Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Фотоомолодження обличчя

Фотоомолодження обличчя що це?

Фотоомолодження обличчя, що це і чому про нього так багато говорять?!

Найшвидша і коротка відповідь: фотоомолодження - це процедура, яка виконується для корекції ознак фотостаріння. Розглянемо, що мається на увазі під цим визначенням.

Як старіє наша шкіра?

В естетичній медицині існують два загальновідомих поняття як фотостаріння і хроностаріння.

Хроностаріння (вікове старіння)- це генетично обумовлений процес, результатом якого є поступові зміни функцій організму, стану шкіри і її придатків. З віком, коли всі процеси в організмі сповільнюються, також знижується вироблення колагену і еластину в шкірі, що позначається на її еластичності і пружності, з'являються перші зморшки.

Фотостаріння - одна з провідних причин старіння шкіри

Що стосується фотостаріння, то його поява безпосередньо пов'язано з негативним впливом ультрафіолету на нашу шкіру. Існують два види потенційно небезпечних випромінювань для шкіри: UVA і UVB. Причому промені UVA діапазону провокують утворення дрібносітчастих зморшок і телеангіектазій, а UVB випромінювання - утворення пігментних плям на шкірі. Фотостаріння і хроностаріння особливо близькі поняття, так як одне може посилювати інше. Раніше прийнято було вважати, що ознаки фотостаріння нашаровуються на природне старіння організму і проходять паралельно, але зараз існує інша думка. Фотостаріння істотно випереджає вікове старіння, що в значній мірі пов'язано з недотриманням правил захисту шкіри від ультрафіолетового випромінювання.

Доведеним фактом є те, що старіння шкіри на 70-80% відбувається за рахунок фотостаріння і лише на 20-30% за рахунок вікових змін в результаті хроностаріння. Тобто, дотримуючись дуже простих правил і використовуючи спеціальні засоби, можливо значно подовжити та покращити стан і молодість вашої шкіри.

Що собою являє фотоомолодження обличчя?

Фотоомолодження обличчя - не інвазійна процедура, із застосуванням широкосмугового світла видимого діапазону. Широкосмуговий світло впливає на так звані мішені: гемоглобін (при судинних утвореннях), меланін (при пігментації) і на воду в клітинному і міжклітинному просторі покращуючи тим самим колір, текстуру шкіри і продовжуючи її квітучий вигляд.

Принцип дії фотоомолодження обличчя заснований на селективному фототермолізі. Підчас процедури енергія світлового потоку впливає на різні структури шкіри: судини, пагментні плями і руйнують патологічні утворення, при цьому тканини, що оточують мішень, залишаються непошкодженими.

  • Процедура фотоомолодження обличчя відмінно поєднується з усіма лазерними, апаратними і косметологічними процедурами, при правильному дотриманні інтервалів між ними.
  • Процедура фотоомолодження не вимагає спеціальної підготовки. Основна вимога відсутність свіжого засмаги і прийому фотосенсибілізаторов.
  • Процедура фотоомолодження BBL Sciton, займає всього 20 хвилин, після процедури, ви відразу можете повернутися до своїх повсякденних занять.

Які проблеми шкіри вирішує фотоомолодження?

Фотоомолодження обличчя є максимально ефективною і безпечною процедурою для видалення пігментації, веснянок, розширених пор і судинних утворень.

BBL і глибоке омолодження клітин шкіри на генному рівні

Крім усунення ознак фотостаріння, фотоомолодження також дозволяє уповільнити процеси хроностаріння шкіри - вікового старіння шкіри, згідно генним дослідженнями вчених Стенфордського університету (читайте докладно про це дослідження - Процедура Forever Young BBL омолоджує клітини на генному рівні).

Результати мають значення! Чому ми вибираємо омолодження шкіри на системі BBL Sciton?

  • це завжди комплексний підхід і можливість вирішувати кілька завдань (пігментація, судини, акне, омолодження) за одну процедуру;
  • швидкість і ефективність (велика площа кристала і система охолодження, дозволяють проводити процедуру швидко, комфортно і безпечно, зберігаючи при цьому високу ефективність);
  • Sciton BBL - єдина в світі система, яка має клінічно доведені результати омолодження шкіри, аж до генетичних досліджень впливу BBL на геном клітин шкіри.

Фотоомолодження BBL в Venus Clinic - це завжди якість , комфорт і результат!

Вам буде цікаво

Фотостаріння

Фотостаріння

Фотостаріння шкіри - старіння шкіри під дією ультрафіолетових променів у складі сонячного…