Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Вихідні
30 груд. - 3 січ.
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
як обрати spf
Venus Clinic

Як вибрати сонцезахисний крем?

Усім нам хочеться провести довгоочікуваний літню відпустку максимально ефективно і БЕЗПЕЧНО.

Відпочити, набратися сил, енергії, поправити здоров'я, відновити імунітет. Звичайно ж, для цієї мети прекрасно підходить морське узбережжя.

Всі ми знаємо як корисна зміна обстановки з красивими пейзажами для ментального очищення, а як благотворно вплив морського повітря і води на імунітет, не кажучи вже за те, що приємні фізичні навантаження під час купання спалюють наші зайві кілограми. Переоцінити, звичайно, складно, наскільки це корисно для нашої душі і тіла. Але все ж є один дуже важливий фактор, який ми обов'язково повинні враховувати - це сонячна активність.

Засмага. Користь чи шкода?

Про шкоду надмірної сонячної активності розказано вже досить багато, цього присвячують цілі передачі, друкується багато наукових і популярних статей в журналах, але все ж не зайвим буде згадати основні правила безпечного перебування на сонці. Тим більше, що за статистикою кількість онкозахворювань шкіри розтане.

В невеликих кількостях ультрафіолетові промені корисні, під їх дією організм виробляє вітамін D, який бере участь в регуляції мінерального обміну, сприяє засвоєнню кальцію кістковою тканиною, зміцнює імунітет.

Шкода надлишкового ультрафіолету

У великих дозах ультрафіолет сприяє утворенню пігментних плям, розширених судин, ранніх зморшок, а згодом новоутворень шкіри.

Привчайте дітей правильно поводитися на сонці

Про це потрібно пам'ятати з ранньої молодості і привчати своїх дітей до безпечної поведінки під відкритим сонечком. Дитяча шкіра в рази дошкульніше дорослого, тому ризик отримати опік на сонці у них вище, але найнеприємніше, що надлишок сонячної радіації має накопичувальний результат, тому наслідки на шкірі у дорослої людини можуть бути "родом з дитинства".

захист дітей від ультрафіолетових променів
Для заповнення дефіциту вітаміну D дитині достатньо контакту з сонцем 3 хвилин.

Основне правило перебування на сонці сучасної цивілізованої людини - застосування сонцезахисних кремів з SPF фактором. Сьогодні це правило можна віднести до норма обов'язкового гігієни, як прийняти душ, почистити зуби.

Що означають цифри SPF сонцезахисного крему?

SPF (Sun Protective Factor) - коефіцієнт захисту шкіри, яка б показала у скільки разів збільшується безпечний час перебування на сонці до появи червоності (еритеми). Наприклад, якщо людина з чутливою білою шкірою отримує свою мінімальну еритемну дозу за 5 хвилин, то під дією крему з SPF 10 шкіра почервоніє через 5 * 10 = 50 хвилин.

як вибрати крем від сонця
Як вибрати крем від сонця? Чутливість до сонця у всіх індивідуальна, чим світліше шкіра, тим більший фактор захисту необхідний.

Разом зі збільшенням показника, збільшується і його здатність захищати від випромінювання, але не нескінченно: SPF30 захищає від 96,7% променів, SPF50 - від 98%. Понад SPF50 захист невиправдана. Європейським та Азіатським регламентом креми з SPF & gt; 50 заборонені, щоб не створювати ілюзію абсолютної захисту.

У чому відмінність сонцезахисних кремів?

Сонцезахисні креми містять зазвичай фізичні, хімічні фільтри або і ті й інші.

До фізичних відносяться діоксид титану і оксид цинку. Це речовини - мінерального походження в дрібнодисперсному вигляді. При цьому діоксид титану захищає від променів B-типу (UVB), а оксид цинку від А і В- типів (UVA + UVB).

Фізичні фільтри безпечніші. Вони не токсичні, не накопичуються в шкірі, не викликають алергічних реакцій. Широко використовуються в засобах для чутливої ​​шкіри і дитячих сонцезахисних кремах. Ці фільтри активні відразу після нанесення.

Мінус цих фільтрів - складність введення до складу емульсії для отримання комфортної текстури крему. Біла маска при нанесенні, липкість, неможливість нанести макіяжні кошти за рахунок скочування захисного крему - найбільш часто зустрічається явище в неякісних кремах з фізичними фільтрами.

Хімічним фільтри - синтезовані органічні сполуки: ціннамати, саліцилати, бензофенони. Дія починається через 20-30 хвилин після нанесення, за рахунок проникнення фільтрів в верхні шари шкіри.

Мінуси цих фільтрів - можуть викликати алергічні реакції, при тривалому використанні в підвищених дозах викликають гормоноподібну дію.

Як правильно вибрати сонцезахисний крем?

Отже, як же вибрати свій крем, який максимально захистить шкіру і дозволить зберегти надовго найприємніші спогади про літній відпочинок.

Перше, що полегшить завдання, це акцент на виробника. Необхідно користуватися засобами відомих виробників професійної або аптечної серії. Купуйте креми в місцях, де забезпечено правильне зберігання коштів, що не допускає вплив прямих сонячних променів, занадто високих або низьких температур. Другий крок - тестуйте креми перед придбанням. При видавлюванні на руку оціните його текстуру, вона повинна бути рівною, без розшаровування емульсії. Рознесіть крем в необхідній кількості на шкірі, та оцініть, наскільки легко він розподіляється, чи немає липкості і білого щита після нанесення. Чим комфортніше крем ви виберете, тим з більшою ймовірністю ви будете їм щодня користуватися.

Правила безпечного відпочинку

  • З 11.00 до 16.00 найбільш агресивне сонце, найкраще приходити на пляж в ранкові та вечірні години
  • Крем з SPF фактором наносити за 20 хвилин до виходу на сонце, і не забувати його оновлювати кожні 2 години!
  • Максимально намагайтеся захистити обличчя від сонця головними уборами (капелюшки, бейсболки з козирком), і ваша шкіра відповість вам вдячністю в майбутньому.
  • Дітям до 5 років не можна знаходитися на відкритому сонці без одягу і головного убору, навіть в тіні наносите їм дитячий захисний крем на відкриті ділянки тіла.
  • Крем з SPF фактором необхідно наносити влітку навіть у похмуру погоду.

Але не можна забувати, що сонце може бути активним не тільки на південному морському узбережжі. У наших помірних широтах навесні і влітку сонячне випромінювання досить інтенсивне, щоб не користуватися сонцезахисними кремами, особливо сучасним жінкам, які по всіх усюдах повинні встигнути, при цьому залишатися молодими і доглянутими, без найменших ознак фотостаріння (пігментні плями, судини, ранні зморшки) .

До того ж цілий ряд процедур, які пропонує сучасна косметологія вимагають нанесення сонцезахисних кремів щоб уникнути ускладнень: фотоомолоджування, лазерне омолодження, ін'єкції краси, микродермабразия, кислотні пілінги і т.д.

Оптимальним з точки зору захисних властивостей і комфортності текстури на наш погляд крем з SPF 30

Сонцезахисні креми від PCA Skin для різних типів шкіри

Наш вибір - сонцезахисні креми від компанії PCA Skin, які схвалені до повсякденного використання Товариством по захисту від раку шкіри зі ступенем захисту SPF 30+ до 50. Це ціла серія професійних сонцезахисних кремів для різних типів і станів шкіри:

  • SPF при акне
  • SPF для чутливої ​​шкіри
  • SPF при гіперпігментації
  • SPF з тонуючим ефектом
  • SPF для сухої шкіри
  • SPF для шкіри навколо очей потрійної дії
  • Водостійкий SPF для активного відпочинку і купання

Фотостаріння шкіри

Не забувайте про фотостаріння шкіри. Ці негативні процеси в нашій шкірі розвиваються не відразу і мають накопичувальний ефект. З віком шкіра все менше і менше ефективно протистоїть ультрафіолету сонячних променів і, на жаль, все "помилки молодості" накопичуються і виявляються в зрілому віці. Для корекції і профілактики фото- і вікового старіння рекомендуємо курсом фотоомолодження шкіри.

Не зловживайте сонцем і привчайте дітей з дитинства бути обережними з сонячними ваннами. Бажаємо гарного відпочинку та приємних вражень!

Вам буде цікаво