Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Фотоомолодження шкіри уповільнює старіння

Пацієнтки виглядали на 9 років молодше одноліток

Пацієнтки виглядали на 9 років молодший за своїх ровесниць за результатами 10-річного дослідження проведеного в США. Пацієнтки регулярно проходили курс омолодження шкіри Forever Young BBL.

Patrick J. Bitter, Jr., MD, Jason Pozner, MD

Дизайн дослідження

11 жінок віком 34-67 років проходили фотоомолоджування шкіри обличчя системою Sciton BBL (читається САЙТОН) не рідше 1 разу на рік протягом 9 років! В оцінці результатів за методом 2-го сліпого рандомізірованни дослідження брали участь 490 експертів, до складу яких входили 51 дерматолога. Експерти зробили висновок, що жінки постаріли всього лише на 6 місяців, в той час, як пройшло 9 років між першою і останньою процедурами !!! "- говорить Dr. Bitter, дерматолог, власник приватної клініки в Los Gatos, Каліфорнія.

Результати

Середній вік жінок на початку процедур фотоомолодження був 45 років, і дерматологи, які брали участь в оцінці фотографій "до" і "після" оцінили вік пацієнток на фото "до" в середньому 45 років. Через 8 років спостереження (фото "після"), експерти дали середню оцінку віку 45,5 років, що виявилося на 9 років молодший, ніж фактичний вік учасниць дослідження, - говорить Dr. Bitter.

В дослідженні брали участь пацієнтки клініки Dr. Bitter, які проходили не менше одного курсу фотоомолодження в рік і не проходили лазерних процедур, не користувалися послугами пластичних хірургів. Жінки користувалися кремами для догляду за шкірою.

В дослідження Dr. Bitter були включені лише оціночні дані експертів-дерматологів. Причому експерти не знали про процедурах і методах лікування, котре проходили випробовувані. Фотографії були зроблені таким чином, щоб експерти оцінювали тільки стан шкіри, а не інші ознаки старіння такі як сивина і т.п.

Результати дослідження

Фотоомолодження широкосмуговим імпульсним світлом - Sciton BBL - ефективно використовується для лікування ознак старіння шкіри обличчя і тіла, таких, як зморшки, розширені судини на обличчі, пігментні плями. Дослідження показують, що фотоомолоджування широкосмуговим імпульсним світлом може покращувати стан шкіри, як зовні, так і на гістологічному (тканинному) рівні. Проте, це перше подвійне сліпе рандомізоване дослідження з тривалим періодом спостереження за пацієнтками, регулярно проходили процедури фотоомолодження, - говорить Dr. Bitter. Необхідність проведення цього дослідження була частково обумовлена ​​дослідженням швейцарських фахівців, опублікованим кілька років тому, в якому дослідники висунули гіпотезу про те, що фотоомолоджування може, навпаки, прискорити старіння шкіри при тривалому застосуванні. Наш досвід використання процедур фотоомолодження свідчить про зворотне і, дане дослідження, свідчить про те, що тривале застосування процедур фотоомолодження уповільнює процеси старіння шкіри.

Дерматологи-експерти прийшли до висновків, що через 8 років щорічних процедур BBL пацієнти постаріли менш, ніж на один рік.

Нові дані, отримані в даному дослідженні, будуть представлені на засіданні Товариства Досліджень в дерматології (Society for Investigative Dermatology) і нададуть докази того, що фотоомолоджування - це не тільки метод, що дозволяє "позбавитися від розширених судин і пігментних плям", - каже Dr. Bitter, а й методика, "яка дозволяє домогтися омолодження на клітинному рівні - клітини набувають властивостей молодих клітин шкіри".

Секрет ефективності фотоомолодження Sciton BBL

Dr. Bitter зазначив, що різниця між пацієнтами, яким дійсно "подобатися процедура" і пацієнтами, які "не бачать ефекту від фотоомолодження полягає в техніці проведення процедури.

Фотоомолодження - це чудова технологія, успіх якої, крім придбання якісного апарату, полягає в умінні лікаря використовувати її, важливо знати оптимальні параметри процедури фотоомолодження, базуючись на типі шкіри, щоб провести процедуру на найбільш ефективних параметрах і з адекватною кратністю на курс лікування .

Dr. Bitter, автор дослідження

Детальніше читайте - Фотоомолодження BBL.

Вам буде цікаво

Фотостаріння

Фотостаріння

Фотостаріння шкіри - старіння шкіри під дією ультрафіолетових променів у складі сонячного…