Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Діагностика шкіри обличчя

Діагностика шкіри обличчя

Діагностика шкіри обличчя дозволяє провести аналіз глибини залягання і поширеність таких патологій, як розширені судини, прихована пігментація, порфірини акне, пори, текстура шкіри, кератинізація, зморшки, а також дати правильний прогноз результатів і скласти оптимальний план лікування.

У нашій клініці представлена сучасна діагностична система OBSERV 520, яка дозволяє оцінювати пігментну патологію, судинну патологію, мікрорел'єф шкіри, зморшки, пори, текстуру шкіри, однорідність шкіри, а також виявляти приховану пігментацію і судини.

Діагностика акне в ультрафіолетових променях

Діагностика акне в ултрафіолетовому світлі
Пори з високою концентрацією Propionibacterium Acnes світяться в ультрафіолеті.

Запатентована технологія діагностики акне за допомогою ультрафіолетового світла виявляє збудника акне - Propionibacterium Acnes. Залежно від їх концентрації з'являється світіння різного кольору. Це дозволяє визначати прохідність пор, виявити зони максимального ураження шкіри обличчя і вибирати тактику лікування або догляду за шкірою. Результати лікування оцінюються на наступні візити.

Діагностика пігментних плям

Пігментні плями - це збиральне поняття в естетичній медицині, в яке входить великий ряд патологій порушення пігментного обміну шкіри у бік посилення вироблення меланіну - пігменту, що визначає колір шкіри. До пігментних плям відносять сонячне лентіго, эфеліди (веснянки), мелазму, хлоазму, постзапальну гіперпігментацію та ін. Кожна проблема має свої причини виникнення і глибину залягання пігменту. Відповідно, підходи до лікування будуть різними. У одних випадках це буде фотоомолодження і/або фракційне омолодження, і/або професійна косметика. Діагностика шкіри обличчя дозволить безпомилково визначити тактику і прогнози лікування.

Діагностика судинної патології

Подібно до пігментних плям, естетична проблема розширених судин - купероз (телеангіектазії) має свої особливості залежно від анатомічної зони і глибини залягання, наявності колатералей. Одним з режимів OBSERV є діагностика судинної патології. Завдяки цьому можливо побачити навіть ті судини, які не видно неозброєним оком. Це дозволить лікареві вибрати об'єм процедури і оптимальний метод: лазерне видалення судин, фотокоагуляція або склеротерапія.

Диагностика кожи

Рельєф і текстура шкіри

Стан поверхневого шару шкіри визначає мікрорельєф шкіри. Порушення мікрорельєфу може бути викликане різними чинниками - віком, способом життя, типом шкіри, неправильно підібраною косметикою і тому подібне. Залежно від цього і спрямованість лікування може варіювати від банального підбору косметики до лікування професійними засобами і лікування супутніх захворювань.

Вартість

Ціни на діагностику шкіри в Києві

 ЦінаТривалість
Консультація лікаря з діагностикою шкіри Observ500 грн30 хв.
Повторна консультація250 грн20 хв.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…