Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Фотоомолодження BBL в порівнянні з IPL

Фотоомолодження BBL - переваги перед IPL системами

Фотоомолодження - загальне поняття, яке описує безпосередньо технологію, засновану на використанні інтенсивного світла для лікування та омолодження шкіри.

Трохи розберемося в основних технологіях, які для цього використовуються.

IPL і BBL

IPL це абревіатура від Intensive Pulsed Light - інтенсивне імпульсне світло;

BBL - абревіатура від BroadBand Light, широкосмугове світло. BBL - це інноваційна запатентована технологія, розроблена Sciton з використанням широкосмугового світла.

BBL і IPL. Як це працює?

Технології широкосмугового світла

Обидві системи (IPL і BBL) працюють за принципом селективного фототермолізу, направляючи світлову енергію в шкіру. Енергія світла поглинається хромофорами шкіри і перетворюється в тепло. Хромофорами, або як їх ще називають мішенями служать пігмент в шкірі або цибулині волосся, гемоглобін патологічно розширених судин, гемангіом, копропорфірин пропіонобактерій, коли метою є лікування акне, а також вода, що міститься в шкірі і міжклітинному просторі.

Тепло, яке накопичується в хромофорі при впливі світлом, призводить до його руйнування, а потім в процес включаються імунні клітини, які виводять загиблі клітини.

Таким чином, досягається клінічний результат - в залежності від цілей процедури або відгалужується шкіра, або йдуть судинні елементи, досягається ремісія запалення при акне і т. д.

За останнє десятиліття, лікування за допомогою BBL систем стало широко поширеним і надійним способом корекції фотопошкодження шкіри, лікування куперозу, розацеа, а також профілактики вікових змін.

Фотоомолодження BBL насадка

BBL є ефективною запатентованою технологією з використанням широкосмугового світла, яка встановлює стандарт для лікування хроно і фотостаріння з мінімальним періодом реабілітації і вираженим довгостроковим результатом.

Завдяки гнучким опціям налаштувань, змінним фільтрам і адаптерам, ми можемо за одну процедуру вирішувати цілий комплекс завдань, таких як:

І BBL і IPL мають одну і ту ж базову концепцію, проте є істотні відмінності в технологіях, які відрізняють BBL в своїй області.

Фотоомолодження - в чому ж відмінність між процедурами BBL і IPL?

Незважаючи на те що ці технології мають свої подібності з точки зору принципу дії, BBL технологія має ряд істотний переваг:

  • BBL використовує технологію здвоєних ламп, що дозволяє формувати унікальний квазі-довгий імпульс, необхідний для безпечної і ефективної роботи на коротких довжинах хвиль.
  • Висока потужність апарату при прямокутному імпульсі дозволяє дуже ефективно, а головне абсолютно безпечно працювати зі складними судинними патологіями.
  • Система BBL має чіткий контроль розподілу потужності по всій площі кристала, що також важливо для безпечної роботи на високих енергіях.
  • Змінні фільтри з різними довжинами хвиль, дозволяють швидко змінювати спрямованість процедури. За одну процедуру ми можемо працювати з пігментацією, куперозом і акне;
  • Змінні адаптери, різного діаметру дозволяють делікатно і безпечно обробити шкіру на всіх ділянках, а також вибірково впливати на дрібні мішені.
  • Технологія охолодження регулює температуру шкіри з точністю до 1 градуса. Це дозволяє безпечно використовувати більш високу енергію, досягаючи відмінних результатів за меншу кількість процедур;
  • Sciton BBL - єдина в світі система, яка має доведену ефективність, підтверджену клінічними дослідженнями.

Дослідження Стенфордського університету доводять, що фотоомолодження BBL (BroadBand Light) сприяє омолодженню шкіри на молекулярному рівні

Нове дослідження, нещодавно опубліковане у виданні Journal of Investigative Dermatology, 30 August 2012; doi: 10.1038.jid.2012.187автори Chang A, Bitter P, et al., довели, що процедура Sciton BroadBand Light (BBL™ ) може змінити експресію генів, пов'язаних з процесом старіння і зробити їх подібно молодим. Дослідження підтверджує, що регулятори старіння можуть бути змінені в шкірі людини з використанням технології BBL для забезпечення функціональних змін, а не просто косметичної імітації молодості! При цьому процеси репарації шкіри, характерні для всіх процедур омолодження, не запускаються. Це дуже важливий момент, тому що відсутність стресових механізмів не виснажують ресурси шкіри, немає "звикання" до процедури.

Forever Young BBL - це перша і єдина процедура фотоомолодження шкіри, спрямована на уповільнення проявів видимого старіння шкіри у всіх пацієнтів, в тому числі з більш темними типами шкіри. На додаток до клінічного поліпшення зовнішнього вигляду фотопошкодженої шкіри, є підтверджені дані, що регулярні процедури BBL покращують експресію генів, пов'язаних з молодістю, в клітинах зрілої шкіри, по суті обертаючи назад процес старіння і повертаючи шкірі генетично молодий стан.

Ефективність, доведена в клінічних дослідженнях

Фотоомолодження BBL - єдина процедура, яка, як було доведено, змінює експресію генів, пов'язаних зі старінням, довголіттям і збільшенням тривалості життя клітин. З регулярними процедурами Forever Young BBL ваша шкіра буде виглядати більш чистою, сяючою і молодою.

Фотоомолодження BBL в Venus Clinic - безкомпромісне рішення для молодості, здоров'я і сяйва шкіри!

Вам буде цікаво

Фотостаріння

Фотостаріння

Фотостаріння шкіри - старіння шкіри під дією ультрафіолетових променів у складі сонячного…