Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Вихідні
5 травня
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Депіляція або епіляція - в чому відмінності

Депіляція або епіляція - в чому відмінність і що вибрати?

Термін депіляція і епіляція знаком кожному, пропонуємо розібратися в чому відмінність.

Ідеальна шкіра - мрія кожної дівчини. І на які тільки жертви ми не готові піти в гонитві за шовковистою і гладкою шкірою. І це не дивно, в суспільстві вже давно існують стандарти, які диктують моду і правила про те, якою ж повинна бути ідеальна дівчина. І чиста гладка шкіра без зайвого волосся на ній стоїть на початку цього довгого списку.

Світ косметології пропонує нам досить великий вибір засобів і способів видалення небажаного волосся на обличчі і тілі. Є як тимчасові, так і радикальні способи отримати результат. Почнемо з тимчасових способів - депіляція.

Тимчасові методи видалення волосся

Депіляція - це механічне видалення волосся за допомогою бритв, кремів, воску, цукрової пасти і всього того чим ще можна видалити волосся, не пошкоджуючи і не руйнуючи цибулину волоса. Найпопулярнішими з них є депіляція воском і шугарінг. Причиною є та ціна, і доступність в салонах, і своєрідна перевага перед іншими видами депіляції як гоління волосся і видалення за допомогою кремів.

Депіляція воском
Воскова депіляція. Підчас воскової депіляції або шугаринга волосся видаляється аж до цибулини, тому ефект гладкої шкіри зберігається довше, в порівнянні з голінням.

Недоліки депіляції

Але крім плюсів, є і суттєві мінуси. Депіляція воском або цукровою пастою це лише тимчасовий ефект, що вимагає регулярного і постійного повторення, а також підготовки до процедури. Не варто забувати, що перед процедурою воскової депіляції або шугаринга потрібно відрощувати волосся до певної довжини. При депіляції воском довжина, повинна бути не менше п'яти міліметрів,  шугарінг - не менше трьох міліметрів. Також процедура супроводжується досить сильною болючістю, і тут вже доводиться покладатися на власне терпіння і індивідуальність больового порогу. Після процедури також можливо почервоніння, печіння і подразнення шкіри, це пов'язано з особливостями видалення волосся. І з цієї точки зору більш комфортна процедура шугаринга, так як волосся підчас процедури вириваються по росту волосся, а не проти зростання, як підчас воскової депіляції (що призводить до більшого травматизму). І так як видно, мінусів досить багато.

Перманентні методи видалення волосся: епіляція

Епіляція - видалення волосся на тривалий термін, що перевищує термін відновлення росту волосся, тобто волосся видаляється назавжди. Це перманентний метод видалення небажаного волосся.

Електроепіляція

Електроепіляція - видалення волосся за допомогою впливу електричного струму. Тонку голку-електрод вводять по ходу волоса. Під дією електричного струму виділяються іони, які руйнують цибулину і зростання волосся припиняється назавжди. Ця методика дозволяє видаляти всі типи волосся, включаючи світле і сиве волосся. Недоліком даної методики є складність виконання, тому що необхідно обробити кожну волосинку, високий ризик рубцювання.

електроепіляція
Електроепіляція. Підчас електроепіляції тонка стерильна голка вводиться по ходу росту волосся до цибулини. Електричний струм руйнує цибулину і зростання волосся припиняється. Ідеально підходить для видалення світлого і сивого волосся.

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція - видалення цибулини волоса за допомогою енергії лазера. Лазерний промінь поглинається пігментом волосся і викликає нагрівання волоса і його цибулини, що призводить до руйнування цибулини, через декілька днів цибулина випадає природним способом. Варто відзначити і те, що лазер не робить ніякого впливу на навколишні тканини або органи, так як промінь досягає тільки того рівня, де знаходиться цибулина волосини, яка і є його мішенню. Також після процедури не виникає неприємного відчуття і подразнення. Відсутній ризик появи опіків або рубців (що можливо при електроепіляції), лущення (властиве кремам для депіляції) подразнення і алергії. Підчас проведення процедури впливу піддаються тільки ті волосся, які знаходяться в стадії росту (анаген), саме з цим і пов'язано кількість процедур для повного видалення волосся. В середньому для досягнення максимального результату потрібно пройти курс, що складається з 6-8 процедур, з інтервалами 6-8 тижнів між ними. недоліком лазерної епіляції є те, що світле і сиве волосся не може бути видалено цією методикою, оскільки вони не містять пігменту, на який впливає лазер.

Leaseir лазерна епіляція
Лазерна епіляція руйнує цибулину волоса шляхом її селективного нагріву лазерним променем.

Що вибрати?

Підводячи підсумок можна сказати, що на даний момент лазерна епіляція є найбільш ефективним і безпечним способом видалення небажаного волосся на обличчі і тілі. Це радикальний метод, найбільш швидкий і досить безпечний, в порівнянні з іншими перманентними методами епіляції. Якщо волосся сиве або світле, то єдиним перманентним способом буде електроепіляція.

І не дивлячись на те який саме спосіб видалення волосся ви вибрали, не забувайте виконувати всі рекомендації лікаря в період між процедурами.

Читайте докладно - лазерна епіляція.

Вам буде цікаво