Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Лазерна епіляція: за та проти

Лазерна епіляція: за та проти

Лазерна епіляція є найпопулярнішою лазерною процедурою у світі та огорнута масою міфів. Ми наведемо все за і проти лазерної епіляції, щоб ви могли зробити свій вибір.

"За" - переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція не випадково є найпопулярнішою лазерною процедурою у світі і тому є безліч незаперечних переваг. Розглянемо їх детально.

"За" - стійке припинення росту волосся

👍 Перманентний результат - стійке припинення зростання небажаного волосся є найбільш незаперечною перевагою епіляції лазером.

дівчина пахви після епіляції
Під час процедури відбувається нагрівання цибулини, що призводить до її повного руйнування. Внаслідок цього зростання волосся припиняється назавжди. Чи нагріє лазер до достатньої руйнації температури залежить від потужності лазера. У нашій клініці використовується діодний лазер для епіляції з рекордною потужністю, що дозволяє якісно видаляти волосся за 4 - 8 сеансів.

💡 Як відомо, за один сеанс лазерної епіляції можна видалити близько 30% наявного волосся. Щоб видалити 99,9% волосся на потужному діодному лазері, потрібно пройти курс від 4 до 8 процедур лазерної епіляції.
ℹ️  Діодний лазер Leaseir сконструйований на підставі клінічних досліджень. Параметри лазера повністю відповідають основним параметрам поєднання потужності та тривалості імпульсу, так званого режиму AUTO – спеціально підібраного поєднання потужності та тривалості імпульсу. Це робить епіляцію доведено ефективною від першої до останньої процедури.

"За" - безпека

👍 Серед перманентних методів епіляції пальма першості безпеки належить саме лазерній епіляції.

Лазерна епіляція стала вельми поширеною з другої половини 90-х років. За неповних 30 років застосування, лазерна епіляція є досить вивченою процедурою, згідно з строгими медичними канонами. Численними дослідженнями доведено ефективність та безпеку лазерної епіляції. Тому безпека лазерної епіляції сьогодні вже не підлягає сумніву.

❄️ Контактне охолодження шкіри до 0 ℃ у лазері Leaseir робить процедуру безпечною та комфортною.

Наприклад, такий метод епіляції, як електроепіляція теж призводить до руйнування цибулини та припинення росту волосся, але має високу ризиком рубцювання, на відміну від лазерної епіляції.

"За" - вибірковість впливу лазера на волосся

👍 Лазер вибірково впливає тільки на волосся та цибулину волосся, не пошкоджуючи сусідні тканини.

Селективність впливу на волосся є однією з незаперечних переваг лазерної епіляції. Завдяки тому, що певна довжина хвилі вибірково поглинається меланіном волосся, відбувається селективне руйнування волосся та його цибулини без пошкодження навколишніх тканин.

Всі за і проти лазерної епіляції

"Проти" - недоліки лазерної епіляції

"Проти" - опіки під час епіляції

👎 Одним із найнеприємніших моментів є опіки шкіри під час процедур лазерної епіляції, які можуть залишити сліди.

Опіки під час лазерної епіляції, на жаль, є одним із найнебажаніших моментів і належать до побічних ефектів.

🔥 Основними причинами опіків є неправильна оцінка фототипу шкіри та наявність свіжої засмаги. З оцінки кольору шкіри фахівець вибирає параметри лазерної епіляції. Вибираючи досвідченого спеціаліста та дотримуючись рекомендації, ви зможете уникнути цього небажаного явища. Існують інші причини, наприклад, прийом фотосенсибілізаторів - речовин, що підвищують чутливість шкіри до впливу лазера. Більшість причин добре відомі та внесені в протипоказання до лазерної епіляції та рекомендації на етапі підготовки до процедури, а також у рекомендації після процедури.

"Проти" - лазер не видаляє світле волосся

👎 Дійсно, лазер може видалити тільки те волосся, колір якого темніший за колір шкіри пацієнта.

У разі світлого волосся рішенням є електроепіляція або застосування засобів, що підсилюють чутливість волосся до впливу лазера. Застосування підсилювачів меланіну є досить тривалою методикою, яка до того ж призводить до подорожчання процедури.

"Проти" - необхідність декількох процедур

Однією з істотних недоліків лазерної епіляції є необхідність курсу процедур для досягнення перманентного ефекту.

Гарна новина в тому, що 💯 повного припинення росту волосся неможливо досягти за одну процедуру жодним іншим методом, оскільки сплячі цибулини неможливо виявити та зруйнувати.

ℹ️ На жаль, фізіологія росту волосся в нашому організмі відбувається циклічно. Одні цибулини "відпочивають" у той час, як інші цибулини волосся активні і ми бачимо волосся на поверхні шкіри. Потім частина активних цибулин переходить в "сплячий" режим, а цибулини, що "відпочили", активуються і з'являються нові волоски на поверхні шкіри. Така безперервна циклічна зміна волосся залишається для нас непомітною. В активній фазі зростання знаходиться близько 30% волосся. Тобто те, що ми бачимо на поверхні шкіри, це всього лише 30% волосся, що є у нас. 70% цибулин перебувають у "сплячому" стані та "відпочивають". Таким чином, щоб видалити волосся повністю необхідні повторні процедури, які будуть видаляти волоски, що "прокинулися". Залежно від зони необхідно від 4 до 8 процедур лазерної епіляції.

"Проти" - дискомфорт

👎  Нагрівання цибулин лазером викликає їх руйнування. Досягти повного припинення росту волосся без будь-яких відчуттів неможливо.

Дівчина робить лазерну епіляцію обличчя
Лазерна епіляція побудована на принципі теплового руйнування цибулин волосся і, на жаль, нагріти волосся до 70-80 °С "непомітно" для нервових закінчень неможливо. Ті лазерні методики, які пропонують абсолютну безболісність лазерної епіляції, на жаль роблять це на шкоду якості епіляції. В результаті волосся може випасти, але потім відновить свій зріст. Ви не зможете відстежити це на ранніх етапах, тому що ми описували вище, сплячі цибулини "прокинутися" через кілька місяців (4-6 місяців).

ℹ️ Помітити неефективність епіляції можна лише за кількістю процедур, що перевищуватимуть стандартні 6-8 процедур. Це відбудеться через 12-18 місяців!

Для підвищення комфорту та захисту шкіри багато виробників лазерів пропонують охолодження, що підвищує комфорт під час лазерної епіляції.

Оцінимо всі "за" чи "проти"?

Як будь-яка дієва медична методика, лазерна епіляція має свої "за" та "проти". На наш погляд, лазерна епіляція має більшу перевагу у бік "за". Так завжди відбувається в медицині, починаючи від появи нової методики та накопичення з роками досвіду застосування рівновага зміщується у бік "за".

Якісне лазерне обладнання, добре навчені та досвідчені фахівці зроблять процедуру ефективною та безпечною. Результат - гладка шкіра без небажаного волосся.

Вибір за вами!

Лазерна епіляція у Venus Clinic, Київ

Часті питання

Лазерна епіляція бікіні: за та проти

👍Однозначно "За".

💯 Лазерна епіляція бікіні позбавить вас необхідності гоління, а найголовніше - від роздратування і врослого волосся після гоління в зоні бікіні.

Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція пахв: за та проти

👍Однозначно "За".

💯 Красива шкіра в пахвах без подразнення і неприємного запаху - це вагомий аргумент зробити лазерну епіляцію пахв.

Лазерна епіляція пахв

Лазерна епіляція при вагітності та годуванні груддю

Лазерна епіляція при вагітності була показана. Детально читайте за посиланням нижче.

Лазерна епіляція і вагітність

Вам буде цікаво