Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Лазерна епіляція Київ

Лазерна епіляція в Києві

Лазерна епіляція - неінвазивна процедура, під час якої енергією лазера руйнується цибулина волоса, що призводить до припинення росту волосся на тривалий період часу.

Переваги

 • Кріознеболення - це комфортно і безпечно. Охолодження шкіри до 0°С сповільнює проведення нервових імпульсів, що робить процедуру комфортною.
 • Сертифіковане обладнання - ми використовуємо нове і сертифіковане лазерне устаткування, яке регулярно проходить офіційне сервісне обслуговування.
 • Якість без компромісів - висока потужність забезпечує якість процедури. Ефект припинення зростання волосся зберігається до 3 місяців вже після першої процедури!

Кращий лазер для лазерної епіляції 2018 року!

Лазерна епіляція в нашій клініці виконується на лазері Leaseir MHR, який був визнаний кращим лазером для епіляції 2018 року за версією видання Vida Estética.

leaseir.com/2018/01/26/premio-a-vida-estetica-2018

Суть процедури лазерної епіляції

Під час процедури лазерної епіляції енергія лазера поглинається цибулиною волоса. Це призводить до нагріву цибулини до температури 70-80°С і відбувається термічна деструкція росткової зони цибулини, зростання волосся припиняється. Для повного припинення зростання волосся потрібно курс з 6-8 процедур епіляції з проміжком 6-8 тижнів.

Навіщо видаляти волосся?

Соціальні норми

З давніх часів люди прибігають до видалення волосся. Існує багато тому доказів з історії Єгипту і країн Азії.

Соціальні норми змушують підголювати волосся в різних зонах. Часте гоління заподіює дискомфорт, іноді призводить до порізів і роздратування шкіри в зоні гоління, вростанню волосся і появі пігментних плям. Лазерна епіляція позбавить вас від необхідності гоління і усіх неприємностей, пов'язаних з цим.

Медичні показання

В деяких випадках може спостерігатися надмірне зростання волосся в деяких зонах. Наприклад, гіпертрихоз - посилене обволосіння на руках, животі, ногах у деяких людей і навіть цілих етнічних груп населення Землі є генетичною особливістю. У таких випадках епіляція виконується за медичними показаннями.

Показання

 • гіпертрихоз
 • гірсутизм
 • псевдофолікуліт - врослий волос

Протипоказання

 • вагітність
 • годування грудьми
 • свіжий загар, порушення цілісності шкіри, алергічні висипання
 • прийом фотосенсебилизаторів
 • лихоманка, епілепсія, важкі системні захворювання
 • відвідування солярію впродовж 2 тижнів до процедури

Якщо ви регулярно приймаєте фармацевтичні препарати або біологічно активні добавки, то повідомите про це лікаря під час консультації.

Ризики

У нашій клініці використовується новий сучасний діодний лазер, який регулярно проходить сервісне обслуговування. Охолодження шкіри до 0°С надійно захищає шкіру при лазерній дії.

Підготовка до процедури

Лазерна епіляція - це процедура, що вимагає попередньої підготовки пацієнта. За 1 день до процедури необхідно гладко виголити шкіру. Будьте обережні і уникайте порізів в зоні майбутньої епіляції.

Не можна перед процедурою

 • висмикувати волосся
 • робити воскову депіляцію, інакше процедура буде неефективною
 • не можна засмагати в солярії або наносити автозасмагу

Що чекати

Під час процедури

Залежно від зони, епіляція може триває від 10 до 60 хвилин. Під час лазерної процедури при дії пацієнт відчуває колення в зоні дії лазера. Це обумовлено тим, що лазерний промінь нагріває цибулину волоса до 70-80°С. У разі, коли пацієнт має підвищену чутливість, можливе нанесення знеболювального крему. Наш лазер має ефект кріоанестезії і у більшості випадків в знеболенні немає необхідності.

Після процедури

Після епіляції пацієнтові наносять заспокійливий крем, який знімає роздратування, пом'якшує і заспокоює шкіру. Процедура не вимагає особливого догляду. Досить дотримуватися декількох правил. Через 2 тижні після процедури можливе випадання пеньочків волосків, що може нагадувати відновлення росту волосся, але це випадають цибулини, що прореагували. Волос не буде рости впродовж 6-12 тижнів. Потім поступово з'являтимуться нові волоски і це буде сигналом до повторної процедури лазерної епіляції, оскільки за один сеанс можна видалити 20-30% волос. Тому процедура лазерного видалення волосся виконується курсом з певними проміжками між сеансами.

Рекомендації після процедури

 • у день після процедури не приймати гарячу ванну
 • не засмагати впродовж 1-3 місяців на сонці і в солярії
 • наносити SPF 30+ впродовж 1-3 місяців після процедури

Вартість

Ціни на лазерну епіляцію в Києві

 ЦінаТривалість
Пакет Мадрид: пахви + бікіні повністю + гомілки2250 = 2000 грн.60 хв.
Пакет Барселона: пахви + бікіні повністю1380 = 1100 грн.45 хв.
Пакет Валенсія: пахви + гомілки1260 = 1050 грн.45 хв.
Верхня губа210 грн.10 хв.
Підборіддя230 грн.10 хв.
Щоки230 грн.10 хв.
Скронева область230 грн.10 хв.
Скронева область + щоки440 грн.10 хв.
Міжбрів'я195 грн.10 хв.
Лінія лоба230 грн.10 хв.
Вуха230 грн.10 хв.
Усе обличчя750 грн.20 хв.
Шия (задня або передня поверхня)320 грн.20 хв.
Пахви390 грн.15 хв.
Зона декольте320 грн.15 хв.
Зона бікіні по лінії плавок500 грн.20 хв.
Зона бікіні повністю
(лобок, статеві губи, міжсіднична складка)
990 грн.30 хв.
Міжсідничкна складка490 грн.20 хв.
Чоловіче бікіні "Естет"
(лобок. частково пеніс)
1300 грн.30 хв.
Чоловіче бікіні повністю
(лобок, частина пеніса, мошонка, міжсіднична складка)
1600 грн.45 хв.
Біла лінія живота320 грн.20 хв.
Ареол молочних залоз320 грн.15 хв.
Крижі320 грн.15 хв.
Ноги (повністю)1800 грн.45 хв.
Стегна950 грн.30 хв.
Стегна + коліна990 грн.30 хв.
Внутрішня частина стегон500 грн.30 хв.
Гомілки870 грн.30 хв.
Гомілки + коліна950 грн.40 хв.
Коліна280 грн.20 хв.
Тильна сторона стоп
(включаючи пальці стоп)
320 грн.15 хв.
Пальці стоп250 грн.10 хв.
Руки повністю
(включаючи кисті, передпліччя, плечі)
950 грн.30 хв.
Плечі500 грн.30 хв.
Передпліччя620 грн.30 хв.
Кисті рук (включаючи пальці кистей рук)320 грн.15 хв.
Пальці кистей рук200 грн.10 хв.
Спина жіноча (включаючи надпліччя)950 грн.45 хв.
Спина чоловіча1350 грн.45 хв.
Груди чоловічі950 грн.45 хв.
Живіт чоловічий1100 грн.30 хв.
Живіт жіночий620 грн.20 хв.
Сідниці жіночі540 грн.30 хв.
Сідниці чоловічі1000 грн.40 хв.
Одиничний імпульс60 грн. 
Знеболення15%40 хв.
Гоління зони епіляції15% 

УВАГА! Гоління великих зон в клініці не проводиться, пацієнтові необхідно збрити волосся перед візитом.

Питання, що часто ставляться

Це боляче?

Щоб зруйнувати цибулину волоса під час лазерної епіляції, її необхідно нагріти до 70-80°С, тому в зонах з підвищеною чутливістю епіляція може бути дискомфортною. У нашій клініці використовується лазер з кріоанестезією - охолодження шкіри до 0°С. В деяких випадках для зниження дискомфорту використовується крем з анестетиком. У більшості випадків пацієнти вважають процедуру комфортною.

Чи можна продовжити лазерну епіляцію на іншому лазері?

Так, ви можете змінити лазер, це не небезпечно і не буде на шкоду ефективності процедур. Ми використовуємо потужний лазер Leaseir MHR, який легко підлаштується під параметри іншого лазера, на якому ви починали процедуру або запропонує ефективніші параметри, якщо у вас був невдалий досвід з іншим лазером. Наш лазер ефективно видалятиме волосся після діодного або олександритового лазера, а також фотоепіляції. Ми рекомендуємо залишити ділянку незбритого волосся в зоні епіляції, щоб наш фахівець міг вибрати параметри перед лазерною процедурою.

Підчас візиту в нашу клініку, обов'язково повідомите фахівця, якщо ви до цього проходили курс епіляції на іншому лазері. Інформація про тип лазера, кількість пройдених процедур украй важлива для ефективності. Нерідко ми стикаємося з ситуацією, коли після епіляції на лазерах з низькою потужністю волосся світлішає і потоншується. На жаль, світлий волос неможливо видалити, жодним лазером. У цьому основна небезпека "доступних за ціною" послуг. Якщо ви пройшли більше 10-12 процедур на іншому лазері, але волосся продовжує рости, не виключено, то ми не зможемо вам гарантувати якісну епіляцію у цьому випадку. На ринку багато неякісного устаткування.

Чи можна видалити пушкове і сиве волосся?

Світле волосся, пушкове волосся, сиве волосся не містить пігменту меланіну, на який спрямована дія лазера, тому видалення волосся буде неефективним, оскільки лазерний промінь не може нагрівати волос з низьким вмістом пімгенту.

Чи можна робити воскову депіляцію перед процедурою лазерної епіляції?

Лазерна епіляція буде неефективною, якщо заздалегідь зробити воскову депіляцію. Тому не рекомендується робити депіляцію менш, ніж за 3-4 тижні до лазерної епіляції.

Чи можна поєднувати з кремами для депіляції?

Існують різні креми для депіляції: 1) Руйнують волос на поверхні шкіри, подібно до гоління, за рахунок хімічного руйнування волоса 2) пригнічують зростання волосся. В першому випадку крем можна застосовувати перед процедурою лазерної епіляції. У другому випадку - ні, оскільки процедура буде неефективною.

Поєднання з іншими процедурами

Поєднується з більшістю процедур. Якщо ви проходите фізиопроцедури в цій зоні, повідомите про це вашого фахівця перед процедурою лазерної епіляції.

Який лазер найбільш ефективний?

Найчастіше можна почути аргумент "наш лазер найефективніший" або наш лазер є "золотим стандартом" лазерної епіляції. Жоден лазер не має абсолютних переваг. Переваги в комфорті негативно позначаються на якості або безпеці лазерної епіляції.

Чи можна робити воскову депіляцію перед процедурою?

Ні. Ви видалите мішень і лазерна епіляція буде неефективною. Тому не рекомендується робити депіляцію менш, ніж за 3-4 тижні до лазерної епіляції.

Чи можна поєднувати з кремами для депіляції?

Існують різні креми для депіляції:

 1. Руйнують волос на поверхні шкіри, подібно до гоління, за рахунок хімічного руйнування волоса.
 2. Пригнічують зростання волосся.

У першому випадку крем можна застосовувати перед процедурою лазерної епіляції. У другому випадку - ні, оскільки процедура буде неефективною.

Поєднання з іншими процедурами

Поєднується з більшістю процедур. Якщо ви проходите інші процедури в цій зоні, повідомите про це вашого фахівця перед процедурою лазерної епіляції.

Які препарати не можна приймати?

Якщо ви плануєте лазерну епіляцію, то перед епіляцією не рекомендується приймати препарати, що підвищують чутливість шкіри до світла (фотосенсибілізатори).

Лікарські препарати:

 • Протигрибкові препарати
 • Фторхінолони
 • Амінолевулінова кислота
 • Аспірин
 • Тетрациклін
 • Нестероїдні протизапальні препарати

Рослини і їх екстракти :

 • Звіробій
 • Деревій

Вітаміни і їх аналоги:

 • Вітамін А
 • Ретиноли (похідні вітаміну А)

Чи можна відвідувати солярій?

Процедуру не проводять по свіжому загару. Якщо ви плануєте лазерну епіляцію, відвідування солярію протипоказане мінімум за 2 тижні до процедури і впродовж 1 місяця після процедури.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…