Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Чистка обличчя

Чистка обличчя в Києві

Чистка обличчя - неодмінний ритуал краси кожної жінки, який дозволяє підтримувати шкіру в здоровому і естетичному виді.

Здорова і доглянута шкіра це результат витрачених вами зусиль. Сучасний швидкий темп життя, швидке харчування, використання декоративної косметики, відрядження і постійна відсутність часу призводять до різних проблем шкіри: комедони (чорні точки), міліуми (білі крапочки на обличчі), запалення і висипання. В деяких випадках досить домашнього догляду, але в деяких випадках не обійтися без допомоги косметолога.

Запишіться на чистку онлайн

Показання

 • гігієнічне чистка обличчя
 • комедони (чорні точки)
 • міліуми (білі крапочки)
 • себорея, жирна шкіра
 • схильність до висипань

Чистка обличчя

Чистка обличчя в основному спрямоване на поліпшення прохідності сальних залоз, адже комедони (чорні крапочки на обличчі) і міліуми - усе це результат порушення прохідності сальних залоз. Відновлення нормальної роботи сальних залоз є основним завданням чистки. Залежно від типу і стану шкіри, косметолог підбере той або інший вид чистки. Ми підберемо оптимальний варіант чистки обличчя серед існуючих процедур. Нижче приведені основні види чисток.

Механічне чистка обличчя

Механічна чистка обличчя по сьогоднішній день є найефективнішою процедурою. Класична чистка припускає вапоризацію шкіри (розпарювання паром) для розкриття пір і пом'якшення шкіри. Але, на жаль, така процедура призводить до надмірного почервоніння шкіри, парадоксальної гіперсекреції шкірного сала і, зрештою, зневоднення, раннього старіння шкіри, появи розширених судин (куперозу).

Механічна чистка обличчя в Києві
Механічна чистка обличчя проводиться з використанням спеціальної косметичної лопатки, якою косметолог акуратно видаляє себум із пор шкіри (суміш шкірного сала і клітинок шкіри, що омертвіли).

Ми пропонуємо нашим пацієнтам чистки від провідного виробника професійної косметики PCA SKIN, США. Замість розпарювання, механічне чистка обличчя проводиться після нанесення спеціального розпушуючого гелю, внаслідок чого належним чином відкриваються пори без посилення секреції шкірного сала. Вже на цьому етапі досягається бактерицидний, протизапальний, розсмоктуючий ефект, що скорочує відновний період і виключає ускладнення при складних чистках.

Ультразвукова чистка обличчя

Ідеально підходить пацієнтам з чутливою шкірою.

Ультразвукова чистка - щадна не інвазивна методика глибокого очищення шкіри і пор за допомогою ультразвуку. Енергія ультразвукових коливань сприяє видаленню комедонов, ороговілих клітин шкіри, надлишку шкірного жиру на обличчі. 

Ультразвукова чистка
Під час ультразвукового чищення механічні коливання сприяють розм'якшенню і легкому відходженню комедонів, без додаткової травмування навколишніх тканин.

Після ультразвукових чисток рідше спостерігається подразнення шкіри. Ультразвукові коливання також видаляють відмерлі рогові клітини шкіри. В результаті вивідні протоки (пори) сальних залоз очищаються, покращується відтік шкірного сала, що виділяється сальними залозами. Це сприяє зменшенню вугрових висипань і покращує результати в комплексному лікуванні вугрової хвороби.

Комбіноване чистка обличчя

Комбінована чистка обличчя є комбінацією ручного (механічного чищення) з ультразвуковою чисткою. Це дозволяє в зонах з чутливою шкірою без зайвого роздратування очистити шкіру, а на ділянках, де потрібно радикальне "втручання" використовується механічна чистка.

Комбінована чистка обличчя
Комбінована чистка обличчя поєднує в собі щадний ультразвуковий і механічний метод, який дозволяє "підчистити" ділянки шкіри, де м'яке ультразвукове чищення не досить глибоко очистило шкіру від забруднень.

Завершення чистки обличчя

Чистка обличчя є стресом для шкіри. Для профілактики роздратування ми поєднуємо чищення з косметичними засобами, які заспокоюють і відновлюють шкіру, а в деяких випадках, з лазерними методиками - процедурою Forever Clear BBL. Це дозволяє звести до мінімуму ризики ускладнень у вигляді висипань на шкірі посл чистки обличчя.

Протипоказання

 • герпетичні висипання шкіри обличчя
 • алергічний дерматит
 • демодекоз
 • акне 3-4 стадії
 • порушення цілісності шкіри в зоні процедури та ін. шкірні захворювання.

Підготовка до процедури

Не потребує спеціальної підготовки до чистки обличчя.

Рекомендації після процедури

Після процедури ми дамо вам рекомендації по догляду за шкірою обличчя залежно від типу і стану шкіри.

З якими процедурами можна поєднувати чистки обличчя?

Чистки обличчя поєднують:

 • Пілінг Джесснера
 • Саліцилова маска
 • Лазерна процедура Forever Clear BBL

Вартість

Ціни на чистку обличчя в Києві

 ЦінаТривалість
Комбінована чистка обличчя з ультразвуковим скрабером на гідрогелі1050 грн.120 хв.
Комбінована чистка декольте з ультразвуковим скрабером на гідрогелі700 грн.90 хв.
Комбінована чистка обличчя + декольте з ультразвуковим скрабером на гідрогелі1350 грн.120 хв.
Професійні чистки  
Комбінована чистка обличчя New з ультразвуковим скрабером1450 грн.120 хв.
Комбінована чистка New 1 зона (2 долоні) з ультразвуковим скрабером1200 грн.120 хв.

Запишіться на процедуру онлайн

Інші види чистки обличчя

Оберіть свою улюблену процедуру серед різноманіття чисток:

Чистки обличчя в Venus Clinic

Часті питання

Чи можна заразитися під час чистки?

Ні, наша клініка стерилізує інструмент, згідно з вимогами МОЗ. Косметолог працює в одноразових рукавичках, а шкіра очищається і обробляється антисептиком.

Скільки процедур знадобиться?

Кожен випадок індивідуальний. Іноді це одна процедура. В деяких випадках чистка обличчя входить в комплексне лікування акне. У таких випадках процедура може мати певну кратність.

Яку косметику ви використовуєте?

Ми використовуємо усю лінію від компанії PCA Skin, США від розм'якшуючого гелю до сироваток, що коригують і заспокоюють шкіру.

З якими пілінгами краще поєднувати чистки?

Для проблемної шкіри, схильної до висипань оптимальним рішенням є пілінг Джесснера. Ми використовуємо пілінги Джесснера компанії PCA Skin, США - легендарного розробника формул модифікованих пілінгів Джесснера. Це піліинги №1 в США.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…