Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Омолодження Forever Young BBL
Venus Clinic

Forever Young BBL омолодження шкіри на генному рівні

Forever Young BBL™ - неінвазійна процедура, яка дозволяє омолоджувати шкіру на генному рівні.

А що коли процедура уповільнить годинник старіння і ви виглядатимете вічно молодими?

Цей феномен виявлений ученими і доведений достовірними клінічними дослідженнями. що тривали 10 років, а потім підтверджені генетичними дослідженнями в Стенфордському університеті.

Історія відкриття

У 2012 році Dr. Patrick Bitter, Каліфорнія, США на Society for Investigative Dermatology оприлюднив дані 10-річних клінічних досліджень. Дослідження показали, що регулярні процедури Forever Young BBL впродовж тривалого періоду часу здатні уповільнити і призупиняти процеси старіння шкіри. Пацієнти через 10 років виглядали такими, що "постаріли" усього лише на 6 місяців.

Forever Young BBL - це не лише метод, що дозволяє позбавитися від розширених судин і пігментних плям, але і методика, яка дозволяє добитися омолодження на клітинному рівні, - клітини набувають властивостей молодих клітин шкіри. Пацієнтки виглядали на 9 років молодше за одноліток, згідно з клінічним дослідженням.

Dr. P. Bitter, Каліфорнія, США

Омолодження ДНК без пошкодження клітин

Ученими Стенфордського університету проведено генетичне дослідження впливу BBL на клітини старіючої шкіри. Результати дослідження показали, що процедура Forever Young BBL змінює активність генів і робить клітини шкіри, що старіють, функціонально подібними до клітин у молодому віці. Причому, гени, що відповідають за ушкодження і репарацію не активувалися, що свідчить про те, що омолодження шкіри процедурою Forever Young BBL не пов'язане з ушкодженням клітин і їх подальшою репарацією. Таким чином, ми маємо принципово нову методику, яка здатна омолоджувати клітини без їх ушкодження, на відміну від більшості антивікових методик.

Дослідження опубліковане в авторитетному спеціалізованому медичному виданні - Омолоджування шкіри BBL на генному рівні. Оригінальна публікація дослідження Journal of Investigative Dermatology.

Підготовка до процедури

Перед процедурою рекомендується не загорати і не відвідувати солярій впродовж 2-4 тижнів. Обличчя має бути без засмаги. Не можна приймати фотосенсибілізатори. Детальніше вам розповість лікар підчас консультації.

Як проходить процедура

Для процедури використовується система BBL компанії Sciton. Лікар розташовує маніпулу на ділянках шкіри, переміщаючи її з ділянки на ділянку. Пацієнт відчуває приємне тепло в шкірі.

Використовуване устаткування

Ми використовуємо сучасну систему BBL компанії Sciton, Inc., наші лікарі пройшли офіційне навчання роботі на системі BBL і методиці Forever Young BBL під керівництвом Patrick Bitter, Jr., MD в 2012, Las Vegas і у Барселоні в 2013рр.

Рекомендації після процедури

Після процедури не рекомендується засмагати впродовж 1 місяця, необхідно наносити крем SPF 30+, детальніші рекомендації дасть лікар під час консультації.

Вартість

Ціни на Forever Young BBL

Ділянка тілаЦінаТривалість
Обличчя3800 грн.40 хв.
Шея2800 грн.30 мин.
Обличчя + шия4800 грн.90 хв.
Декольте2800 грн.30 хв.
Шия + декольте4600 грн.30 хв.
Обличчя + шия + декольте5900 грн.60 хв.
Тил кистей рук1850 грн.20 хв.
1 зона1850 грн.20 хв.

Питання, що часто ставляться

Скільки процедур знадобиться?

Курс складається з 3-4 процедур з інтервалом 2-3 тижні.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…