Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Вихідні
5 травня
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Фотоомолодження BBL Sciton в Києві

Фотоомолодження BBL в Києві

Фотомолодження BBL™ - неінвазивна процедура для усунення ознак фотостаріння: пігментні плями, розширені судини (купероз), дрібні зморшки.

Зміст

Фотостаріння - головна причина старіння шкіри

Відомо, що старіння шкіри лише на 30% обумовлене внутрішніми процесами, що відбуваються в організмі. Інші 70% доводиться на дію зовнішніх чинників, серед яких основна доля доводиться на фотостаріння. Що ж є фотостарінням?

Фотостаріння - старіння шкіри під дією ультрафіолетових променів. Основні ознаки: дрібносітчані зморшки, пігментні плями, сонячне лентиго, купероз.

Існує досить широкий спектр професійних процедур, апаратних процедур і домашньої косметики для корекції ознак фотостаріння шкіри. Найефективнішим і швидшим методом є фотоомолодження шкіри.

Фотоомолодження BBL™

Система BBL випромінює потужну світлову енергію певного діапазону. Залежно від домінування тієї або іншої проблеми лікар підбере необхідний діапазон і потужність процедури. Енергія випромінювання поглинається певними мішенями: у разі пігментації - мішенню є меланін, при куперозі (розширених судинах) - мішенню є гемоглобін, при зморшках дія спрямована на колаген і еластин.

Показання

 • фотостаріння шкіри обличчя і тіла
  • пігментні плями (сонячне лентиго, веснянки і так далі)
  • патологічно розширені судини
  • дрібні зморшки
 • пойкилодерма
 • розширені пори
 • знижений тургор шкіри
 • профілактика вікового старіння

Протипоказання

 • вагітність
 • годування грудьми
 • reception of фотосенсибілізаторів
 • засмага
 • загальні важкі соматичні захворювання

Переваги BBL

На ринку представлена безліч систем широкосмугового світла (IPL), які відрізняються ефективність і безпекою для пацієнта. Парадокс, але системи широкосмугового світла на перший погляд технічно простіші, ніж лазерні системи, але як показує наш практичний досвід, потужних і ефективних систем не так багато і їх можна перерахувати по пальцях однієї руки.

Фотоомолодження процедура в динаміці по днях

Динаміка відновного періоду після однієї процедури фотоомолодження при лікуванні пігментації. День 0 - сонячне лентиго до процедури; День 3 після процедури - пігментні плями потемніли під дією BBL; на  10 День після процедури пігментні плями, що потемніли, освітлилися. У подальші процедури будуть освітлені бліді пігментні плямочки і ті, які не були оброблені в попередні процедури.

Система фотоомолодження BBL компанії Sciton (Сайтон), США є кращою системою на ринку, оскільки дозволяє домагатися результатів на потужностях на 30% нижче, ніж на IPL системах, внаслідок чого BBL має великий запас безпеки при тих же терапевтичних ефектах (показниках ефективності). IPL системи не можуть добитися такої ефективності, оскільки вимушені піднімати потужності випромінювання, що частіше викликає опіки, чим задовільні результати процедури. Після якісної процедури ви відчуєте, що в шкірі сталися зміни в кращу сторону. Це помітно досить швидко - вже через 2 тижні після процедури.

Підготовка до процедури

Фотоомолодження не потребує спеціальною підготовки. Основна вимога - відсутність свіжого загару і прийому фотосенсибілізаторів.

Що чекати від процедури фотоомолодження?

Завдяки регулярним курсам процедур Forever Young BBL ви зможете уповільнити вікового старіння і виглядати набагато молодше за своїх одноліток! Forever Young BBL відрізняється від фотоомолодження BBL більш вираженим АНТИВІКОВИМ ЕФЕКТОМ. При регулярних процедурах відбувається уповільнення процесів вікового старіння шкіри. Якщо пацієнти з року в рік проходять курс процедур, то їх шкіра виглядає молодше в порівнянні з однолітками. Є 10-річні клінічні дослідження що наочно доводять уповільнення вікових процесів в шкірі. Детальніше читайте в розділі Forever Young BBL.

Фотоомолодження - це процедура для тих пацієнтів, які хочуть профілактично доглядати за шкірою, уповільнюючи старіння без негативної дії на організм і не хотіли б прибігати в майбутньому до оперативних втручань, для тих, хто насторожено відноситься до інвазійних процедур і в той же час прагне виглядати бездоганно.

Фото до і після

Рекомендації після процедури

Після процедури фотоомолодження не потрібен особливий догляд. Фотоомолодження - це процедура обідньої перерви, яка триває 5-10 хвилин, після чого можна нанести макіяж і повернутися до своїх повсякденних зайнять. Рекомендуємо наносити сонцезахисний крем SPF 30+. детальніше з рекомендаціями вас ознайомить лікар.

Вартість

Ціни на фотоомолодження в Києві

ДілянкаЦінаТривалість
Обличчя (фотоомолодження, судини, пігмент)4200 грн.30 хв.
Щоки (фотоомолодження, судини, пігмент)2400 грн.30 мін.
Носогубна зона (судини)1300 грн.30 хв.
Зона навколо очей1300 грн.30 хв.
Ніс + вилиці "метелик"2700 грн.30 хв.
Шия (омолодження, судини, пігмент)2900 грн.30 хв.
Обличчя і шия (омолодження, судини, пігмент)5300 грн.60 хв.
Декольте (омолодження, судини, пігмент)3100 грн.30 мін.
Шия + декольте (омолодження, судини, пігмент)4900 грн.60 хв.
Обличчя, шия, декольте (омолодження, судини, пігмент)6900 грн.60 хв.
Тильна сторона кистей (омолоджування, пігмент)1800 грн.30 хв.
Передпліччя3400 грн.30 хв.
Плечі3800 грн.30 хв.
Руки повністю5100 грн.30 хв.
Судини або пігмент, площа з долоню1800 грн.30 хв.
Одиничний імпульс380 грн.10 мс

Питання, що часто ставляться

Це шкідливо?

Фотоомолодження нешкідливе для шкіри і організму в цілому. BBL з цією метою використовує видимий діапазон випромінювання, тобто світло, яке нас оточує і яке ми бачимо щодня. Це блакитне світло, зелене світло, жовте, помаранчеве і червоне світло високої інтенсивності. Цей діапазон не завдає шкоди нашій шкірі, а навпаки, стимулює обмінні процеси в клітинах шкіри, покращує мікроциркуляцію і живлення клітин шкіри, підвищує місцевий імунітет і захисні функції шкіри.

"Ремонт" ДНК

Відомо також, що процедура, окрім видалення ознак фотостаріння (пігментні плями і судини) здатна "ремонтувати" ушкодження ДНК, які утворюються під дією вільних радикалів і ультрафіолетового випромінювання в нашій шкірі і накопичується з віком.

Гарантовані результати

На відміну від інших систем, BBL домагається результатів на менших потужностях з меншим ризиком ускладнень і побічних ефектів. Тому, якщо ви робите процедуру на Sciton BBL, то отримаєте клінічний результат з меншим ризиком ускладнень. BBL є єдиною системою на ринку з клінічно доведеним анти віковим ефектом (2012 рік, Стенфордський Університет, Каліфорнія, США. Автори: Anne Lynn S Chang, Patrick H Bitter, Jr, Kun Qu, Meihong Lin, Nicole A Rapicavoli, Howard Y Chang). Ці дослідження опубліковані таких авторитетних в медичних виданнях, як Journal of Investigative Dermatology, US National Institutes of Health, National Center for Biotechnology Information.

Через скільки часу буде помітний результат?

Процедури можна робити без обмежень. Фотоомолодження є абсолютно безпечною процедурою, яка не виснажує резерви шкіри, а навпаки, примушує клітини шкіри "працювати" подібно до клітин у молодому віці. З цією метою рекомендуються повторні курси з 3-4 процедур через 6 або 12 місяців. Чим частіше проводяться повторні курси, тим повільніше старітиме шкіра.

Як довго триває відновний період?

Це індивідуальне і залежить від проблеми, яку ви бажаєте вирішити. Фотоомолодження - це малоінвазивна процедура без ушкодження цілісності шкіри. Реабілітаційний період може триває від 30-60 хвилин у вигляді почервоніння після процедури до 1-3 днів у вигляді невеликої набряклості у разі видалення розлитої судинної сіточки (куперозу). У типових випадках відновний період проходить досить гладко і не вимагає особливого догляду. Після процедури рекомендується використовувати сонцезахисний крем з SPF 30 і вище. Наприклад, сонцезахисний крем Weightless Protection Broad Spectrum SPF 45 PCA Skin, США.

Як часто можна робити процедури?

Процедури можна робити без обмежень. Фотоомолодження є абсолютно безпечною процедурою, яка не виснажує резерви шкіри, а навпаки, примушує клітини шкіри "працювати" подібно до клітин у молодому віці. З цією метою рекомендуються повторні курси з 3-4 процедур через 6 або 12 місяців. Чим частіше проводяться повторні курси, тим повільніше старітиме шкіра.

Чи можна робити процедури влітку?

Так, процедури фотоомолодження можна проводити в літній період. У Каліфорнії, на батьківщині BBL, круглий рік активне сонце, але процедури проводять круглий рік без обмеження. Підчас консультації лікар розповість, як доглядати за шкірою в літній період.

Чи небезпечно робити процедури після контурної пластики?

Для Sciton BBL, на відміну від інших систем фотоомолодження, були проведені клінічні дослідження (John Hoopman і співавтори) по поєднанню процедур BBL з філерами. Згідно з проведеними клінічними дослідженнями, фотоомолодження BBL не взаємодіє з філерами. Ботулинотерапія також не має протипоказань до BBL.

У чому переваги фотоомолодження BBL в порівнянні з іншими IPL?

Коротка відповідь - у клінічних результатах.

 1. Процедури фотоомолодження Sciton BBL набагато ефективніші за інші методики омолодження, оскільки клінічний результат досягається на менших потужностях і з меншими рисками.
 2. Sciton BBL - єдина методика з доведеним антивіковим ефектом.
 3. Пацієнти віддають перевагу омолоджуванню BBL за результатами незалежних оцінок на ресурсі Realself.com. Це ресурс, де пацієнти діляться своїми враженнями після проведених процедур. Ви можете онлайн відстежувати тренди для будь-яких методик.

Як давно використовується IPL омолодження?

Коротка відповідь - більше 24 років. IPL отримала перше схвалення FDA в 1995 році для лікування телеангіектазій (розширених судин).

Що таке фотосенсибілізатори?

Фотосенсибілізатори - речовини, що викликають підвищену чутливість шкіри до випромінювання видимого і інфрачервоного діапазону.

Фотосенсибілізаторами можуть бути фармацевтичні препарати: тетрациклін, фторхінолони, аспірин, системні протигрибкові препарати.

Рослинні фотосенсебілізатори: цитрусові, звіробій, просо, гречка.

Під час процедур фотоомолодження рекомендовано припинити прийом фотосенсибілізаторів.

Чи робите ви собі омолоджування BBL?

Коротка відповідь - це одна з самих наших улюблених процедур!

Ми фанатики цієї процедури і із задоволенням робимо її собі. Усі співробітники, починаючи від адміністратора до лікаря і адміністрації роблять омолодження BBL. Ми робимо фотоомолодження вже 14 років, починаючи з 2006 року, задовго до відкриття Venus Clinic. Ми з гордістю можемо сказати, що у нас є пацієнти, які роблять фотоомолодження вже більше 10 років! Цей кращий доказ ефективності і краще за будь-яку похвалу. Омолодження BBL - це одна з найпопулярніших процедур в Venus Clinic.

Ми упевнені - ви полюбите фотоомолодження BBL.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…