Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Масаж обличчя в Києві
Venus Clinic

Масаж обличчя в Києві

Масаж обличчя - мануальна масажна процедура, яка покращує обмінні процеси, покращує лімфовідтікання і підвищує тонус м'язового каркаса обличчя.

Масаж до цього дня залишається актуальним засобом у боротьбі за красу і молодість. Дотримуючись регулярності процедур масажу впродовж усього життя (можна розпочинати з 25 років) ми можемо запобігти появі мімічних зморшок, гравітаційного птозу. Але навіть удавшись до масажу обличчя в зрілішому віці, ми отримаємо негайний результат. Адже окрім місцевої мануальної дії на шкіру відбувається опосередкований вплив через периферичні рецептори шкіри на центральну нервову систему, що сприяє загальній гармонізації самопочуття.

Показання

 • зміни овалу обличчя
 • ознаки лімфостазу, одутлість обличчя
 • порушення пропорцій обличчя
 • зниження тонусу шкіри

Масаж обличчя - принцип дії

 • поліпшення венозного відтоку і відтоку лімфи
 • посилення обмінних процесів в шкірі і м'язовому каркасі за рахунок посилення кровотоку
 • загальна тонізуюча дія на організм і психо-емоційне розвантаження
 • підвищення тонусу м'язів обличчя, шиї - відмінна риса хіромассажа

Яка методика краща?

Незважаючи на безліч авторських назв і техніки різних шкіл масажу, ми виділяємо дві основні методики - це класичний масаж обличчя і хіромассаж.

Класичний масаж обличчя

Класичний масаж - найбільш відомий вид масажу. Виконується на обличчі, шиї, декольте. Відбувається легке відлущування рогових клітин епідермісу, поліпшення регенерації шкіри, посилення кровопостачання, прискорення лімфовідтікання. В результаті - свіжий сяючий вигляд шкіри, профілактика вікових змін. Курс складається з 10-15 процедур з кратністю 2-3 процедури в тиждень.

Масаж обличчя, дівчина
Не варто недооцінювати класичний масаж обличчя. Незважаючи на появу нових методик цей вид масажу не втратив своєї актуальності і не поступається по ефективності. У класичному масажі обличчя є присутніми елементи інших видів масажу.

Іспанський масаж обличчя

Іспанський масаж обличчя голосно заявив про себе спочатку 90-х років і швидко отримав популярність, практично, у всьому світі. Хоча сама техніка відома ще з початку 20-го століття, коли іспанський лікар-натуропат Феррандис усебічно вивчав масажну техніку іспанських і американських колег.

Іспанський масаж обличчя об'єднав в собі напрацювання класичних європейських, східних систем, кінезіології, хіропрактики. Його відмітна особливість - це індивідуальний підхід до кожного клієнта і неперевершена ефективність при гравітаційному птозі, измненениях овалу обличчя.

Іспанський масаж обличчя
Іспанський масаж обличчя здатний боротися з віковими змінами (мімічні зморшки, гравітаційний птоз, атонія шкіри), сухістю шкіри, порушенням венозного і лімфатичного відтоку.

Залучення зворотних нервових імпульсів від м'язів обличчя до мозку, дозволяє боротися із стресом і негативними емоціями. Під час іспанського масажу пацієнт отримує релаксацію і сприятливу дію на психоемоційну сферу.

Лимфодренажный масаж обличчя

З роками в шкірі обличчя спостерігається затримка рідини. Це проявляється у вигляді пастозності обличчя вранці, одутлості під очима, на обличчі віддруковуються і довго зберігаються сліди від подушки. Лімфодренажний масаж обличчя спрямований на усунення застійних явищ в ділянці обличчя, шиї і декольте. Під час процедури покращується відтік лімфи і зменшуються застійні явища у вигляді одутлості і пастозності.

Лімфодренажний масаж обличчя
Завдяки поліпшенню відтоку лімфи виявляє детоксикуючу і загальнотонізуючу дію.

Лимфодренажный масаж показаний після пластичних операцій для прискорення загоєння тканин і зменшення набряків.

Міофасциальний масаж

Міофациальний масаж відноситься до глибоких видів масажу. Ця процедура спрямована на підвищення тонусу м'язів і показана пацієнтам з переважаючими деформаційними змінами овалу обличчя. Підвищення тонусу м'язового каркаса обличчя призводить до поліпшення контурів обличчя, окреслювання лінії підборіддя, зменшення провисання підборіддя і шиї.

Міофасциальний масаж
Міофасциальний масаж включає м'язи, підвищує їх тонус, що дає швидкі результати підтягування шкіри обличчя і шиї.

Протипоказання

 • запальні елементи
 • підвищена чутливість шкіри
 • алергічні дерматити
 • виражений купероз
 • порушення цілісності шкірних покривів та ін.

Підготовка до процедури

Масаж не вимагає спеціальної підготовки. Навіть за наявності відносних протипоказань, фахівець знайде індивідуальне рішення для кожного пацієнта.

Рекомендації після процедури

Відсутність реабілітації робить масаж обличчя ідеальною процедурою. Після процедури не рекомендується відвідувати сауну, приймати гарячу ванну. Враховуючи той факт, що масаж обличчя, зони шиї і декольте робить розслабляюча і заспокійлива дія, то не рекомендується планувати після процедури важливі зустрічі, активне зайняття спортом і фізичні навантаження. Це дозволить отримати вам максимальне задоволення, як фізичним, так і ментальним станом свого організму.

Вартість

Ціни на масаж обличчя в Києві

 Ціна
Класичний масаж обличчя550 грн.
(без вартості догляду)
Хиромассаж обличчя (іспанський масаж)950 грн.
Пакет Хіромасаж, включає 10 процедур9500 = 8075 грн. (экономія 1425 грн.)
Глибокий міофасциальний масаж1200 грн.

*відхід, вибирається під час консультації, залежно від стану шкіри і очікуваних результатів.

Часті питання

У якому віці можна починати масаж?

Масаж обличчя не протипоказаний у будь-якому віці. Методику вибирає фахівець залежно від стану шкіри і очікувань пацієнта. Іспанський масаж і глибокий міофасциальний масаж частіше виконується у віці 35 років і старше.

У мене висипання після олій

Однією з частих скарг є висипання після масажу обличчя по олії. Для пацієнтів з шкірою, схильною до висипань у нас є рішення, - масаж обличчя з використанням спеціальної олії від американського виробника PCA Skin. Ця олія складається з поліненасичених олій, які не блокують пори, добре всмоктуються і мають потужну відновлювальну дію.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…