Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Середземноморська дієта
Venus Clinic

Середземноморська дієта перемагає дієту з обмеженням жирів

Середземноморська дієта з оливковою олією першого віджиму або сумішшю горіхів може знизити ризик серцево-судинних захворювань на цілих 30% у пацієнтів з високим ризиком розвитку серцево-судинних захворювань, в порівнянні з обличчями, які дотримуються дієти з низьким вмістом жирів.

Такі висновки зроблені за результатами контрольованих рандомізованих досліджень PREDIMED (первинної профілактики), які були представлені на Міжнародному конгресі з вегетаріанського харчування.

Середземноморська дієта і захворювання серцево-судинної системи

Середземноморська дієта займає лідируючу позицію у вторинній профілактиці серцево-судинних ускладнень. PREDIMED, провівши дослідження дійшов висновку, що дана дієта грає також важливу роль і в первинній профілактиці серцево-судинних ускладнень.

Середземноморська дієта, помідори, оливки
Середземноморська дієта дозволяє зберігати здоров'я без голодування і обмежень в їжі.

Масло і горіхи замість обмеження жирів

Пацієнти були рандомізовані в одну з двох груп: середземноморських дієт (одна з додатковим введенням оливкового масла, а інша з горіхами) і контрольну групу, в якій учасникам було рекомендовано обмеження жирів в дієті.

Результати дослідження

Підсумки дослідження були підведені через 4,8 років від початку дослідження. У групах середземноморської дієти з додаванням оливкової олії або суміші горішків частота інфаркту міокарда, інсультів і смерті від серцево-судинних захворювань знизилася на 30% і 28% відповідно, в порівнянні з контрольною групою, з обмеженням жирів в їжі.

Середземноморська дієта не закликає до голодування

Слід особливо відзначити, що пацієнти на Середземноморської дієті не зазнавали труднощів, викликаних зниженням калорій в їжі. У той час, як обмеження калорій є серйозною проблемою всіх тривалих дієт з низьким вмістом жирів.


Що робити, якщо дієта не допомагає видалити сантиметри в окремих зонах?

В деяких зонах нашого тіла, в так званих "зонах пастках" організм накопичує більше жиру. Навіть дієти і виснажливі вправи не дозволяють відкоригувати ці ділянки.

Ситуація не безнадійна - за допомогою апаратних засобів можна прицільно відкоригувати надлишки в певних зонах.

Читайте докладно Ультразвукова кавітація та Гідроліпоклазія.

Вам буде цікаво