість.

Це боляче?

Ні, процедура лазером NeoNail не викликає дискомфорту. підчас процедури відчувається тепло в зоні процедури.

Це інфрачервоне випромінювання яке проникає глибоко в нігтьову пластину і тканини, що оточують його, поступово нагріваючи тканини. Поступовий нагрів не викликає дискомфорту, до того ж пацієнт завжди може повідомити лікаря про неприємні відчуття підчас процедури, щоб лікар мав можливість підлаштуватися під больовий поріг. Лазер NeoNail виробництва Данія, обладнаний калібрувальним портом, який дозволяє перевіряти вихідну потужність лазерного випромінювання, що дозволяє точно дозувати енергію для ефективності процедури і комфорту пацієнта.

Чи обов'язково робити лабораторну діагностику грибка?

Не обов'язково робити тест на мікоз, оскільки доступний і поширений КОН тест має чутливість трохи вище 50%, а тест з чутливістю 99% за вартістю порівнянний з вартістю декількох процедур лікування оніхомікозу.

Тому в США і Великобританії лікарі практикують схему: "підозра на грибок нігтів? - починаємо лікувати", оскільки вартість курсу лікування порівнянна з вартістю достовірної лабораторної діагностики. У випадку з лазером це удвічі виправдано, оскільки лазерне лікування нетоксичне і безпечно для організму.

Чи може оніхомікоз поновитися після курсу лазера?

Так, рецидив захворювання можливий, як правило це відбувається не відразу, а через 6-12 місяців. Але при дотриманні заходів профілактики цього може не статися, тому ми приділяємо особливу увагу профилектике повторного інфікування. Наш лікар детально проінструктує вас в послові процедури.

Після курсу терапії грибка ніготь може бути повторно інфікований. Тому дуже важливо дотримуватися правил профілактики повторного інфікування нігтя, як описано вище в розділі "Рекомендації після процедур".

Я вже приймаю протигрибковий препарат - чи необхідно його відмінити?

Ні, ні в якому разі не відміняйте призначення лікаря і самостійно не переривайте курс медикаментозного лікування без консультації з лікарем.

Комбінація лазера з препаратами небезпечна і не посилює токсичність протигрибкових засобів. А в деяких складних випадках є обгрунтованим вибором для підвищення ефективності терапії.

Чи можна поєднувати з протигрибковим кремом?

Так, ви можете використати крем для терапії ураження шкіри грибком. Ми також порекомендуємо вам протигрибковий крем, якщо діагностуємо ознаки грибкового ураження шкіри стоп підчас консультації нашим лікарем.

Мазь не взаємодіє з випромінюванням лазера цієї довжини хвилі і потужності, що використовується підчас процедури. Тому навіть при попаданні крему на нігті не спостерігатиметься негативних ефектів як підчас процедури, так і віддалених наслідків після процедури.

Чи можна наносити лак між процедурами?

Перед процедурою необхідно очистити від лаку - це одна з умов підготовки до процедури. підчас курсу також рекомендується відмовитися від нанесення лаку, оскільки лак створює непроникну плівку і сприяє накопиченню вологи нігтями. Вологе середовище і відсутність доступу кисню є сприятливим середовищем для грибкової інфекції. Нанесення лаку може посилити процес і нівелювати попередні сеанси.

Якщо украй необхідно нанести лак, то рекомендується якнайшвидше видалити його того ж дня або в найближчі 3 дні.

Чи необхідно сточувати нігтьову пластину, якщо вона потовщена?

Ми рекомендуємо сточувати нігтьову пластину перед процедурою лазером, якщо її товщина перевищує 2 мм В інших випадках не рекомендується зайві механічні дії, оскільки це травмує нігтьове ложе і паросткову зону, що тільки посилить перебіг захворювання.

Рекомендуємо використати пилки з низькою образивностью (зернистістю), така пилка менше травмуватиме нігтьове ложе. Не докладайте великих зусиль. Ніготь, пилку обробляйте дезинфікуючим засобом до і після маніпуляції. Приберіть пил після сточування з нігтя вологою серветкою, змоченою дезинфікуючим засобом. Видаліть пил і обробіть дезинфікуючим засобом поверхні, де ви проводили сточування нігтьової пластини. Також рекомендується після цього змінити шкарпетки.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…