Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
обличчя, BBL процедура, спалах світла

Технологія BBL, що означає і як це працює?

BBL - що це означає і як розшифровується назва?

Який сенс компанія Sciton вкладає в цю абревіатуру?

У чому принципова відмінність?

- це одні з найчастіших питань, які ставлять наші відвідувачі.

Зміст

Що означає BBL?

BBL™ - це абревіатура від BroadBand Light (англ. широкосмугове світло ), що означає використання широкого діапазону випромінювання від видимого спектру до інфрачервоного випромінювання з різною тривалістю імпульсу фототерапії.

Більш широкий діапазон випромінювання та висока потужність дозволяють більш ефективно та комплексно впливати на мішені у шкірі, показуючи очевидні клінічні результати.

BBL на платформі mJoule

Відмінність від IPL

У самій назві компанія Sciton вказала принципову відмінність BBL від IPL систем інших виробників. Завдяки своїй потужності, система BBL здатна впливати на мету сильними цільними імпульсами, не розбиваючи їх на короткі імпульси або підімпульси, як у IPL системах. Ви можете відчути це під час процедури - спалах BBL відчувається як потужний гарячий поштовх по шкірі. В той час, як спалах IPL відчувається як порція тепла.

IPL - абревіатура від Intense Pulsed Light  (англ. Інтенсивне Імпульсне Світло).

BBL відноситься до виробів медичного призначення та має ряд клінічних досліджень, що доводять ефективність та безпеку при різних станах шкіри.

Відмінність BBL від IPL

Фотоомолодження BBL - це найефективніше рішення для усунення пігментації шкіри, патологічно розширених судин (рубінові тільця, телеангіектазії, купероз, розацеа), лікування акне, профілактики фото та хроностаріння.

Типи старіння шкіри

  • Хроностаріння - процес зумовлений впливом часу та пов'язаний з віковими змінами в організмі, що впливає також на якість, еластичність та пружність шкіри.
  • Фотостаріння - процес пов'язаний з впливом ультрафіолетового випромінювання на шкіру, внаслідок чого спостерігається потовщення та огрубіння рогового шару, сухість, гіперпігментація, розацеа, винні плями та посилення судинного малюнка (телеангіектазії - стійке розширення дрібних судин) та загальні ознаки старіння та пошкодження від сонця (ультрафіолету).

Принцип дії BBL

Фотоомолодження - процедура для усунення ознак фотостаріння шкіри з використанням видимого і інфрачервого спектру випромінювання.

Енергія світла поглинається хромофорами шкіри та перетворюється на тепло.

 дівчина та BBL

Під час процедури, енергія світла впливає на хромофори, клітини, які поглинають його і під дією тепла руйнуються або змінюють свою структуру. Потім у роботу включаються імунні клітини і відбувається процес видалення пошкоджених клітин, заміняючи їх молодими та здоровими клітинами. Таким чином і досягається терапевтичний ефект, залежно від мети – освітлення пігментації, видалення судин, усунення запалення при акні та омолодження шкіри. Тому в період реабілітації при лікуванні пігментних плям спочатку відбувається потемніння оброблених ділянок і згодом їх поступове відлущування, що робить шкіри більш яскравою та молодою на вигляд.

Хромофорами можуть бути: меланін у шкірі або цибулині волосся, гемоглобін розширених судин, пропіонобактерії при лікуванні акне, а також вода та волокнисті структури (колаген та еластин), коли метою є омолодження шкіри.

Показання до процедур BBL

BBL лазер від Sciton, є найпотужнішим пристроєм на ринку та ефективною запатентованою технологією з використанням широкосмугового світла, яка встановила нові високі стандарти для лікування хроно та фотостаріння з приголомшливими результатами без тривалої реабілітації.

дівчина портрет, показання до процедур BBL
BBL може вирішувати відразу кілька проблем шкіри під час однієї процедури.

Важливо, що фотоомолодження - це саме комплексна дія, яка дозволяє за один візит вирішувати одразу кілька важливих завдань одночасно. Показання для омолодження BBL:

Sciton BBL - єдина у світі система з клінічно доведеною ефективністю та безпекою!

Процедури BBL

Процедура Forever Young BBL, як це працює?

Сутність процедури Forever Young BBL криється в самій її назві - "вічно молодий"! Такий ефект від процедури підтверджується численними дослідженнями, що доводять, що лікування Forever Young BBL змінює експресію генів, які відповідають за процеси старіння нашої шкіри. Технологія Sciton BBL™ забезпечує функціональні зміни у структурах шкіри, а не лише косметичний ефект!

  • Дослідження Стенфордського університету доводять, що фотолікування BBL (BroadBand Light) сприяє омолодженню шкіри генетично.

На 9 років молодше за однолітків

  • Forever Young BBL™ - єдина технологія, яка змінює експресію генів, пов'язаних зі старінням, довголіттям та збільшенням тривалості життя клітин. З регулярними процедурами Forever Young BBL ваша шкіра виглядатиме чистішою, сяючою і молодою.

Forever Young BBL™ уповільнює хроностаріння шкіри.

Докладніше про процедуру Forever Young BBL та фото BBL до та після:

Forever Young BBL

Тіло можна лікувати за допомогою фотоомолодження!

Будь-яку область можна обробити за допомогою фотоомолодження. Процедура фотоомолодження BBL показана для проведення на всіх ділянках тіла, включаючи зону обличчя, шиї та декольте, рук, плечей, передплічь, спини та тилу кистей - саме тих зон, які найчастіше піддаються негативному впливу ультрафіолету та мають ознаки фотостаріння.

 рука, пацієнт, процедура BBL

Фотоомолодження BBL допоможе позбавитися не тільки пігментних плям, ластовиння, почервоніння на тілі, але й у рази покращить якість і стан вашої шкіри, підвищивши її імунітет і налагодивши обмінні процеси в шкірі. Після курсу процедур ваша шкіра виглядатиме пружною, підтягнутою і свіжою, яскравішою, гладкою і молодою. Результати не забаряться, перші зміни ви побачите вже через 2 тижні після першої процедури і з кожною наступною результат буде примножуватися.

Фотоомолодження стимулюватиме клітини шкіри для регенерації, забезпечить підтяжку обличчя та шиї та позбавить вас від прояву старіння, повернувши шкіру до її природного молодого та сяючого стану.

Який курс процедур BBL?

Пам'ятайте, що апаратні процедури завжди проводяться курсом для досягнення максимального та стійкого результату. Необхідна кількість процедур підбирається індивідуально, середній курс становить 3-4 процедури, але в окремих випадках може бути збільшено до 8 процедур, з інтервалами 2-3 тижні між ними для зони обличчя та 3-4 тижні для інших зон. Для того щоб мати точне уявлення про курс процедур та індивідуальний план лікування необхідно записатися на консультацію, де лікар докладно розповість всі нюанси про процедуру, підготовку та пост процедурний догляд, а також дасть рекомендації щодо засобів догляду за шкірою для домашнього догляду. Домашній догляд має надзвичайно важливе значення для досягнення найкращих результатів.

Консультація та діагностика шкіри перед процедурою

Під час консультації ми обов'язково проводимо комплексну діагностику шкіри на системі діагностики, це дозволяє нам отримати більш повну картину про стан шкіри, скласти найбільш оптимальний план лікування та відстежувати позитивну динаміку з кожною наступною процедурою.

діагностика шкіри обличчя
Діагностика шкіри обличчя дозволить виявити перед процедурою фотоомолодження приховану пігментацію, патологічно розширені судини.

Універсальність системи BBL

Завдяки універсальності BBL, ми сміливо можемо говорити, що фотоомолодження показане всім! Комусь для лікування акне, комусь для боротьби з ознаками фото та хроностаріння або видалення розширених судин, комусь для профілактики передчасного старіння шкіри, але однозначно, фотоомолодження – це унікальна процедура з дійсно вираженим ефектом та відсутністю тривалої реабілітації, результати після якої нікого не залишать байдужими!

Комбінація BBL з ін'єкційними процедурами

Процедура фотоомолодження ефективна не тільки як монолікування, вона відмінно поєднується з усіма видами ін'єкційних та апаратних процедур, включаючи мезотерапію та біоревіталізацію, ботулінотерапію, лазерне шліфування шкіри та RF ліфтинг. Докладніше про поєднання мезотерапії та фотоомолодження можна прочитати тут: Фотоомолодження та мезотерапія - як поєднувати?

BBL гарантує безпеку та комфорт процедур

Ефективність та різнобічність процедури фотоомолодження BBL не єдині її переваги, безпека та комфорт ще два важливі фактори, які пояснюються такою популярністю та затребуваністю фотоомолодження вже не одне десятиліття.

інфографіка, BBL, охолодження
Процедура фотоомолодження досить комфортна і не потребує додаткової анестезії. У цьому нам допомагає спеціальна система охолодження, яка регулює температуру з точністю до 1 градуса та контроль розподілу потужності, що гарантує високу якість та безпеку без ризиків опіків, навіть на високих потужностях.

Завдяки змінним адаптерам різного діаметру та форми ми легко обробляємо всі ділянки шкіри і можемо прицільно впливати на необхідні мішені, навіть у таких делікатних зонах як крила носа та зона навколо очей.

Сучасна та потужна система BBL від Sciton дозволяє провести процедуру не лише ефективно, але й досить швидко. Ви можете провести її в обідню перерву і відразу ж повернутися до своїх звичних справ. Вам не знадобиться тривалий період реабілітації або строгі обмеження після процедури. Ви отримаєте чіткі рекомендації від лікаря щодо догляду за обличчям у постпроцедурний період, дотримуючись яких ви обов'язково досягнете бажаного результату!

Детально про BBL

Догляд за шкірою після процедури

У період проходження курсу фотоомолодження важливо використовувати репарант після лазерних процедур EpiCalm Plus у поєднанні із сонцезахисним кремом з широким спектром захисту від UVA/UVB випромінювання та SPF фактором від 30 до 50, дотримуючись стандартів догляду за шкірою, для досягнення максимальних результатів та збереження здоров'я, краси та молодості вашої шкіри на довгі роки.

Sciton BBL - єдина у світі система, яка має доведену ефективність, підтверджену клінічними дослідженнями.

Довіряйте професіоналам, вибирайте найкраще для себе та своєї шкіри у Venus Clinic!

Часті питання

Як давно використовують BBL?

BBL надійшов у продаж у 2004 році. Протягом багатьох років система пройшла багато удосконалень, завдяки тісній роботі між інженерами-розробниками та практичними лікарями.

Процедура BBL – що це?

Процедура BBL являє собою фототерапію, яка може бути спрямована на вирішення патологій і станів шкіри: акне, пігментні плями на обличчі і тілі, розширені судини, дряблість шкіри.

Вам буде цікаво

PCA Peel пілінг Джесснера

PCA Peel - пілінг Джесснера

PCA Peel пілінг Джесснера - керовані пілінги, що самонейтралізуються, є різновидом модифікованих поліпшених…