Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі шари шкіри з метою корекції ряду патологій і косметичних дефектів: зморшки, стриї, постакне, рубці шкіри.

Різновиди лазерної шліфовки обличчя

Існує 2 різновиди шліфовок лазером: суцільна шліфовка і фракційна. Під час суцільної шліфовки лазер випаровує суцільний шар клітинок з поверхні шкіри. Ця методика дає швидкий і виражений результат, але має тривалу реабілітацію. Фракційна лазерна шліфовка видаляє мікроскопічні ділянки шкіри, завдяки чому шкіра швидко відновлюється.

Переваги шліфовки фракційним режимом

 • виражені результати
 • низький ризик ускладнень
 • короткий період відновлення
 • прогнозовані результати
 • можливість повторних процедур

Показання

 • зморшки, шрами
 • рубці стриї, розтяжки
 • темні круги навколо очей
 • розширені пори
 • зниження тургора та еластичності шкіри
 • постакне

Протипоказання

 • герпес
 • запальні елементи акне
 • системні захворювання шкіри
 • порушення репарації шкіри
 • схильність до рубців

Окремі проблеми, які вирішує лазерна шліфовка

Зморшки навколо очей

Зморшки навколо очей, мімічні лінії, темні круги під очима є основними показаннями до лазерної шліфовки. Усі зморшки не зникнуть після першої процедури, але стануть менш глибокими і помітними. З кожною подальшою процедурою глибина зморшок зменшуватиметься. Рекомендується зробити 3-4 процедури. При мімічних зморшках навколо очей рекомендуємо зробити ін'єкції ботулотоксинів, які зменшать ризик формування нових зморшок в майбутньому.

Шліфовка постакне

Постакне шрами є широко поширеною проблемою і заподіює фізичний і психологічний дискомфорт пацієнтам. Лазерна шліфовка зменшить вираженість постакне рубців. Залежно від виду рубця, ми використовуємо комбіновані методи. По відгуках пацієнтів, лазерна шліфовка обличчя - найефективніша процедура при постакне.

Кисетні зморшки

Кисетні зморшки або зморшки навколо рота є одним з найскладніших видів зморшок. Для корекції кисетних зморшок використовується суцільна лазерна шліфовка. Лазером Intenz ми можемо зробити як суцільну, так і фракційну шліфовку кисетних зморшок. На корекцію кисетних зморшок знадобиться від 3-4 процедур. Для досягнення швидких результатів можна поєднувати процедури з введенням філерів.

Принцип дії

При суцільній шліфовці з поверхні шкіри видаляється суцільний шар клітин. При фракційному омолодженні лазерний промінь видаляє ділянки шкіри у вигляді невеликих мікроканальців не по усій площі шкіри, а тільки на певних ділянках. При цьому навколо канальців залишаються неушкоджені ділянки шкіри. При фракційному лазерному омолодженні відновлення шкіри проходить швидко і в рази знижується ризик побічних ефектів і ускладнень. Ця методика дозволяє добитися тих же результатів, що і при суцільній шліфовці шкіри, але з меншим ризиком ускладнень і побічних ефектів. Налаштовуючи глибину і щільність розміщення мікроканальців, можна чітко дозувати дію для успішної корекції різних патологій.

Фракційне омолоджування CO₂-лазером

З віком зміст колагену в шкірі знижується. Це призводить до появи зморшок, зниження еластичності і тургору шкіри. Процедура активує в глибині шкіри природні репараційні процеси. Активуються фібробласти. Це клітини дермального шару шкіри, що відповідають за пружність і еластичність шкіри. Починає вироблятися новий колаген, відновлюючи втрачений. Це призводить до зниження глибини зморшок, підвищення пружності шкіри. Процедура фракційного лазерного омолодження активує також обмінні процеси в шкірі. Після процедури ці процеси продовжують розвиватися в шкірі протягом подальших 6 місяців. Тому для пацієнтів, які хотіли б досягти більш виражених результатів, рекомендується проходити курсом з 3-4 процедур.

Підготовка

Процедура шліфовки не вимагає спеціальної підготовки. Проводиться демакіяж, потім на шкіру на 30-40 хвилин наноситься анестетик. Після цього виконується процедура. Відновний період триває від 5 до 7 днів. Це визначається параметрами процедури і очікуваннями пацієнта.

Кількість процедур

Початковий стан шкіри пацієнта і очікувані результати визначають вибір методу лазерної шліфовки, кількості і кратності процедур. Звичайно це 1 або 4-6 процедур з інтервалом 1 місяць. З кожною подальшою процедурою відбувається посилення і підсумовування омолоджуючого ефекту.

Безпека під час шліфовки

Процедура лазерного омолодження проводиться із захистом очей пацієнта за допомогою окулярів або спеціальних шильд. Наш лазер обладнаний аспіратором диму, щоб пацієнт не вдихав шкідливі і токсичні гази, що виділяються під час процедури. Це може стати причиною головних болів, нудоти, кашлю, осиплості голосу і тому подібне. Лазерне випромінювання абсолютно безпечно для організму і не несе прихованої, явної або відстроченої небезпеки.

Обладнання

У Venus Clinic використовується фракційний CO₂-лазер MedArt Intenz виробництва Данія. Основною перевагою лазера є високоточний сканер, який дозволяє ефективно і однорідно обробляти шкіру, не піддаючи ризику і ускладненням пацієнтів. Процедура омолоджування MedArt Intenz - це завжди прогнозований результат. Наші лікарі можуть по годиннику описати, що відбуватиметься з шкірою і як себе відчуватиме пацієнт, а результати вас приємно здивують і не залишаться непоміченими для оточуючих.

Рекомендації після процедури

Пацієнтам після лазерної процедури рекомендується не засмагати впродовж 3 місяців, наносити сонцезахисний крем SPF 30+.

Фото до і після

Вартість

Ціни на лазерну шліфовку в Києві

 ЦінаТривалість
Фракційне омолодження кистей рук2900 грн.60 хв.
Фракційне омолодження зони навколо очей2750 грн.90 хв.
Фракційне омолодження верхньої губи, кисетні зморшки3200 грн.90 хв.
Фракційне омолодження обличчя + підборіддя6500 грн.120 хв.
Фракційне омолодження обличчя + шия7400 грн.120 хв.
Фракційне омолодження обличчя + шия + декольте9100 грн.150 хв.
Фракційне омолодження постакне5800 грн.120 хв.
Стриї, розтяжки 1 зона2900 грн.80 хв.
Лікування рубців фракційним лазером 1 зона2900 грн.80 хв.
Лікування рубців фракційним лазером за 1 см² (невеликі рубці)720 грн.60 хв.

Питання, що часто ставляться

Скільки процедур знадобиться?

Курс складається з 3-4 процедур з інтервалом 3-4 тижні. При суцільній лазерній шліфовці обличчя - 1 процедура.

З якими процедурами можна поєднувати?

Лазерну шліфовку добре поєднувати з фотоомолодженням, біоревіталізацією. Процедура дозволить посилити ефект омолодження, зробить шкіру більш зволоженою та пружною.

Це боляче?

Лазерна шліфовка обличчя проводиться під місцевим знеболенням при фракційним методі або під провідниковою анестезією при суцільній лазерній шліфовці.

Скільки триває відновний період?

Відновний період після лазерної шліфовки обличчя триває від 5 до 7 днів при фаркційному методі і 10-14 днів при суцільному методі. Відновний період при шліфовці тіла триває довше від 7 до 10 днів. На тілі частіше використовують фракційний метод шліфовки.

Вам буде цікаво