Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Вихідні
5 травня
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
живіт без волосся, жінка

Лазерна епіляція живота

Лазерна епіляція живота видалить небажане волосся назавжди, роблячи шкіру гладкою і позбавить вас необхідності робити депіляцію або гоління в цій зоні. Ваш животик буде ідеальний!

Біла лінія живота - лінія, яка проходить від грудини через пупок до лобка, має волосяний покрив і в залежності від генетичних особливостей, це можуть бути як світлі, ледь помітні волоски, так і волосся чорного кольору. В окремих випадках темне волосся може рости з боків від білої лінії. Для багатьох це є причиною дискомфорту.

Лазерна епіляція живота

Епіляція вирішить проблему зростання небажаного волосся на животі назавжди. Промінь лазера впливає на меланін волосся, вибірково нагріває його і руйнує волосяний фолікул (цибулину волоса). Після цього зростання волоса припиняється.

лазерна епіляція живота
Нерідко волосся проглядаються тільки по лінії від пупка до лобка по так званої білої лінії живота.

За одну процедуру можна видалити не більше 20% волосся. Лазер видаляє тільки ті волоски, які знаходяться в активній фазі росту (період анагену). Решта ж 80%, які знаходяться в стадії спокою, можливо буде видалити, коли вони перейдуть зі стадії спокою в активну фазу росту. Тому процедури лазерної епіляції проводять з певною періодичність, роблячи проміжки 6-8 тижнів між процедурами, щоб дати сплячим цибулинам можливість перейти в фазу активного росту. Для повного припинення росту волосся, в цілому може знадобитися від 4 до 8 процедур.

Зони процедури

Лазерна епіляція живота включає в себе дві основні зони. Це біла лінія живота - лінія від грудини до лобка (частіше епіляція потрібна на ділянці нижче пупка), а також живіт повністю - зона від ребер до тазу.

Зони лазерної епіляції живота
На заключних візитах, коли лазерна епіляція спрямована на видалення одиничних залишкових волосиків, розрахунок вартості вигідніше вести по спалахах (дивіться ціни нижче).

Показання

Протипоказання

  • вагітність
  • годування груддю
  • алергія в зоні процедури, порушення цілісності шкірних покривів
  • свіжа засмага або відвідування солярію
  • прийом препаратів фотосенсибілізаторов, що підвищують чутливість шкіри до випромінювання

Підготовка до лазерної епіляції

Перед лазерної епіляції необхідно збрити волосся на животі. підчас гоління руху бритви робіть проти росту волосся, уникайте порізів шкіри. Обробіть шкіру хлоргекседину або іншим доступним антисептиком щоб уникнути подразнення і запалення шкіри. Якщо є загар і колір вашої шкіри темніше, ніж зазвичай для вашого фототипу, то рекомендується застосування скрабів для прискорення ексфоліації і освітлення тону шкіри за 2-3 тижні перед процедурою.

Рекомендації після процедури

Після процедури на шкіру наносять зволожуючий крем, який знімає почервоніння і подразнення шкіри, сприяє швидкому відновленню після процедури. Протягом 1-3 місяців рекомендується не загоряти в зоні процедури і наносити сонцезахисний крем з SPF 30 +.

Вартість

Ціни на лазерну епіляцію живота по зонам

 ЦінаТривалість
Біла лінія живота320 грн.20 хв.
Ареол молочних залоз320 грн.15 хв.
Крижі320 грн.15 хв.
Спина жіноча (включаючи надпліччі)950 грн.45 хв.
Спина чоловіча1350 грн.45 хв.
Живіт чоловічий1100 грн.30 хв.
Живіт жіночий620 грн.20 хв.
Один імпульс60 грн. 
Знеболювання15%40 хв.
Гоління зони епіляції15% 

УВАГА! Гоління великих зон в клініці не проводиться, пацієнту необхідно збрити волосся перед візитом.

Детально ціни по зонам дивіться в розділі - Лазерна епіляція.

* Епіляція в Venus Clinic, Київ, ціни актуальні з 1 січня 2021р.

Запишіться на процедуру онлайн

Часті питання

Скільки процедур знадобиться?

Епіляція передбачає від 4 до 8 процедур до повного припинення росту волосся. Це індивідуально і залежить від гормонального фону, кольору волосся і фототипу вашої шкіри. Після курсу можливо будуть потрібні підтримучі процедури з періодичністю 6-12 місяців для видалення одиничних волосків.

Чи показана лазерна епіляція годуючим груддю?

Ні, лазерна епіляція протипоказана вагітним і жінкам, що годують груддю. Незважаючи на те, що підчас вагітності та годування груддю спостерігається посилення росту волосся в області сосків, білої лінії живота, все ж слід відмовитися від епіляції в цей період з двох причин.

Посилення пігментації шкіри підчас вагітності та лактації. Це природний процес, викликаний гормональними змінами в організмі, але може привести до опіків шкіри підчас процедури.

Гормональні зміни в організмі. Навіть якщо робити лазерну епіляцію в період вагітності та годування груддю, то ріст волосся буде відновлюватися під дією статевих гормонів і не буде досягнуто ефект повного припинення росту волосся.

Рекомендуємо відновити курс лазерної епіляції після припинення грудного вигодовування, коли відновиться менструальний цикл і природний гормональний фон організму. Нерідко, після припинення грудного вигодовування відбувається зменшення росту волосся до початкового стану і немає необхідності в лазерної епіляції.

Це боляче?

На животі шкіра має велику кількість нервових закінчень і у деяких пацієнтів в цій зоні може бути підвищений больовий поріг. Перша процедура в такому випадку може проводитися під місцевою анестезією. Як правило, на повторні процедури вам не буде потрібно витрачати час на знеболювання, так як ви вже будете мати досвід і уявлення про відчуття підчас процедури. У більшості випадків, пацієнти відмовляються робити місцеву анестезію перед епіляцією в наступні візити, оскільки наш лазер має потужне контактне охолодження, що робить процедуру комфортною.

З якого віку можна робити процедуру?

Процедура не має вікових обмежень, як і лазерна епіляція інших ділянок тіла.

Видалення волосся проводять в ранньому дитячому віці за медичними показаннями, наприклад, при парадоксальному гіпертрихозі у дітей з метою профілактики психологічних травм і порушення соціальної адаптації.

Однак слід враховувати вікові і гормональні особливості підлітків, якщо планується лазерна епіляція в пубертатному періоді, коли відбувається статеве дозрівання дитини і зміни гормонального фону не дадуть стійких результатів.

Чекаємо вас на процедуру в Venus Clinic в Києві.

Чи можна засмагати після процедури?

Після процедури рекомендується утриматися від сонячних ванн протягом мінімум одного місяця після епіляції. Контакт шкіри з сонячними (ультрафіолетовими) променями може призвести до появи пігментації на шкірі в зоні лазерної процедури.

У зоні лазерного впливу в шкірі руйнується меланін, який захищає нас від негативного впливу ультрафіолетових променів. Потрібен час, щоб шкіра відновила попередній стан.

Дуже важливо наносити сонцезахисний крем після лазерних процедур. Не забувайте, що сонцезахисний крем необхідно наносити повторно кожні 2 години, незалежно від сили SPF.

Чи небезпечно це для організму?

Ні, лазерну епіляцію відносять до безпечних для організму процедур. Лазерний вплив буде обмежуватися шкірою живота і не впливає на глибше лежачі тканини і тим більше внутрішні органи.

Довжина хвилі 810 нм, яка використовується підчас процедури, відноситься до інфрачервоного спектру випромінювання. Лазерний промінь з цією довжиною хвилі переважно впливає на меланін волосся, нагріваючи його. Глибина проникнення складає близько 5 мм, чого достатньо для видалення волосся, але вплив обмежується тільки шкірою. Інфрачервоний діапазон не робить онкогенного і будь-якого іншого виду негативного впливу на наш організм.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…