Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн

Умови використання сайту

1. Умови використання сайту

1.1. Призначена для користувача угода(далі Угода) є публічною офертою умов користування веб-сайтом venus - clinic.com.ua(далі - Сайт) між Адміністрацією сайту і фізичною особою(далі Користувач).

1.2. Будь-який відвідувач Сайту, фізична особа, є Користувачем Сайту.

1.3. Перед початком використання Сайтом Користувачеві необхідно уважно ознайомитися з Умовами використання. У разі незгоди з умовами, припините використання Сайту. Подальші дії на сайті підтверджує згода з Угодою.

1.4. Угода може бути доповнена або змінена в односторонньому порядку Адміністрацією сайту.

2. Порядок використання Сайту

2.1. Користувач може переглядати інформацію на сайті з метою особистого некомерційного використання. Забороняється копіювати, модифікувати і поширювати матеріали текстового, графічного і відео Сайту без письмового дозволу Адміністрації.

2.2. Під час заповнення форм на сайті Користувач зобов'язується надавати достовірну інформацію.

2.3. Поставити питання або написати побажання по поліпшенню якості можна скориставшись контактною формою Сайту. Користувач несе відповідальність за загрози, дискримінацію, зневагу і інші порушення законодавства України.

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Персональні дані, надані Користувачем на Сайті є конфіденційною інформацією Відвідувача. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збір і використання персональних даних, згідно із Законом України "Про захист персональних даних". Адміністрація Сайту наділяється правом збирати, передавати, обробляти і зберігати інформацію, згідно Закону України для надання якісного сервісу.

3.2. Адміністрація Сайту збирає мінімальні персональні дані, такі як ім'я, номер телефону і електронну адресу, а також вторинні(технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на цьому Сайті. Адміністрація сайту докладає усі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що представляється на Сайті. Уся інформація і матеріали надаються на умовах "як є", без яких або гарантій, що як явних, так і маються на увазі.

4.2. Інформація, розміщена на Сайті, призначена для ознайомлення і не є керівництвом по самолікуванню. Адміністрація не несе відповідальність за прямою або непрямий збиток здоров'ю в результаті використання інформації, розміщеної на сайті.

5. Порядок дії Угоди

5.1. Справжня Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити справжню Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

5.2. Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і Компанією упродовж усього періоду використання Користувачем Сайту.

5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Усі виняткові майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго у рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.

5.4. Усі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах сьогодення Cайта, є власністю їх відповідних власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, які-небудь частини Сайту, окрім тих випадків, коли письмовий дозвіл даний Користувачеві Адміністрацією сайту.

5.6. Справжня Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають дозволу відповідно до законодавства України.