Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Блиск для губ і рак шкіри

Блиск для губ може стати причиною раку

Блиск для губ небезпечний, необхідно міняти звички. Кілька разів в день ми наносимо блиск на губи або помаду без SPF захисту, що збільшує ризик розвитку раку губи.

Губи не менше вразливі, ніж обличчя

Губи уразливі через регулярного прямого впливу сонячних променів. Блиск для губ або помада роблять губи більш уразливими до негативного впливу ультрафіолету сонячних променів. Тому слід вибирати помаду, з наявністю SPF для захисту губ від ультрафіолету. Не використовуйте помаду з низькими цифрами SPF. Помада повинна містити SPF не нижче 15, щоб адекватно захищати губи від ультрафіолету.

Блиск для губ і рак
Багато експертів стверджують, що мікрочастинки, що містяться в блиску для губ працюють як призма, посилюючи потік сонячних променів, подібно до збільшувального скла.

Ультрафіолет і рак шкіри

Фонд дослідження раку шкіри зазначає, що 81% раку губи з'являється на нижній губі і ризик зростає накопичувально. 9 з 10 чоловік з діагнозом раку губи старше 45 років.

Блиск для губ покращує проникнення ультрафіолету

Блиск для губ сприяє кращому проникненню сонячних променів в шкіру, подібно маслу для засмаги, що сприяє підвищенню ризику розвитку раку губ. З одного боку, нанесення губної помади покращує проникнення ультрафіолетових променів в шкіру, з іншого боку, стоншений озоновий шар Землі підвищує інтенсивність ультрафіолетових променів на поверхні земної кулі, - все сприяє збільшенню ризику раку губи. Тому рекомендується використовувати помади, бальзами для губ з SPF. Оптимальним буде SPF 15.

До того ж слід пам'ятати, що якщо ви страждаєте герпесом, наносите сонцезахисний бальзам на губи. Це допоможе уникнути загострень герпесу, оскільки ультрафіолет знижує місцевий імунітет і може провокувати висипання герпесу.


Чи знаєте ви, що 70% старіння шкіри обумовлено фотостарінням?

Дізнайтеся як сучасними методиками можна боротися з фотостарінням - Фотоомолодження.

Вам буде цікаво