Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Вихідні
5 травня
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція бікіні позбавить від небажаного волосся в інтимній зоні назавжди, не буде необхідності в голінні, а також неприємних наслідків, таких як вросле волосся і подразнення ніжної шкіри в цій області.

Проблема видалення волосся в зоні бікіні

Сучасні соціальні норми не схвалюють наявність волосся в зоні бікіні по лінії зростання плавок, що змушує робити воскову депіляцію, видаляти волосся за допомогою гоління. Це нерідко викликає такі неприємні наслідки, як роздратування шкіри, що при постійному терті трусиками посилює ситуацію і навіть може призводити до запалення(появі гнійничків на шкірі).

депіляція бікіні
Після гоління бікіні часто виникає запалення шкіри і можуть з'являтися запалені горбки - вростання волосся. У подальшому це може привести до пігментних плям.

Лазерна епіляція бікіні позбавить від небажаного волосся

Лазерна епіляція бікіні на сьогодні є ідеальним рішенням проблеми небажаного волосся в області бікіні. Лазер впливає на волосяну цибулину і руйнує її. Це призводить до припинення зростання волосся. Після кожної процедури видаляється 30% волос. Достатньо 4-6 процедур, щоб добитися припинення зростання волосся. Це вирішує проблему гігієни цієї зони. Більше не буде потрібно робити воскову депіляцію і гоління.

Лазерна епіляція бікіні, дівчина засмагає, басейн, вода

Типи лазерної епіляції інтимної зони

Виділяють декілька різновидів лазерної епіляції інтимної зони. Це залежить від об'єму процедур.

Лазерна епіляція класичне бікіні

Лазерна епіляція класичне бікіні припускає видалення волосся по лінії плавок. Назва говорить саме за себе - досягається природній результат відсутності зростання там, де найчастіше волос підголюється. Завдяки цьому досягається гігієнічний ефект. Ви назавжди забудете про подразнення, вросле волосся і запалення шкіри в області бікіні.

зони епіляції бікіні
Класичне бікіні роблять по лінії плавок, а глибоке бікіні включає лобок, лінію трусиків, статеві губи, міжсідничну складку.

Лазерна епіляція глибоке бікіні

Лазерна епіляція глибоке бікіні припускає більший об'єм епіляції, чим класична. Волосся видаляється повністю на усій інтимній зоні, включаючи лобок, статеві губи і на міжсідничній складці. Таким чином, ми повністю позбавляємося від небажаного волосся в інтимній зоні.

Лазерна епіляція чоловіків - бікіні

Соціальні тенденції гігієни і краси не пройшли повз чоловіків. Лазерна епіляція бікіні у чоловіків також користується популярністю. Причини тому ті ж, що і у жінок: гігієна і естетичний вид. Також у чоловіків виділяють класичне бікіні і глибоке бікіні (включає лобок, мошонку, частину пеніса, міжсідничну складку).

Показання

 • гіпертрихоз
 • гірсутизм
 • врослий волос бікіні

Протипоказання

 • вагітність
 • годування груддю
 • свіжий загар
 • ушкодження шкіри, алергія
 • прийом фотосенсебілізаторів
 • лихоманка, важкі захворювання
 • відвідування солярію на протязі 2 тижнів перед процедурою

Підготовка до процедури

Лазерна епіляція бікіні вимагає підготовки. Напередодні процедури обробіть розчином антисептику і виголіть шкіру в зоні епіляції. Рухи бритви мають бути проти зростання волосся, щоб зменшити роздратування. Намагайтеся уникати порізів шкіри.

Рекомендації після процедури

 • після процедури не приймати ванну
 • наносьте SPF 30+ впродовж 3 місяців
 • не засмагати в зоні процедури 3 місяці

Вартість

Ціни на лазерну епіляцію бікіні в Києві

 ЦінаТривалість
Пакет Мадрид: пахви + бікіні повністю + гомілки2250 = 2000 грн.60 хв.
Пакет Барселона: пахви + бікіні повністю1380 = 1100 грн45 хв.
Зона бікіні по лінії плавок500 грн20 хв.
Зона бікіні повністю
(лобок, статеві губи, міжсіднична складка)
990 грн30 хв.
Міжсіднична складка490 грн20 хв.
Чоловіче бікіні "Естет"
(лобок. частково пеніс)
1300 грн30 хв.
Чоловіче бікіні повністю
(лобок, частина пеніса, мошонка, міжсіднична складка)
1600 грн45 хв.
Сідниці жіночі540 грн30 хв.
Сідниці чоловічі1000 грн40 хв.
Одиничний імпульс60 грн 
Знеболення15%40 хв.
Гоління зони епіляції15% 

УВАГА! Гоління перед процедурою в клініці не проводиться, необхідно підготуватися до процедури напередодні.

Часті питання

Це боляче?

Зона бікіні багата нервовими рецепторами. Для епіляції в зоні бікіні лазер Leaseir використовує кріознеболення за рахунок охолодження шкіри до 0°С. Якщо у пацієнта низький больовий поріг, то може наноситися анестетик. По відгуках пацієнтів процедура комфортна і у більшості випадків пацієнти не бачать необхідності в його використанні.

Скільки процедур знадобиться?

Ви побачите результат вже після першої процедури. Лазерна епіляція бікіні дозволяє швидше позбавитися від небажаного волосся, оскільки за одну процедуру видаляється більший відсоток волосся (30%), чим наприклад на ногах (20%). Тому після 4-ої процедури ви побачите, що частина волосся видалена. Подальші процедури видалять волосся, що залишилося. Після курсу лазерної епіляції рекомендується підтримувальні процедури з проміжком 6-8 місяців.

Чи можна робити процедуру по врослому волосу?

Однозначно ТАК. Лазерна епіляція бікіні - це єдиний метод, що позбавить від проблеми вростання волосся в зоні бікіні, причому, процедура може проводиться за наявності врослого волоса.

Чи може поновитися зростання волосся після лазерної епіляції?

Так, зростання волосся може поновитися в зоні бікіні.

Це пов'язано з тим, що зона бікіні і статевих органів відноситься до, так званим, гормон-чуттєвим зонам. Під дією статевих гормонів або при коливанні їх рівня, сплячі цибулини можуть активуватися, що може привести до появи волосся, оскільки лазер не може видалити сплячі цибулини через відсутність в них пігменту. Це виглядатиме як поява одиничного волосся.

Тому після курсу лазерної епіляції бікіні рекомендується проходити підтримувальні процедури кожні 6-8 місяців.

Що я побачу після першої процедури?

Після процедури іноді можна побачити почервоніння навколо пеньочків волосся. Це нормально і свідчить про те, що волос відреагував на дію лазера. Почервоніння проходить впродовж 1-2 днів.

Через 10-14 днів ви можете побачити, як волосся, що прореагувало, виштовхуються з шкіри. Часто це сприймається за відновлення зростання волосся і вводить в оману. Переконатися в цьому ви можете легко потягнувши волосок - він легко відділятиметься.

Через 4-6 тижнів ви побачите появу нових волосків з цибулин, які були неактивними під час епіляції і не прореагували на дію лазера. Це буде сигналом до візиту на наступний сеанс лазерної епіляції.

Чи можна робити воскову депіляцію між процедурами?

Так, ви можете сміливо робити воскову депіляцію, голити зону бікіні між процедурами лазерної епіляції. Це ніяк не позначиться на якість процедури.

УВАГА! Воскову депіляцію необхідно припинити за 2-3 тижні до наступного візиту на процедуру лазерної епіляції бікіні, інакше процедура буде неефективною. Ви можете голити волосся замість воскової депіляції.

Це шкідливо?

Ні, лазерна епіляція безпечна для організму, оскільки дія лазера вибірково спрямована на меланін волосся. Глибина проникнення лазерного променя складає 3-7 мм від поверхні шкіри і не може завдати шкоди навіть при епіляції області мошонки у чоловіків.

Чи видалиться світле волосся при лазерній епіляції бікіні?

Ні, лазер видаляє тільки темне волосся з достатнім вмістом меланіну (пігменту, що надає темний колір волоссю). Нерідко, волосся в області статевих губ виглядає світліше, ніж вони є насправді. Це обумовлено освітлюючою дією сечовини на волосся. Це ніяк не впливає на колір волоса в глибині шкіри і на якість процедури.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…