Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Система Sciton BBL - фотоомолодження шкіри

Система Sciton BBL для фотоомолодження шкіри

В клініці Venus встановлена система омолодження шкіри Sciton BBL американської компанії Sciton, Palo Alto, Каліфорнія.

Система Sciton BBL є найпотужнішою системою фотоомолодження в світі від компанії Sciotn, США, яка перевершує багато лазерні системи. BBL чудово справляється з такими косметичними та медичними проблемами, як акне, доброякісні пігментні плями, розацеа, купероз, судинні зірочки і т.д.

Антивіковий ефект доведений в клінічних дослідженнях

З системою Sciton BBL пов'язані два гучних наукових дослідження в 2012 році: дослідження P.Bitter, MD і, звичайно ж добре відоме в професійних колах дослідження Стенфордського університету, яке показало, що система Sciton BBL здатна омолоджувати клітини шкіри на генному рівні.

Пацієнтки виглядали на 9 років молодший одноліток

За результатами дослідження, що тривало 10 років пацієнтки, які регулярно 1 раз в рік проходили процедуру омолодження шкіри Forever Young BBL протягом 10 років виглядали на 9 років молодшими за своїх ровесниць.

Дослідження вчених Стенфордського університету

Chang A, Bitter P, і співавт. (2012) Journal of Investigative Dermatology опублікована 30 Августа 2012; doi: 10.1038/jid.2012.287Chang A, Bitter P, і співавт. (2012) Journal of Investigative Dermatology опублікована 30 Августа 2012; doi: 10.1038/jid.2012.287

Дослідження вчених Стенфордського університету, опубліковане в Journal of Investigative Dermatology, показало, що процедура Forever Young BBL здатна омолоджувати клітини шкіри на генному рівні, роблячи їх функціонально подібними клітинам молодої шкіри.

Процедури Sciton BBL в новинах

Відео з субтитрами російською мовою. Увімкніть показ субтитрів на панелі вашого плеєра.

Читайте докладно - фотоомолодження.

Вам буде цікаво