Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Фотоомоложение лица, девушка веснушки
Venus Clinic

Фотоомолодження обличчя - відновлює шкіру

Як зберегти молодість шкіри без ризиків і ускладнень?

З настанням осені агресивна дія сонячних променів на обличчя зменшується, і це хороший шанс провести курс відновних і омолоджуючих процедур без ризику ускладнень.

Фотоомолодження обличчя - найпопулярніша процедура

Найбільш затребуваною в осінньо-зимовий сезон є фотоомолодження обличчя, через його ефективності та мінімального періоду реабілітації, що дуже важливо при щільному робочому графіку.

Venus-clinic пропонує своїм клієнтам найбільш ефективну на сьогоднішній день процедуру BBL-омолодження на апараті Sciton (США), що дозволяє з успіхом боротися з проявами фотостаріння: лентіго, купероз, дрібні зморшки, розширені пори, зниження пружності шкіри обличчя і шиї.

Передові технології, що поєднують високу потужність і рівномірний розподіл енергії спалаху, дозволяють в найкоротші терміни домагатися дивовижних результатів без ускладнень.

Важливо підкреслити, що методика фотоомолодження BBL Sciton здатна також сповільнювати хроностаріння, тобто вікові зміни шкіри. Це було доведено в результаті 10 літніх досліджень в США. Лікарі дерматологи у співпраці з генетиками Стенфордського університету в своїх клінічних дослідженнях прийшли до висновку, що в результаті впливу фотонів світла на клітини шкіри активуються ділянки геному, які з віком "засипають", в результаті чого клітини працюють в режимі молодих, і як результат інволютивних зміни шкіри значно сповільнюються.

Курс процедур фотоомолодження обличчя змусить клітинки працювати, як у молодому віці

Досить робити один курс фотоомолодження обличчя в осінньо-зимовий сезон (від 3 процедур з кратністю раз в 2 тижні), щоб шкіра довго залишалася здоровому вигляді, причому ця процедура не викликає "звикання" та "зношування" шкіри, т. к. в процесі впливу не запускаються біохімічні реакції стресу, що так само доведено в результаті клінічних досліджень.

Таким чином, фотоомолодження обличчя довело свою ефективність не тільки при гіперпігментації, куперозі, але і при необхідності боротися з віковими змінами або істотно їх сповільнювати.

Сучасним жінкам сьогодні доступний великий арсенал знань, передових технологій, який дозволяє максимально подовжити стан поза віком!

Цього вимагає божевільна швидкість розвитку цивілізації, і немає причин відмовлятися!

Читайте докладно в розділі фотоомолодження.

Вам буде цікаво

Фотостаріння

Фотостаріння

Фотостаріння шкіри - старіння шкіри під дією ультрафіолетових променів у складі сонячного…