Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Лазерна епіляція пахв Київ

Лазерна епіляція пахв в Venus Clinic Київ

Лазерна епіляція пахв дозволить назавжди позбавитися від зростання волосся і необхідності гоління і роздратування шкіри в зоні пахвових западин.

Гладкі пахви, дві дівчини, ретро фото
Мода на гладкі пахви почалася більше 100 років тому, коли в моду увійшли сукні з відкритим верхом. Видання Harper's Bazaar в 1915 році запустило першу рекламну кампанію безпечної бритви Milady Décolleté Gillette, обов'язковою умовою рекламної кампанії була демонстрація краси гладко поголених пахв і рук.

Сьогодні гладкість пахв вважають соціальною нормою. Наявність волосся ускладнює гігієну пахвової області. Це призводить до зростання бактерій, які в комбінації з потом викликають неприємний запах. Часте гоління і використання дезодорантів нерідко викликають запалення, роздратування в області пахвових западин.

Лазерна епіляція пахв займає усього лише 10 хвилин і є оптимальним рішенням проблеми небажаного волосся, а отже, і гігієни. Дія променя лазера на цибулини волосся призводить до їх виборчого руйнування. Після 4-8 процедур зростання волосся припиняється. Більше немає необхідності голити зону пахв і простіше контролювати запах поту.

Лазерна епіляція пахв, дівчина світле волосся, лазер Leaseir
Лазерна епіляція пахв проводиться по гелю, який наносять на шкіру. Потім фахівець ретельно обробляє усю зону. Під час процедури лазерної епіляції сапфіровий кристал охолоджує шкіру до 0 °С. Це захищає шкіру від опіків і забезпечує комфорт під час процедури епіляції. Після процедури на шкіру наноситься заспокійливий крем, який знімає роздратування і заспокоює шкіру після процедури, забезпечуючи комфорт.

Показання

 • вростання волосся в області пахв
 • гіпертрихоз
 • соціальні норми

Протипоказання

 • вагітність
 • годування грудьми
 • свіжий загар
 • порушення цілісності шкіри, алергічні висипання
 • прийом фотосенсибілізаторів
 • лихоманка, епілепсія, важкі системні захворювання
 • відвідування солярію впродовж двох тижнів до процедури

Підготовка до процедури лазерна епіляція пахв

Не відвідувати солярій і не засмагати в зоні епіляції мінімум два тижні.

Напередодні, за 1 день перед процедурою лазерної епіляції необхідно акуратно поголити пахви. Старайтеся, щоб не було порізів і роздратування. Для цього використайте пінку для гоління або мильний розчин. Рухи бритви мають бути проти напряму зростання волосся. Це зменшить роздратування і ризик вростання волосся. Після гоління обробіть шкіру лосьйоном, що містить спирт, або хлоргексидином, щоб під час візиту на епіляцію не було роздратування шкіри.

Рекомендації після процедури

Процедура не має реабілітації. Можливе почервоніння шкіри, яке проходить впродовж декількох годин. Після процедури не потрібно спеціального догляду. Рекомендується не приймати ванну, не протирати шкіру лосьйонами що містять спирт в перші дні після процедури і не засмагати впродовж 3 місяців. У разі контакту шкіри з сонцем, використайте SPF 30+ впродовж трьох місяців після лазерної процедури.

Результати

Пройшовши курс процедур ви доб'єтеся повного припинення зростання волосся в області пахвових западин і забудете про порізи і подразнення в цій зоні. Ваша шкіра виглядатиме гладкою і бездоганною. Ви можете сміливо демонструвати красу своїх рук в сукнях з відкритим верхом.

Пахви, дівчина, красиві руки
Вже після першої процедури ви побачите зменшення кількості волосся. Після 3-4 процедури зростання волосся практично припиниться. Залишковий волос буде видалено під час завершальних візитів.

Вартість

Лазерна епіляція, Київ - Акція -30% до 13 вересня!

Ціна лазерної епіляції по зонах

Робіть більше - сплачуйте менше

Зверніть увагу, що видалення волосся в пахвових западинах є однією з найпопулярніших зон. Тому ми включили її в спеціальні пакети послуг. Це дозволяє понизити вартість кожної окремої зони.

Скористайтеся спеціальною пропозицією!

 ЦінаТривалість
Пакет Мадрид: пахви + бікіні повністю + гомілки2250 = 2000 грн.60 хв.
Пакет Барселона: пахви + бікіні повністю1380 = 1100 грн.45 хв.
Пакет Валенсія: пахви + гомілки1260 = 1050 грн.45 хв.
Пахвові западини390 грн15 хв.
Плечі500 грн30 хв.
Передпліччя620 грн30 хв.
Кисті рук (включаючи пальці кистей рук)320 грн15 хв.
Пальці кистей рук200 грн10 хв.
Спина жіноча (включаючи надпліччя)950 грн45 хв.
Одиничний імпульс60 грн 
Знеболення15%40 хв.
Гоління зони епіляції15% 

УВАГА! Гоління великих зон в клініці не проводиться, пацієнтові необхідно збрити волосся перед візитом

Часті питання

Скільки процедур епіляції знадобиться для пахв?

Лазерна епіляція пахв вимагає від 4 до 8 процедур для повного припинення зростання волосся. Це індивідуально і залежить від гормонального фону. Коливання гормонального фону можу привести до появи нового волосся, тому після курсу процедур рекомендується проходити підтримувальні процедури з проміжком від 6 до 12 місяців.

Це шкідливо?

Лазерна епіляція безпечна для організму. Лазерна дія вибірково спрямована на волос і не впливає на тканини, що глибше лежать.

У пахвовій області розташовуються лімфатичні вузли, потові залози і глибокі судини. Якщо у вас є неприємні відчуття або намацується збільшений лімфатичний вузол, то настійно рекомендується повідомити про це фахівцеві перед процедурою. Епіляція не впливає негативно на ці утворення, але в деяких випадках нагрів запаленого лімфатичного вузла небажаний.

Це боляче?

У пахвовій області шкіра ніжна і багата нервовими рецепторами. Епіляція лазером Leaseir використовує контактну систему охолодження, яка є на сьогодні найефективнішим методом.

Кожен знайомий з ситуацією, коли після контакту з гарячою поверхнею вмить настає полегшення, якщо притулити шкіру до чогось холодного. Це обумовлено тим, що охолодження шкіри до низьких температур викликає уповільнення проведення нервових імпульсів в мозок від нервових закінченнях.

Такий же принцип закладений в лазері Leaseir, який охолоджує шкіру сапфіровим кристалом до 0 °С і робить епіляцію комфортною.

З якого віку можна робити процедуру?

Процедура видалення волосся не має вікового обмеження. Її можна робити у будь-якому віці без обмежень.

В період статевого дозрівання під дією статевих гормонів відбувається стимуляція зростання волосся в гормон-чутливих зонах. Видалення волосся в період статевого дозрівання не протипоказане і дасть добрі результати. Але дія статевих гормонів може привести до появи нового волосся.

Краще відкласти процедуру до закінчення періоду статевого дозрівання, коли в організмі не буде різких коливань статевих гормонів і можливо буде добитися стійкого припинення зростання волосся.

Чи можна робити процедуру під час вагітності?

Не рекомендується видалення волосся під час вагітності і годування грудьми з кількох причин:

 1. Під час вагітності і годування груддю підвищується зміст меланіну в шкірі, що може привести до опіків.
 2. У шкірі збільшується зміст рідини, що посилює больові відчуття під час процедури і підвищує ризик опіку шкіри.
 3. Зміни гормонального фону під час вагітності можуть привести до посилення зростання волосся.

Рекомендується перервати курс видалення волосся за наявності вагітності. Ви можете відновити процедури після закінчення годування груддю і відновлення менструального циклу, коли гормональний фон відновиться і процедури видалення волосся будуть ефективними і прогнозованими.

Чи можна поєднувати з лікуванням гіпергідрозу ботулотоксином?

Так, але з дотриманням певних правил.

Ботулотоксин ефективно застосовується для зменшення виділення поту при гіпергідрозі - підвищеному відділенні поту. Ботулотоксин блокує передачу нервових імпульсів потовим залозам, що призводить до зниження виділення поту. Це вирішує проблему надмірного виділення поту. Ви можете зробити цю процедуру в Venus Clinic, Київ.

Не рекомендується лазерна епіляція пахв впродовж перших двох тижнів після введення ботулотоксину. Це може понизити ефект ін'єкційної процедури. Після цього періоду, коли препарат надійно прореагував з нервовими закінченнями, лазерна епіляція не зробить негативної дії.

Чи можна робити воскову депіляцію в проміжках між процедурами?

Так, ви можете робити воскову депіляцію і голити волосся між процедурами лазерної епіляції.

Не рекомендується робити воскову депіляцію за 2-3 тижні перед лазерною процедурою. Повна відсутність волосся після висмикування їх з коренем понизить ефективність процедури.

Чи можна використати дезодорант?

Так, ви можете використати дезодорант, коли робите лазерну епіляцію в пахвовій зоні. Це не впливає на процедуру. Навіть в день процедури немає обмежень по нанесенню дезодоранта. Перш ніж зробити епіляцію, фахівець очистить вашу шкіру від залишків дезодоранта.

Чи можна робити процедуру при врослому волосі?

Так, лазерна епіляція є показанням при врослому волосі. Це один з найефективніших методів лікування і профілактики врослого волосся. Епіляція від процедури до процедури зменшуватиме кількість волосся в пахвовій області. В результаті, ризик вростання волосся зменшуватиметься з кожною подальшою лазерною процедурою.

Як це вплине на виділення поту?

Лазерна епіляція пахв впливає вибірково на волос і не робить ніякого впливу на потові залози. Процедура не призводить ні до посилення, ні зменшенню виділення поту. Лазерна епіляція призводить до зменшення зростання волосся. Це побічно зменшує неприємний запах, причиною якого є бактерії, що розмножуються на волоссі. За наявності поту бактерії виділяють неприємний запах. Чим менше волосся, тим менше бактерій. Тому правильніше сказати, що лазерна епіляція пахв приводить не до зменшення виділення поту, а до зменшення неприємного запаху.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…