Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Вихідні
5 травня
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Фотоомолодження і мезотерапія, поєднання

Фотоомолодження і мезотерапія - як поєднувати?

Чи можна поєднувати фотоомолодження і мезотерапію?

Ринок естетичної медицини розвивається постійно і нестримно. На сьогодні існує безліч методик лазерних, апаратних, ін'єкційних, косметологічних за допомогою яких можна вирішити такі естетичні проблеми як гіперпігментація, розацеа, купероз, мімічні зморшки, втрата пружності і еластичності шкіри, акне і т. д.

Фотоомолодження BBL

Фотоомолодження BBL - це наступне покоління лікування за допомогою інтенсивного імпульсного світла (IPL). Фотоомолодження BBL один з найбільш популярних методів корекції пігментації, судинних утворень, лікування акне, розацеа, а також профілактики хроностарения завдяки своїй універсальності, ефективності і безпеці.

BBL на апараті Sciton, є запатентованою технологією з використанням широкосмугового світла, яка встановлює нові стандарти для корекції проявів хроно- і фотостаріння з мінімальним періодом реабілітації і вираженими довгостроковими результатами.

стадії відновлення шкіри після фотоомолодження BBL
Динаміка відновного періоду після однієї процедури фотоомолодження при лікуванні пігментації. День 0 - сонячне лентиго до процедури; День 3 після процедури - пігментні плями потемніли під дією BBL; на 10 День після процедури пігментні плямочки, що потемніли, освітлилися. У подальші процедури будуть освітлені бліді пігментні плямочки і ті, які не були оброблені в попередні процедури.

Завдяки гнучким налаштуванням, змінним фільтрам і адаптерам, ми можемо за одну процедуру вирішувати цілий ряд завдань, таких як:

  • гіперпігментація
  • неоднорідний тон і текстура шкіри
  • розацеа, купероз
  • вугрова хвороба - акне
  • хроностарение шкіри

Фотоомолодження BBL Sciton єдина процедура для омолодження шкіри, яка має клінічно доведену ефективність.

Як працює фотоомолодження BBL?

Фотоомолодження BBL працює за принципом селективного фототермолізу, впливаючи на так звані мішені: меланін, гемоглобін, вода, копропорфірини пропіонібактерій (при акне) - залежно від спрямованості лікування.

Під час процедури, випромінювана енергія поглинається: меланіном, якщо метою є видалення пігментації, оксігемоглобіном, якщо мета - видалення судинних утворень, а також водою, коли процедура спрямована на корекцію вікових змін. В результаті лікування шкіра стає здоровою, однорідною за кольором, набуває так зване "оптичне світіння", пори звужуються і звичайно не забуваємо про профілактику вікових змін!

Дуже важливо, що усі ці процеси відбуваються усередині шкіри, без порушення її цілісності і тривалої реабілітації!

Комплексний підхід

Фотоомолодження BBL Sciton відмінно поєднується з усіма лазерними, апаратними, ін'єкційними і косметологічними процедурами, що дозволяє створювати персональні протоколи для кожного пацієнта, з урахуванням усіх його індивідуальних особливостей, для досягнення більше виражених результатів.

У Venus Clinic ми завжди використовуємо поєднані протоколи, які включають апаратні, ін'єкційні і косметологічні методи, для максимальних результатів в короткі терміни.

У кожному окремому випадку протоколи і кількість процедур можуть відрізнятися.

Мезотерапія

Мезотерапія - це нехірургічне омолодження шкіри, спрямоване на корекцію проблемних зон на обличчі і тілі. Мезотерапія може застосовуватися для омолодження і тіла, лікування пігментації, для корекції целюліту, а також при випаданні волосся і лікуванні алопеції.

Суть методики полягає у введенні спеціальних мезококтейлей, безпосередньо в дерму (середній шар шкіри). До складу мезококтейлей може входить від двох до п'ятдесяти компонентів, залежно від мети процедури і бажаного кінцевого результату. Введення мезококтейлей безпосередньо в дерму, дозволяє проникнути активним компонентам прямо до "мети", минувши бар'єр епідермального захисту, що пояснює ефективність процедури.

Фотомолодження і мезотерапія - комплексний підхід до омолодження шкіри

У Venus Clinic ми часто використовуємо фотоомолодження BBL і мезотерапію в тандемі.

За допомогою фотоомолодження ми запускаємо ряд процесів, які мають як короткостроковий, так і довгостроковий результат, після закінчення курсу позитивні зміни в шкірі відбуватимуться ще впродовж року. Мезотерапія дозволяє прицільно впливати на проблему, будь то пігментація, зморшки або акне. За допомогою мезотерапії ми можемо зволожити шкіру, підвищити її імунітет, потенціювати результат фотоомолодження.

Фотоомолодження BBL і мезотерапія, як поєднана методика мають безліч показань до застосування без ризиків ускладнень і мінімальним періодом реабілітації.

Клінічно доведено: фотоомолодження BBL безпечно у поєднанні з мезотерапією

Згідно з проведеними клінічними дослідженнями, фотоомолодження BBL Sciton поєднується з мезотерапією і іншими ін'єкційними процедурами. Така комбінація безпечна для нашої шкіри.

Складання індивідуального курсу, визначення кратності процедур і підбір препарату здійснюється в клініці після консультації з фахівцем.

Пам'ятайте, що результат залежить від багатьох чинників. включаючи якість устаткування, мезококтейлей і клінічного досвіду фахівця.

У Venus Clinic ми використовуємо тільки високоякісне устаткування від провідних світових брендів, що мають, FDA сертифікат (Sciton, MedArt, Energist group), а також тільки сертифіковані ін'єкційні препарати.

Ми піклуємося про ефективність, безпеку і ваш комфорт!

До зустрічі в Venus Clinic!

Читайте детально про кожну процедуру в розділах Фотоомолодження і Мезотерапія.

Вам буде цікаво

Фотостаріння

Фотостаріння

Фотостаріння шкіри - старіння шкіри під дією ультрафіолетових променів у складі сонячного…