Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Ботокс

Ін'єкції ботокса (Botox) можна зупинити блокують передачу нервових імпульсів мімічних м'язів. Це призводить до розгладженню мімічних зморшок.

Ін'єкції ботокса є одним з ефективних засобів профілактики мімічних зморшок. Це одні з найбільш вивчених і безпечних ін'єкційних засобів, що застосовуються в естетичній медицині. Звичайно ж це вірно, якщо дотримуються кілька обов'язкових умов:

 • ін'єкції виконуються в клініці з медичної ліцензією
 • ін'єкції виконує лікар з закінченим вищою медичною освітою, який пройшов навчання цим методикам і має клінічний досвід
 • використовується оригінальний препарат, придбаний у офіційного дистриб'ютора з дотриманням холодового ланцюга транспортування і зберігання

Історія застосування

Препарати ботокс почали застосовувати в медицині в 80-х роках. Вивчаючи дію ботокса при блефароспазм і косоокості, вчені припустили його ефективність при косметичних проблемах. Так почалося застосування препаратів для корекції мімічних зморшок, асиметрії обличчя, корекції овалу обличчя, гіпергідрозу та т.д. За більш, ніж 30-річний досвід застосування в медицині і косметології, препарати ботулотоксину не втратили своєї популярності. Спектр показань розширюється з кожним роком. Сьогодні використовують навіть від мігрені. Частково цей факт свідчить на користь безпеки цих препаратів. Три найпопулярніших препарату це Ботокс (Allergan, США), його аналог Диспорт (Ipsen, Франція) і Ксеомін (Merz, Німеччина). Ін'єкції повинен виконувати тільки лікар, який має сертифікат навчання від компаній виробників.

Причини появи зморшок на обличчі і шиї

Безумовно, основна причина появи зморшок - це природне старіння шкіри. З віком шкіра втрачає свою пружність і еластичність, а активне скорочення лицьових м'язів сприяє утворенню зморшок на лобі, в області губ і очей.

Мімічні зморшки утворюються внаслідок міміки. Мімічні м'язи висловлюючи наші емоції на обличчі призводять до утворення складочок шкіри. Мімічні зморшки з'являються тільки під час міміки і йдуть безслідно, коли мімічні м'язи розслаблені. Слід зазначити, що мімічні зморшки обличчя можуть з'явитися і в юному віці.

Мімічні зморшки на лобі
Мімічні зморшки на лобі. З'являються тільки під час міміки, в спокійному стані відсутні. При мімічних зморшках немає змін в шкіри. Мімічні зморшки носять оборотний характер.

Якщо не вживати ніяких заходів щодо їх усунення, вони незабаром стають більш глибокими і надалі їх усунути виявляється набагато складніше. Це пов'язано з тим, що в шкірі відбуваються зміни і мімічні зморшки, які з'являлися тільки під час міміці, переходять в статичні зморшки, які помітні при відсутності міміки.

Статичні зморшки помітні при відсутності міміки. Статичні зморшки на лобі - це результат вираженої міміки і старіння шкіри. Статичні зморшки є анатомічні зміни в шкірі і не розгладжуються в розслабленому стані.

Статичні зморшки на лобі
Статичні зморшки на лобі з'являються в результаті вираженою міміки і старіння шкіри. Статичні зморшки не зникають в розслабленому стані.

Якщо для корекції мімічних зморшок досить ботулотоксину, то для корекції статичних зморшок використовуються лазерні процедури, введення філерів.

Дія ботокса

Дія ботокса пов'язана з блокуванням передачі нервових імпульсів м'язам. Взаємодіючи з рецепторами нейронів, ботулотоксин блокує нервові закінчення, які контактують з м'язом, змушуючи її скорочуватися. В результаті м'язи не отримують сигнали від нервових клітин і не реагують на нервові імпульси. Розслаблення м'язів призводить до розгладження зморшок. Тому ін'єкції ботулотоксину це не тільки лікування, а й профілактика появи зморшок в майбутньому. Ефект триває від 4 до 8 місяців.

Показання

 • горизонтальні зморшки лоба
 • міжбровні зморшки
 • зморшки в зовнішніх куточках очей (гусячі лапки)
 • зморшки на крилах і спинці носа
 • опущені брови
 • гіпергідроз (підвищене потовиділення пахвових западин, ступень, долонь).

міжбровні зморшки

Коли ми хмуримося формуються міжбровні зморшки. Напевно, це одні з не естетичних зморшок, які не можна віднести до гармонійного старіння. Якщо є анатомічна схильність до формування цього типу зморшок, то настійно рекомендується ботулінотерапія з метою профілактики їх формування. Це може поєднуватися з ботулінотерапіей горизонтальних зморшок в області чола.

міжбровні зморшки
міжбровні зморшки утворюються при нахмурюванні, формуючи вертикальні складки на шкірі перенісся. У деяких пацієнтів є схильність до виражених зморшок в цій зоні. Це пов'язано з анатомією розташування м'язів, але не є нерозв'язною проблемою на сьогоднішній день. Корекція статичних (сформованих) міжбрівних зморшок має певні складності, тому рекомендується профілактично вводити ботулотоксин з метою профілактики їх формування.

Мезоботокс в області "гусячих лапок"

Виражена міміка формує зморшки в області навколо очей, так звані "гусячі лапки". Для профілактики формування статичних зморшок в області очей використовується методика введення ботулотоксину мезоботокс. Невеликі дози під очі перешкоджають надлишковому скорочення м'язів і є профілактикою формування зморшок.

Ботокс під очі
Ботокс під очі в області гусячих лапок розгладжує зморшки і є профілактикою їх появи в майбутньому. Це методика використовує невеликі дози токсину, ефект розгладження зморшок досягається максимально швидко, немає ризику гіперкорекції. Ідеально використовується в якості самостійної процедури або в поєднанні з такими процедурами, як фотоомолодження, фракційне лазерне шліфування обличчя або зони навколо очей, безопераційна блефаропластика азотною плазмою єдиною системою в Києві.

Гіпергідроз

Гіпергідроз, надмірне потовиділення, є одним зі свідчень до ботулінотерапіі, яка надає радикальне і безпечну дію при цій проблемі. Ботулотоксин блокує проведення нервових імпульсів до потових залоз і зменшує потовиділення на період до 6-8 місяців. При гіпергідрозі ботулотоксин вводиться в пахвові западини, в зону долонь і стоп. Перед процедурою може використовуватися місцева анестезія для зменшення неприємного відчуття під час ін'єкцій. Ефект розвивається протягом одне - двох тижнів.

Піт під пахвами, жінка
Пахви є найчастішою зоною введення ботулотоксину з метою корекції гіпергідрозу. Після введення препарату виділення поту істотно знижується. Це дозволяє легше контролювати появу неприємного запаху. Також при гіпергідрозі рекомендується зробити лазерну епіляцію. Відсутність волосся зменшує кількість бактерій, які виділяють неприємний запах при контакті з потом.

Корекція гіпергідрозу на ногах крім усунення неприємного запаху дозволяє вирішити проблему грибкового ураження шкіри стоп, що нерідко є супутньою патологією при гіпергідрозі стоп.

Протипоказання

 • вагітність;
 • період лактації;
 • онкологічні захворювання;
 • індивідуальна непереносимість компонентів препарату;
 • нервово-м'язові патології;
 • місцеве запалення в зоні планованої ін'єкції ботокса;
 • епілепсія;
 • гемофілія (порушення згортання крові);
 • прийом антибіотиків, антикоагулянтів;
 • виражені грижі верхніх і нижніх повік.

Побічні ефекти

В цілому, ін'єкції Ботокса переносяться, як чоловіками, так і жінками досить легко, і не викликають серйозних ускладнень. Але все ж, існують випадки виникнення наступних побічних ефектів:

 • головний біль;
 • опущення століття або брів;
 • нудота;
 • набряки, якщо вони пов'язані з ін'єкціями;
 • втома;
 • дискомфорт, почервоніння або біль в місці ін'єкції;
 • порушення зору;
 • оніміння м'язів;
 • алергічні реакції на препарати.

Рекомендації після процедури

 • в день процедури перебувати у вертикальному положенні, не спати обличчям вниз протягом 4 годин;
 • щоб уникнути попадання інфекції не торкатися до місця ін'єкції Ботокса, кілька днів не приймати гарячу ванну, не ходити в сауну;
 • не вживати алкоголь протягом декількох днів після проведення ін'єкцій;
 • в день проведення процедури уникати водіння транспортного засобу (бажано);
 • в день процедури і на наступний день не використовувати декоративну косметику в місці уколів.

Більш детальні рекомендації ви отримаєте під час консультації і відразу ж після процедури. Це дозволить уникнути несподіванок і сюрпризів.

Вартість

Ціни на ін'єкції ботулотоксину, Київ

 ЦінаТривалість
Ботокс, за 1 ОД260 грнвід 45 хв.

* ціна за процедуру розраховується за кількістю одиниць.

Чекаємо вас в Venus Clinic.

Запишіться на процедуру онлайн

Часті питання

Скільки процедур знадобиться?

Досить однієї процедури. Через три тижні вам необхідно прийти на консультацію. У разі необхідності, ми проведемо корекцію. Чекаємо вас на консультацію в Venus Clinic.

Скільки коштує корекція?

Розрахунок проводиться залежно від кількості використаних одиниць.

Усуваєти ви гіперкорекцію?

Так, в нашій клініці ми усуваємо гіперкорекції ботулінотерапіі. При гіперкорекції може спостерігатися опущення століття (птоз), асиметрія брів або обличчя. З огляду на, що дія ботулотоксином тривалий і може тривати від 4 до 6 місяців, то результати гіперкорекції можуть заподіювати тривалий дискомфорт.

Для зменшення ознак гіперкорекції використовуються апаратні методики, які зменшують подальшу дифузію і взаємодія ботулотоксину з нервовими закінченнями.

З цією метою ми використовуємо RF вплив. Монополярна методика з контролем температури дозволяє прогрівати тканини аж до м'язового шару. Підвищення температури до 40-42 ° С покращує кровообіг і обмінні процеси в тканинах. Це сприяє посиленому виведенню ботулотоксина, а також підвищує обмінні процеси, сприяючи швидкому відновленню роботи нервових закінчень. Завдяки цьому нейрони набувають можливість контролювати м'язовий тонус, відновлюючи міміку.

Система RF-ліфтингу компанії Wavemed, представлена ​​в нашій клініці має високу потужність до 300 Вт. Це дозволяє глибоко прогрівати тканини. Для прогрівання використовуються струми радіочастоти, які безпечні для організму. Для захисту тканин система здійснює динамічний контроль температури шкіри пацієнта і автоматично регулює потужність, щоб уникнути побічних ефектів і для комфорту процедури. Детальніше ви можете ознайомитися в розділі RF-ліфтинг.

Мікрострумова терапія використовує електричні струми особливої ​​частоти, які практично не відчуваються пацієнтом. Процедура комфортна без неприємних відчуттів. Вплив мікрострумів активує нейрони. Це свого роду фізичні вправи для нейронів і м'язів. В результаті ми отримуємо подвійний ефект: посилення тонусу м'язів і стимуляція роботи нервових закінчень, які були "виключені" ботулотоксином. Посилення тонусу м'язів призводить до швидких результатів - підвищення тонусу зменшує асиметрію або вираженість птозу. Стимуляція нервових закінчень прискорює регенерацію нервових клітин.

Чи можна робити чоловікам?

Так, звичайно ботокс показаний чоловікам. Для цього існують спеціальні техніки, які дозволяють зменшити міміку, але обличчя при цьому буде виглядати природно.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…