Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн

Наше обладнання

У Venus Clinic ми підібрали найсучасніші лазерні і апаратні технології.

Sciton BBL

Маючи досвід роботи з системами фотоомолодження з 2005 року, ми зупинили свій вибір на системі BBL американській компанії Sciton. BBL є найпотужнішою IPL системою на світовому ринку, що дозволяє ефективно і безпечно для пацієнтів боротися з такими проблемами, як акне, пігментні плями, розширені судини і вікове старіння шкіри.

INTENZ СО2 лазер

СО2 лазер для дерматології компанії MedArt AS, Дания. Висока точність сканера дозволяє акуратно і дозовано впливати на різні шари шкіри, вирішуючи такі проблеми шкіри, як папіломи, зморшки, стриї, постакне, післяопераційні рубці і шрами.

VariMed судинний лазер

Сучасний судинний лазер датської компанії MedArt AS з системою інтегрованого охолодження шкіри дозволяє видаляти розширені судини на обличчі, тілі і ногах.

NeoGen PSR

Система омолоджування азотною плазмою від компанії Energist, Великобританія є унікальною системою на ринку України. Безопераційна блефаропластика від NeoGen є стандартом цієї процедури, як для пацієнтів, так і для виробників устаткування.

NeoNail

Лазер для лікування грибка нігтів від датського виробника MedArt AS дозволяє без болю і медикаментів вирішувати проблему оніхомікозу. Вбудована система калібрування контролює потужність лазера, забезпечуючи якість процедур і безпеку пацієнта.

Leaseir MHR

Діодний лазер для епіляції високої потужності компанії Leaseir Medical Light, Іспанія. Визнаний кращим лазером для епіляції 2018 року за версією Vida Estetica. Leaseir MHR належить до категорії медичних лазерів і відповідає жорсткішим критеріям якості і безпеки, в порівнянні з естетичними лазерами для епіляції. Завдяки цьому ми можемо гарантувати якість і безпеку процедур нашим пацієнтам. Система криоанестезии забезпечує комфорт під час процедури, що робить епіляцію безболісною.

Платформа Wavemed

Медична система RF лифтинга і кавітації від компанії Wavemed, Італія. Рекордно висока потужність RF поєднується з системою динамічного контролю температури шкіри в реальному часі. Це робить процедури ефективними і безпечними. Ви це відчуєте з перших хвилин процедури по глибокому і релаксуючому теплу в зоні процедури.

Вам буде цікаво