Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Домашній фотоепілятор

Лазерна епіляція або фотоепілятор в домашніх умовах: в чому каверза?

Краса завжди вимагала жертв, не лише тимчасових, але і фінансових. Саме з цієї причини росте популярність домашніх пристроїв, які дозволяють заощадити час і проводити процедури самостійно не виходячи з будинку.

Фотоепілятора, пахви, дівчина
Не виключенням в цьому питанні є і лазерна епіляція. Дійсно, сьогодні в умовах відкритих ринкових стосунків і повсюдного поширення мережі Інтернет не складає особливих труднощів замовити собі домашній фотоепілятор і навіть професійний апарат для лазерної епіляції. Другий варіант, по суті, варто відкинути відразу, оскільки він коштує як хороший автомобіль А-класу і розрахований на окупність при постійному використанні, що досяжно при великому потоці пацієнтів, тобто в салонах лазерної епіляції. Тут вже точно, заощадити на відвідуванні салону не вдасться.

Переваги домашнього фотоепілятора

Домашнім аналогом дорогих лазерів і систем фотоепіляції є фотоепілятор. По суті, це той же апарат IPL (Інтенсивне Імпульсне Світло), який використовують для професійного видалення волосся. У чому різниця ми розглянемо нижче.

 • Основна і найбезперечніша перевага - ви можете проводити процедуру у будь-кого зручний для вас час у будь-якому зручному для вас місці не виходячи з будинку.
 • Фотоепілятор компактний і не займає багато місця.
 • Відносно невисока ціна, яка коливається від 200 до 450$ залежно від виробника. Достатній вибір від маловідомих китайських брендів до найбільш популярного епілятора Філіпс.
 • Процедура досить безпечна і комфортна.

У чому каверза?

Здавалося б, якщо нераціонально купувати лазер для епіляції, то можна обмежитися компактним і недорогим фотоепілятором. Та і основна перевага - не треба виходити з будинку, та і час процедури ви вибираєте самі.

Проте існують певні ризики, на відміну від професійної лазерної епіляції, які, поза сумнівом, необхідно враховувати.

Безпека передусім, а як бути з ефективністю?

фотоепілятор
Основне завдання продуктів при масовому продажі - безпека. Тому в пристроях використовують певну довжину хвилі, яка не може завдати серйозної шкоди, навіть при ускладненні. Звичайно ж йдеться про опіки. "Безпечна довжина хвилі" не проникає досить глибоко в шкіру. Ця довжина хвилі добре поглинається волосом на поверхні шкіри і руйнує його, але на жаль, не руйнує повністю цибулину волоса. Волос випадає, а потім зростання поновлюється.

Потужність домашнього фотоепілятора... чи знову про ефективність

Потужність випромінювання є наріжним каменем сучасної лазерної медицини. Потужність, що саме розвивається апаратом, визначає ефективність процедури і стійкість ефекту. Адже основною метою епіляції є стійке припинення зростання волосся назавжди. Домашні фотоэпиляторы не здатні розвивати ефективні потужності і поступаються медичним лазерам в 40-50 разів!

Навіть за усього бажання, ви не зможете добитися якісного результату, доведеться проводити 10-12 процедур. І це однозначно не обрадує ні як економія грошей, ні як заощадження часу.

Неможливість епіляції у важко доступних ділянках

Для забезпечення безпеки, домашні фотоепілятори активуються тільки у разі щільного дотику усієї поверхні насадки з шкірою, тому частенько не спрацьовують у важко доступних ділянках. Доведеться повправлятися з фотоепілятором перед дзеркалом.

фотоепілятор філіпс

Про що свідчать відгуки про домашні фотоепілятори?

Щоб розібратися, чи дійсно ефективні фотоэпиляторы для домашнього застосування, ми проаналізували відгуки купувальниць, залишені в інтернет магазинах. Серед позитивних відгуків, які як ви самі розумієте, у споживача немає мотивації писати, ми вивчили негативні відгуки. Дрібні неприємності, які ми описали вище:

 • Фотоепілятора не спрацьовує у важкодоступних ділянках
 • Пристрій працює повільно
 • Пристрій перегрівається під час процедури
 • Необхідно заряджати, щоб закінчити процедуру

Великі проблеми по відгуках покупців

Згідно відгукам, волос спочатку випадає, але зростання поновлюється, при цьому волос стає тонше і світліше, що сприймається багатьма споживачами, як позитивні результати епіляції. В основному вказується, що навіть після 10-12 процедур волосся продовжує рости, в той час, як для епіляції на професійних лазерах потрібно всього 6-8 процедур до повного припинення зростання волосся. Стоншений і освітлений волос складно буде видалити навіть професійним потужним лазером.

Чим приваблива лазерна епіляція в салонах?

 • Лазерна епіляція найбільш ефективна - припинення зростання волосся відбувається після 6-8 процедур, завдяки глибокому проникненню лазерного променя і більшої потужності лазера.
 • Охолодження кристала до 0°С робить процедуру комфортною і безпечною.
 • Фахівець якісно обробить усі важкодоступні місця.
лазерна епіляція пахв

Таким чином, перш ніж купити домашній фотоепілятор, зважте все за і проти", оцініть, чи потрібні вам зусилля. Чи не краще довіритися професіоналам.

Детально читайте в розділі Лазерная епіляція.

Вам буде цікаво