Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
PCA Peel пілінг Джесснера

PCA Peel - пілінг Джесснера

PCA Peel пілінг Джесснера - керовані пілінги, що самонейтралізуються, є різновидом модифікованих поліпшених пілінгів Джесснера в трьох модифікаціях для лікування таких проблем шкіри, як акне, пігментні плями, жирна шкіра.

Що таке пілінг Джесснера?

Пілінг Джесснера дістав свою назву на честь Макса Джесснера, який популяризував вже існуючі формули. Основою усіх пілінгів є:

 • молочна кислота
 • саліцилова кислота
 • лимонна кислота

Ці кислоти викликають м'яку ексфоліацію і добре переносяться.

PCA Peel - модифіковані пілінги Джесснера

PCA Skin - прародитель модифікованих поліпшених пілінгів Джесснера. Більше 27 років тому компанія Physicians Care Alliance (PCA Skin, США) розробила перші у світі модифіковані пілінги Джесснера. Завдяки поліпшенню складу такими додатковими інгредієнтами, як антиоксиданти, засобами, пригноблюючими утворення пігменту (гідрохінон, коевая кислота і тому подібне), вдається отримати більше виражений терапевтичний ефект.

Джесснера пілінг
Джесснера пілінг, PCA Peel це модифіковані пілінги, які вирішують проблеми акне, пігментних плям, мелазми.

Показання до PCA Peel

 • жирна шкіра
 • розширені пори
 • асфіксічна, втомлена, в'яла шкіра
 • зниження тургора шкіри
 • фотопошкоджена шкіра (пігментація і розширені судини)
 • мелазма, хлоазма (різновиди гіперпігментації)
 • акне, у тому числі кістозна форма
 • застійні елементи постакне

Як працює пілінг Джесснера?

Інгредієнти PCA Peel пілінгу Джесснера викликають відлущування ороговілих клітинок шкіри, відновлюючи порушені природні процеси в шкірі. Полікислоти, що входять до складу пілінгів дозволяють прибрати гіперкератоз (кератолітична дія саліцилової кислоти), нормалізувати роботу сальних залоз, понизити активність запалення висипань, прискорити розсмоктування застійних плям постакне (дія резорцинола), освітлити гіперпігментацію (гідрохінон, арбутин, коєва кислота), а також відновити гідроліпідний баланс шкіри і підвищити її імунні властивості (молочна кислота).

Які проблеми вирішує пілінг?

Пілінг Джесснера при акне

Спочатку пілінг Джесснера призначався для лікування акне і профілактики висипань. При акне добитися швидких результатів тільки зовнішніми засобами в домашніх умовах неможливо. У патогенезі акне задіяні безліч ланок, починаючи від супутніх внутрішніх проблем (особливостей) організму, які супроводжуються підвищенням абсолютної кількості статевих гормонів і/або їх дисбаланс і закінчуючи локальними проблемами - підвищенням чутливості сальних залоз до нормальної кількості гормонів, порушення кератинізації шарів епідермісу і утруднення відтоку шкірного сала з сальних залоз, розмноження бактерій в сальних залозах в умовах браку кисню і багато що інше.

Досягти оптимальних результатів можливо тільки при комплексному підході з обстеженням у лікарів різних спеціальностей і зовнішнє лікування спеціальними професійними процедурами з клінічно доведеними результатами. В даному випадку PCA Peel дозволяє в найкоротші терміни розв'язати проблему гіперкератозу, дисфункції сальних залоз і бактерійного компонента. Тоді як професійні засоби, що коригують, доповнять дію пілінгів в домашніх умовах.

Модифікований пілінг Джесснера при пігментних плямах

Розроблені компанією PCA Skin формули модифікованих пілінгів Джесснера мають у своєму складі найпотужніший компонент в лікуванні пігментних плям різного генезу - гідрохінон.

Пігментні плями різного генезу, включаючи мелазма, хлоазма, мають безліч причин, пов'язаних з гормональним дисбалансом в організмі і є серйозною проблемою торпідною (стійкою) до лікування. Застосування курсу модифікованих пілінгів Джесснера PCA Peel з гідрохіноном, а також призначення корекційних локальних засобів дозволяє досягати результати у декілька разів швидше. Це відбувається завдяки інтенсивного відлущування уражених клітинок і нормалізації пігментного обміну в меланоцитах (клітинах шкіри, що відповідають за загар; при пігментації активність меланоцитів підвищена).

Пілінг Джесснера до і після

Протипоказання

 • вагітність
 • годування грудьми
 • індивідуальна непереносимість компонентів
 • алергія на аспірин
 • підвищена чутливість до спирту
 • лактація

Підготовка до процедури

Пілінг Джесснера PCA Peel відноситься до останнього покоління керованих пілінгів, що самонейтралізуються, тому не вимагає спеціальної підготовки і може бути виконаний будь-якому відвідувачеві, незалежно від початкового стану шкіри, оскільки процедура індивідуально настроюється під тип і стан шкіри.

Ризики

PCA Peel, пілінги Джесснера відносяться до нового покоління керованих пілінгів, що самонейтралізуються, завдяки чому можуть індивідуально підлаштовуватися під тип шкіри пацієнта, починаючи з м'якої дії в перші візити, до агресивнішої дії в подальші візити. Тому пілінги PCA Peel легко переносяться пацієнтами і дозволяють по-новому поглянути на процедуру навіть тим пацієнтам, у яких був невдалий досвід застосування інших пілінгів.

Догляд після пілінгу Джесснера
Спеціально розроблені засоби для догляду після пілінгу зроблять відновний період комфортним, керованим і безпечним. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря.

Рекомендації після процедури

 • Очищення шкіри Facial Wash
 • ClearSkin чи Apres Peel для шкіри 35+
 • Сонцезахисний крем Perfecting Protection SPF (при пігментних плямах) або Weightless Protection SPF (при акне)

Вартість

Ціни на пілінг Джесснера в Києві

 ЦінаТривалість
Професійні пілінги PCA SKIN, США
PCA Peel обличчя* (Джесснера 3 види: з гідрохіноном, гідрохінон + резорцинол, без гідрохінону) 2300 грн.40 хв. 

*пілінг зони обличчя-шия +20% вартості
**пілінг зони обличчя-шия-декольте +30% вартості

Часті питання

З якого віку можно робити пілінг Джесснера?

Пілінг Джесснера не має чітких вікових обмежень і робиться згідно з показаннями. Як правило, починаючи з юнацького віку.

Чи можна робити пілінг Джесснера при висипаннях?

Так, PCA Peel пілінг Джесснера - методика вибору при активному акне. Фахівець під час процедури може додати потужні протизапальні засоби для лікування акне, рекомендовані виробником.

Чи можна поєднувати з іншими процедурами?

PCA Peel можна поєднувати з лазерними процедурами, наприклад Forever Clear BBL, спрямованими на лікування акне. Це дозволить в рази скоротити тривалість лікування. Лікар розробить індивідуальну програму лікування і комбінації різних процедур під час консультації.

Скільки процедур потрібні?

Це індивідуально, середній курс складає від 3-4 процедур з інтервалом 2 тижні. Пацієнт бачить результат вже після першої процедури.

На яких зонах роблять пілінг Джесснера?

PCA Peel, пілінг Джесснера проводять на обличчі, шиї, декольте і спині, тобто в тих зонах, де найчастіше зустрічаються такі проблеми, як акне і пігментні плями.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…