Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
підготовка до лазерної епіляції

Як підготуватися до лазерної епіляції?

Нарешті цей момент настав і ви вирішили позбутися від небажаного волосся назавжди. Це ваша перша лазерна епіляція і до неї необхідно правильно підготуватися. Ми розповімо як це зробити.

Принцип лазерної епіляції заснований на поглинанні випромінювання лазера меланіном, що призводить до нагрівання пеньочка волоса, який залишається в шкірі після гоління. При нагріванні відбувається руйнування цибулини волосся і зростання волосся припиняється. Звідси висновок - пушкове волосся, світле волосся і сивий волос неможливо видалити лазером, оскільки вони не містять меланін.

5 кроків підготовки до лазерної епіляції

  1. Засмага і солярій протипоказані протягом двох тижнів перед лазерною епіляцією. Навіть кілька хвилин в солярії за кілька днів до процедури можуть призвести до небажаних наслідків. Ідеально, якщо зона епіляції не буде контактувати з сонцем протягом 1 місяця.
  2. воскова депіляція заборонена
    Не можна висмикувати волосся, будь то воскова депіляція , шугарінг тощо. Інакше лазерна епіляція буде неефективною.
  3. Поголіть волосся напередодні візиту (переважно) або за кілька годин до візиту. Нанесіть зволожуючий крем, щоб не було подразнення після гоління.
  4. Припиніть освітлення волосся в зоні процедури мінімум за 4 тижні перед лазерною епіляцією.
  5. Медикаменти. Якщо ви регулярно приймаєте антибіотики або інші медикаменти, то проконсультуйтеся з фахівцем лазерної епіляції, чи не є вони фотосенсибілізаторами. У разі необхідності відміни - проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем, чи можна зробити перерву на час процедури. Самостійно не скасовувати прийом ліків - проконсультуйтеся з лікарем!
підготовка до лазерної епіляції - поголити зону
Акуратно поголити зону епіляції. Нанесіть крем для гоління, рухи бритви повинні йти проти напрямку росту волосся. Уникайте порізів, оскільки порізи можуть привести до небажаних наслідків підчас лазерної епіляції.

Місячні і лазерна епіляція

Місячні є протипоказанням до проведення процедури в зоні бікіні. Це відносне протипоказання. Ви можете робити лазерну епіляцію на інших ділянках.

Підчас місячних знижується больовий поріг і лазерна епіляція може бути більш дискомфортною, ніж зазвичай. Краще підготуватися до лазерної епіляції заздалегідь вибравши необхідну дату.

Що очікувати підчас лазерної епіляції

Підчас лазерної епіляції ви будете відчувати поколювання в зоні процедури, завдяки потужному охолодженню шкіри це не буде завдавати дискомфорту. Поколювання свідчить про те, що цибулина волосини нагрілася до необхідної температури і лазерна епіляція буде ефективною за вашим типом волосся. Після процедури на шкіру наносять заспокійливий крем. Через один - два тижні після процедури волосся, що залишилося після гоління частини волосків з'являться на поверхні і випадуть. У зонах з підвищеною чутливістю може наноситися місцевий анестетик.

Слід відмовитися від прийому алкогольних напоїв за день до майбутньої лазерної епіляції. Підчас похмілля наша нервова система перебуває в збудженому стані і найбільш чутливо, ніж в звичайних умовах реагує на світло, звукові і тактильні подразники. Тому процедура буде набагато комфортніше, якщо не приймати спиртне напередодні.

Побічні ефекти

Ризик побічних ефектів мінімальний, якщо ви будете дотримуватися рекомендацій перед візитом. До можливих побічних ефектів можна віднести: опік (пухирі, скоринки), гіперпігментацію, гіпопігментацію. Опіки при лазерній епіляції носять поверхневий характер і при дотриманні рекомендацій лікаря не призводять до рубцювання і інших ускладнень. У разі побічних ефектів негайно проконсультуйтеся з фахівцем.

Що очікувати підчас лазерної епіляції

Догляд після лазерної епіляції

Після лазерної епіляції не потрібно спеціального догляду, досить зволожувати шкіру перші дні після процедури. Можна використовувати крем, який поліпшує регенерацію шкіри після лазерних процедур - EpiCalm. Також після лазерної епіляції рекомендується наносити SPF 30, не засмагати і не відвідувати солярій протягом 3 місяців.

Часті питання

Що, якщо я прийду на лазерну епіляцію не поголеною?

Процедура не проводитися по непоголеній шкірі. Вам доведеться голити волосся перед процедурою самостійно. Роздратування шкіри після гоління може негативно вплинути на процедуру. Тому краще підготуватися заздалегідь.

Наскільки гладко необхідно голити волосся?

Шкіра повинна бути виголена гладко і на поверхні шкіри не повинно бути волосків довше 0,5 мм. Інакше це може стати причиною опіку шкіри підчас процедури.

Чи необхідно припинити прийом антибіотиків підчас лазерної епіляції?

Багато антибіотики є фотосенсибілізаторами - підвищують чутливість шкіри до лазерного випромінювання. Це може призводити до опіків. Проконсультуйтеся з фахівцем лазерної епіляції і лікарем, який призначив антибіотик, чи можна зробити перерву в прийомі на момент лазерної епіляції. Якщо короткий курс прийому, то краще дочекатися закінчення курсу, а потім зробити лазерну епіляцію. Це не буде мати негативних наслідків і не вплине на якість епіляції. Не скасовуйте прийом антибіотиків самостійно - обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Чи можна поголити волосся перед самою процедурою?

Це допускається у виняткових випадках. Негативним моментом може бути подразнення і порізи в зоні процедури, що може підвищити дискомфорт підчас процедури і привести до небажаних наслідків.

Скільки не можна засмагати після лазерної епіляції?

Рекомендується не засмагати мінімум 1 місяць. Ідеально 3 місяці після процедури. Це відноситься до засмаги на сонці та в солярії.

Лазерна епіляція небезпечна для мого організму?

Ні лазерна епіляція абсолютно безпечна для організму. Важливо дотримуватися рекомендацій під час підготовки до процедури.

Чого не можна робити перед лазерною епіляцією?

Перед візитом не можна приймати алкоголь, наносити на шкіру креми з автозасмагою, протирати шкіру лосьйонами із спиртом, відвідувати солярій, засмагати, робити пілінги або скраби в зоні процедури.

Прийом алкоголю: чи можна пити перед лазерною епіляцією?

Не можна приймати алкоголь напередодні та безпосередньо перед візитом на лазерну епіляцію. Прийом алкоголю може спричинити побічні ефекти під час або відразу після процедури. Лазерна епіляція буде дискомфортнішою, якщо напередодні був прийом алкоголю, оскільки алкоголь знижує толерантність (несприйнятливість) до подразників.

Вам буде цікаво