Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Пілінг обличчя в Києві

Хімічний пілінг обличчя

Хімічний пілінг (від англ. Peel - відлущування) - дія кислот різної концентрації на шкіру, з метою відлущування рогових клітин, що омертвіли, і прискорення оновлення клітин шкіри.

У сучасній косметології саме хімічні пілінги знайшли широке застосування, оскільки ця процедура дозволяє ефективно вирішувати безліч проблем при мінімумі матеріальних витрат і мінімумі яких-небудь серйозних побічних ефектів. Хімічний пілінг обличчя виконує косметолог, що пройшов навчання. Ця процедура не вимагає спеціального устаткування.

Показання до пілінгу обличчя

 • в'яла, атонічная шкіра
 • розширені пори
 • зморшки
 • гіперпігментація
 • акне, вугрова хвороба
 • рубці посткане
 • стриї, розтяжки

Протипоказання

 • підвищена чутливість шкіри
 • алергічні дерматити
 • виражений купероз (відносне протипоказання)
 • порушення цілісності шкірних покровів та ін.

Різновиди хімічних пілінгів

Існує багато різновидів хімічних пілінгів. Кожен пілінг має свої показання і вирішує певні проблеми шкіри.

Хімічні пілінги

Гліколевий пілінг обличчя

Гліколева кислота - різновид фруктових органічних кислот, зустрічається у винограді, буряці, цукровій тростині, луку, яблучному соку і так далі. Основним джерелом гліколевої кислоти є цукрова тростина. Після екстракції гліколева кислота піддається високому ступеню очищення. За своїми хімічними властивостями кислота має невелику молекулярну масу і добре проникає через шкірний бар'єр. Внаслідок чого, ми отримуємо виражений відлущуючий ефект, стимуляцію метаболізму в шкірі. Гліколева кислота є одним з найпопулярніших компонентом пілінгів і косметичних засобів. Нерідко такі косметичні засоби не позиціюють крем, як пілінг.

пацієнт, косметологі виконує хімічний пілінг обличчя
Хімічні пілінги обличчя компанії PCA Skin самонейтрализуються і не вимагають змивання. Це дозволяє зайвий раз не піддавати обличчя стресу умиванням і нанесенням нейтралізуючого буфера.

Мигдалеві пілінги

Мигдалева кислота також відноситься до природних органічних фруктових кислот (α-гідроксіоцтова кислота). Отримують шляхом гідролізу з гіркого мигдаля. Молекула мигдалевої кислоти більше за розміром молекули гліколевої кислоти, тому вона проникає повільніше в тканини і дає дуже м'який прогнозований результат. Мигдалевий пілінг не протипоказаний навіть при чутливій шкірі.

Мигдалевий пілінг

Саліциловий

Саліцилова кислота - ß-гідроксікислота, має дуже потужний антисептичний і кератолітичний ефект. Саліциловий пілінг добре себе зарекомендував в програмах лікування акне, оскільки впливає на 2 ланки патогенезу акне: 1) відновлює прохідність устя сальної залози, 2) має антибактеріальну дію.

Sensi Peel для чутливої шкіри обличчя

Пілінг для чутливої шкіри від компанії PCA Skin, США. Sensi Peel показаний при розацеа, чутливій шкірі. Після пілінгу від процедури до процедури ви будите бачити поліпшення стану шкіри - відновлення бар'єрних властивостей шкіри, відновлення гідроліпідної мантії - ваша шкіра стане стійкіша до дії зовнішніх чинників.

Пілінг для чутливої шкіри

Ретиноєвий

Ретиноєва кислота - третиноїн - самий універсальний пілінг в програмах лікування акне, гіперпігментації, в антивікових процедурах. Третиноїн взаємодіє з рецепторами клітин кератиноцитів, фібробластів, меланоцитів, не викликаючи їх руйнування. В результаті, при мінімальному періоді лущення після пілінгу ми отримуємо швидкий і відчутний результат.

Ретиноєвий пілінг

Саліцилово-ретиноєвий

Комбінований пілінг, що поєднує в собі потужний кератолітичний ефект саліцилової кислоти і гормоноподібний ефект ретинолу. Здатний вирішувати великий спектр проблем: жирна шкіра, розширені пори, акне, постакне, пігментні плями, фотостаріння, вікові зміни шкіри. Саліцилово-ретиноевый пілінг чинить потрійну дію при акне: 1) кератолітичний або відлущуючий, покращуючи прохідність устій сальних залоз; 2) антибактеріальний; 3) зниження вироблення сала сальними залозами за рахунок ретинолу. Завдяки цьому саліцилово-ретиноевые пілінги заслуговують на особливу увагу при жирній шкірі, акне, розширених порах. Єдиним обмежувальним чинником для саліцилово-ретиноевого пілінгу є літній період, коли ретинол + ексфоліація можуть підвищувати ризик появи пігментації. Тому цей пілінг вимагає нанесення кремів з SPF в літній період.

Ензимний пілінг

Цей вид пілінгу робить дуже м'яку ферментну (ензимну) ексфоліацію рогового шару епідермісу, внаслідок чого прискорюється оновлення шкіри, стимулюється синтез колагену, гіалуронової кислоти, зміцнюються капіляри. Пілінг може поєднуватися з різними вітамінними, антиоксидантними активними інгредієнтами. Цей ензимний пілінг підходить навіть для дуже чутливої шкіри з розацеа.

Ензимний пілінг

У кожному індивідуальному випадку фахівці Venus Clinic виберуть найбільш оптимальну програму пілінгу і складуть індивідуальну програму по лікуванню і догляду.

Підготовка до процедури

Пілінги PCA Skin не вимагають спеціальної підготовки.

Рекомендації після хімічного пілінгу

Шкіра після пілінгу потребує делікатного догляду. Компанією PCA Skin розроблений спеціальний набір для догляду за шкірою після пілінгу, який дозволить м'яко пройти період відновлення після пілінгу.

Вартість

Ціни на хімічні пілінги обличчя в Києві

 ЦінаТривалість
Хімічні пілінги PCA SKIN, США
PCA Peel обличчя* (Джесснера 3 види: з гідрохіноном, гідрохінон + резорцинол, без гідрохінону)2300 грн.40 хв.
Sensi Peel обличчя*2100 грн.40 хв.
Ultra Peel обличчя*2200 грн.40 хв.
MD Peel обличчя*3100 грн.40 хв.
4% Pure Retinol Peel обличчя*4200 грн.40 хв.
6% Pure Retinol Peel обличчя*4900 грн.40 хв.
Body Peel - 1 зона (2 долоні)2900 грн.50 хв.

*пілінг зони обличчя-шия +20% вартості
**пілінг зони обличчя-шия-декольте +30% вартості

Часті питання

Це боляче?

Хімічні пілінги PCA Skin єдині на ринку пілінги, які самонейтрализуются. Це забезпечує хорошу переносимість і більш високий комфорт під час процеудури. Відмітною особливістю пілінгів є те, що дія пілінгу може бути зупинена в будь-яку хвилину, залежно від реакції шкіри пацієнта.

Як часто можна робити пілінги?

Це залежить від виду пілінгу та проблеми, яку пілінг має вирішити. При акне та при схильній до виспання шкірі пілінги можуть проводитися кожні 2 тижні. Пілінг для чутливої шкіри – кожні 3-4 тижні. Антивікові пілінги також проводять раз на 3-4 тижні.

Вам буде цікаво

Чистка обличчя

Чистка обличчя в Києві

Чистка обличчя - неодмінний ритуал краси кожної жінки, який дозволяє підтримувати шкіру…