Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Ретиноєвий пілінг Pure Retinol від PCA Skin
Venus Clinic

Ретиноєвий пілінг Pure Retinol Peel

Ретиноєвий пілінг Pure Retinol Peel на основі ретинолу високого ступеню очищення - це потужні пілінги для омолодження шкіри від виробника пілінгів №1 в США компанії PCA Skin.

Переваги Pure Retinol Peel

 • Висока міра очищення. Ретинол високого ступеню очищення дозволяє добитися великих клінічних результатів.
 • Не забарвлює шкіру. Pure Retinol прозорий і не забарвлює шкіру в жовтий колір, на відміну від інших пілінгів. Це дозволяє пацієнтові не вибувати з повсякденного життя після нанесення.
 • Прогнозовані результати дозволяє строго індивідуально і за показаннями призначити курс необхідних процедур, а застосування в протоколі лікування потужних засобів цього ж виробника, що коригують, з тієї або іншої проблеми дозволить добитися результат у 100% випадків, не викликаючи конфлікту сумісності косметики і пілінгу.

Навіщо потрібний ретиноєвий пілінг?

Ретиноєвий пілінг містить високу концентрацію ретинолу і дозволяє прискорити лікування і отримати результати у декілька разів швидше, ніж нанесення крему з ретинолом. Масивна дія ретинолу перебудовує шкіру і ви побачите результат відразу ж після пілінгу.

У чому особливість ретиноєвого пілінгу?

Ретиноєвий пілінг відносять до хімічних пілінгів, але на відміну від кислотних хімічних пілінгів, що викликають дозовану дію на поверхневі або поверхнево-серединні шари епідермісу, дія ретиноєвих пілінгів спрямована на геном клітини. Ефект ретинолу універсальний при різних проблемах шкіри, таких як шкіра, що в'яне, гіперпігментація, включаючи мелазму і хлоазму.

Показання

Як проходить процедура?

Ви здивуєтеся, але ретиновый пілінг являється, на перший погляд, дуже простою процедурою. Після зняття макіяжу і тонізації шкіри, фахівець масажуючими рухами нанесе і рівномірно розподілить пілінг у вигляді крему по поверхні шкіри. Пілінг Pure Retinol Peel має кремову основу і не забарвлює шкіру, завдяки високій мірі очищення ретинолу, під час нанесення ви не буде відчувати ніяких відчуттів і дискомфорту.

Ретиноєвий пілінг від PCA Skin
Процедура ретиноєвого пілінгу більше схожа на легкий масаж обличчя з нанесенням крему.

Наступного дня, залежно від індивідуальної чутливості може спостерігатися легке почервоніння шкіри. На 3-4 день почнеться лущення шкіри.

4% Pure Retinol Peel - лущення завершується до 6-7 дня.

6% Pure Retinol Peel - лущення завершується до 7-8 дня.

Лікар призначить засоби, що коригують, для застосування в домашніх умовах, які підвищать ефективність процедури і зробить відновний період комфортним.

Протипоказання

 • вагітність
 • годування груддю
 • гіперчутлива шкіра

Підготовка до процедури

Ретиноєвий пілінг не вимагає спеціальної підготовки.

Фото до і після ретиноєвого пілінгу

Рекомендації після ретиноєвого пілінгу

 • В день процедури рекомендовано не умивати і не терти обличчя впродовж 8-12 годин (лікар дасть вам детальні рекомендації).
 • Наступного дня:
 • Очищення шкіри Facial Wash
 • Apres Peel - спеціально розроблений засіб для догляду за шкірою після пілінгу зробить відновний період комфортним і дозволить не вибувати із звичного повсякденного режиму.
 • Сонцезахисний крем Protection Hydrator SPF надійно захистить вашу шкіру від негативної дії ультрафіолетових променів.

Вартість

Ціни на ретиноєвий пілінг в Києві

 ЦінаТривалість
Професійні пілінги PCA SKIN, США
4% Pure Retinol Peel обличчя*4200 грн.40 хв.
6% Pure Retinol Peel обличчя*4900 грн.40 хв.

Часті питання

Моє обличчя буде жовтим?

Ні, компанія PCA Skin використовує Pure Retinol високого ступеню очищення, який абсолютно прозорий і не помітний на шкірі, тому ви можете не обмежувати себе і вести звичний спосіб життя.

Ретиноєвий пілінг болючий?

Ні, ретиноєвий пілінг не викликає ніяких відчуттів ні під час процедури, ні після процедури.

Чи можна поєднувати з іншими процедурами?

Pure Retinol Peel можна поєднувати з лазерними процедурами, ін'єкційними методиками. Лікар розробить індивідуальну програму лікування і комбінації різних процедур під час консультації.

Скільки процедур потрібні?

Це індивідуально, курс може складати від 1 до 3-4 процедур з кратністю 3 тижні. Пацієнт бачить результат вже після першої процедури.

На яких зонах роблять пілінг?

Ретиноєвий пілінг проводять на обличчі.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…