Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Leaseir кращий лазер для епіляції 2018 року

Leaseir - кращий лазер для епіляції 2018 року

Кращий лазер для епіляції 2018 року тепер в Venus Clinic!

Хочемо поділитися радісною новиною - в нашій клініці новий лазер для епіляції Leaseir MHR.

Кращий лазер для епіляції 2018 року
Лазер Leaseir MHR визнаний кращим лазером для епіляції 2018 року по версії Vida Estética.

Чому ми зупинили свій вибір саме на цьому лазері?

Існує компроміс: робимо процедуру якісно і болісно або комфортно, але малоефективно?

Висока потужність гарантує якісну епіляцію

Усім відомо що діодні лазери низької потужності обіцяють комфортну процедуру, але на шкоду якості епіляції і у відвідувачів ріст волосся відновлюється навіть після курсу з 6-8 процедур або чого ще гірше пацієнт продовжує відвідувати сеанси лазерної епіляції 10-15 разів, після чого волосся стоншується, втрачає пігмент (стає сірим) і більше не підлягає видаленню жодним лазером. Це властиво "недорогим" лазерам і "недорогим послугам лазерної епіляції". Природно, що недороге обладнання широко представлено в салонах приваблює клієнтів доступною ціною на лазерну епіляцію.

Діодний лазер Leaseir MHR має високу потужність, що гарантує якість лазерної епіляції. Виробник не приховує і не вуалює параметри лазера на своєму офіційному веб-сайті. Стандартний курс становитиме 6-8 процедур, що відповідає фізіології фаз росту волосся і наш пацієнт не буде переплачувати за неефективні процедури.

Інша сторона медалі - це дискомфорт підчас процедур лазерної епіляції. Тут існує компроміс між якістю і комфортом.

Лазерна епіляція чому доводиться вибирати між якістю і комфортом?

Для руйнування цибулини, волосся необхідно нагріти до 70-80 °С. Якщо ми не досягнемо бажаної температури - цибулина волосини не зруйнується, волосся випаде після процедури, але відновить своє зростання через 2-3 місяці. Компанія Leaseir MHR знайшла 2 рішення цієї проблеми:

  1. Лазерна епіляція Leaseir використовує кріоанестезію без зниження потужності (якості епіляції). Відомо, що при низькій температурі знижується швидкість проведення нервових імпульсів. Кожна людина знайома з такими відчуттями - коли на морозі шкіра обличчя або рук втрачає чутливість. Таким чином, лазерна епіляція Leaseir набагато комфортніше, але без зниження ефективності!
  2. У деяких випадках має місце індивідуальна особливість організму - низький больовий поріг. Для таких пацієнтів діодний лазер Leaseir налаштовується на режим «м'якої епіляції", коли в волосся енергія лазера нагнітається поступово. Цей режим зручний, але не виправданий в певних випадках...

Вам буде цікаво