Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя змінить ваше життя, позбавивши від необхідності голити, робити депіляцію воском, щоб підтримувати правильну межу росту волосся, позбутися небажаного волосся на скронях, верхній губі, щоках , підборідді, вухах і шиї.

Певні канони краси беруть витоки з древніх часів. Співвідношення межі росту волосся по лінії лоба було введено ще в XV столітті. Багато жінок наслідували Єлизаветі I, яка мала високу лінію росту волосся.

Зони лазерної епіляції

зони епіляції обличчя

Лоб

Лазерна епіляція чола дозволяє змінити контур лінії росту волосся за вашим бажанням. Видалення волосся дозволить збільшити висоту чола, надаючи йому відкритим.

Віскі

Нерідко зустрічається надмірний ріст волосся в області скронь. Епіляція дозволить зробити віскі більш виразними без зайвого волосся.

Щоки

На щоках у жінок нерідко зустрічаються тонкі чорні волосся, які можуть брати свій початок від скронь і зони вух. Епіляція щік дозволить позбавити вас від цього недоліку і зробить шкіру чистою і гладкою.

Верхня губа і підборіддя

Верхня губа і підборіддя відносяться до гормон-чутливих зонах. Поява волосся в цій зоні пов'язано зі зміною гормонального фону або може бути вродженою генетично-обумовленою особливістю. Лазерна епіляція дозволить позбутися від небажаного волосся.

Міжбрів'я

В разі надмірного росту волосся між бровами можна провести лазерну процедуру в цій зоні. Також можна вкоротити довжину брів. Ретельно зважте всі за і проти, оскільки зростання волосина не відновиться після лазерної епіляції.

Вуха

Лазерна епіляція вух дозволить позбутися небажаного волосся на вушних раковинах. Це ефективний і безпечний метод позбутися небажаного волосся.

Як проходить процедура

Перед процедурою наноситься спеціальний гель. Спеціаліст прикладає лазер до шкіри, лазер випромінює інфрачервоне світло, який поглинається меланіном волоса. Це призводить до виділення тепла в волосі і руйнує цибулину. Після впливу лазера ріст волосся припиняється.

лазерна епіляція на обличчі
Лазерне видалення волосся, Venus Clinic, Подільський район Києва.

Під час лазерної епіляції обличчя можна видалити тільки ті волосся, які знаходяться в активній фазі росту. В області обличчя відсоток активних волосся може становити від 30% в області підборіддя і верхньої губи до 80% в області чола. Таким чином буде потрібно кілька процедур лазерної епіляції, щоб досягти повного припинення росту волосся в цій зоні.

Показання

Лазерна епіляція обличчя у чоловіків

Лазерна епіляція обличчя у чоловіків є популярною процедурою і проводиться за двома основними показниками:

  1. косметичний надання контуру росту волосся (бороди)
  2. профілактика врослого волосся і подразнення в області шиї і підборіддя

Після процедур лазерної епіляції обличчя припиняється ріст волосся, що спрощує догляд за волоссям на обличчі.

лазерна епіляція обличчя чоловіків
Процедура видалення волосся у чоловіків в Venus Clinic, Київ.

Протипоказання

  • вагітність
  • годування груддю
  • свіжа засмага на обличчі
  • герпес, запалення шкіри
  • прийом фотосенсибілізаторів
  • відвідування солярію

Підготовка до процедури в зоні обличчя

Напередодні візиту на епіляцію необхідно збрити волосся в зоні. Голити волосся необхідно проти напрямку росту волосся.

Існує помилкова думка, що гоління волосся призводить до посилення їх росту. Це не так, гоління волосся над верхньої губи ніяк не впливає на ріст волосся. Посилення росту волосся в області вусиків регулюється статевими гормонами. Не бійтеся, гоління перед лазерною процедурою не посилить ріст волосся.

Рекомендації після процедури

Після процедури не потрібно спеціального догляду і відсутня реабілітація. Досить не засмагати і наносити на обличчя сонцезахисний крем SPF 30+.

Вартість

Ціна епіляції обличчя по зонам

 ЦінаТривалість
Зона над верхньою губою210 грн.10 хв.
Підборіддя230 грн.10 хв.
Щоки230 грн.10 хв.
Скронева область230 грн.10 хв.
Скронева область + щоки440 грн.10 хв.
Міжбрів'я195 грн.10 хв.
Лінія чола230 грн.10 хв.
Все обличчя750 грн.20 хв.
Єдиний імпульс60 грн. 
Знеболювання15%40 хв.
Гоління зони епіляції15% 

Детально ціни по зонам дивіться в розділі - Лазерна епіляція.

Запишіться на процедуру онлайн

Часті питання

Скільки процедур знадобиться?

Для повного припинення росту волосся може знадобитися від 4 до 8 процедур епіляції. Але ріст волосся може відновлюватися у жінок в гормон-чутливих зонах: над верхньою губою і підборідді.

В якому віці можна робити процедуру?

Епіляція обличчя може проводитися в будь-якому віці за показаннями. Наприклад, при гіпертрихозі - підвищеному зростанні волосся на обличчі, проводять процедури епіляції навіть в дитячому віці. Це дозволяє уникнути психоемоційних травм і проблем адаптації дитини в дитячих колективах.

В період статевого дозрівання також можуть також проводитися процедури епіляції, але слід пам'ятати, що буде складно добитися стійкого ефекту по обличчю. Можливо появи нового волосся на обличчі до закінчення періоду статевого дозрівання.

Чи можна робити депіляцію вусиків між процедурами?

Так, ви можете робити воскову депіляцію між процедурами епіляції. Дотримуйтесь одне важливе правило - необхідно припинити депіляцію не раніше, ніж за 2-3 тижні до процедури, інакше лазерне вплив не принесе належного результату, так як лазерний промінь не зможе зруйнувати цибулину. Ви можете доглядати за особою за допомогою бритви - це не протипоказано.

Запишіться на процедуру онлайн

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…