Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Втомлені очі
Venus Clinic

Втомлені очі і нососльозова борозна

Ваші очі виглядають втомленими?

Якщо вдосталь спите (не менше 7 годин на добу) і вранці очі виглядають втомленими і не відпочившими, тому може бути кілька причин:

  • одутлість
  • западання Носослізної борозни
  • пігментація шкіри навколо очей
  • патологія нирок

Естетичні причини

Водно-електролітний баланс і застійні явища

Одутлість шкіри під очима може бути пов'язана з порушенням водно-електролітного балансу і затримкою рідини в організмі. Рекомендується проконсультуватися з лікарем. З косметичних процедур допоможуть ліфмодренажний масаж і мікроструми (поліпшать відтік лімфи), а в домашніх умовах рекомендується замінити подушку на більш високу, також холодні компреси на очі з мішечками чаю.

Носослізна борозна

Однією з причин темних кіл під очима є виражена нососльозова борозна. Це ділянка шкіри між носом і повіками. Це може бути анатомічною особливістю або формуватися з віком. В результаті утворюється більше тіні і формується темна зона навколо очей. Очі виглядають втомленими.
Заповнення носослізної борозни гіалуроновою кислотою дозволяє швидко позбутися від цієї проблеми. Процедура займає 30-40 хвилин. Ефект тримається 12-18 місяців. (Детально в розділі Ін'єкції)

Посилена пігментація

Посилена пігментація шкіри навколо очей також надає очам втомлений вигляд. Це може бути генетичною особливістю, коли пігмент інтенсивно відкладається в шкірі. Іншою причиною може бути велика кількість судин в шкірі, що призводить до відкладення гемосидерину в шкірі.

Гемосидерин - це з'єднання заліза, яке погано виводиться зі шкіри. З цією метою застосовуються спеціальні креми, які виводять нерозчинні солі заліза зі шкіри.

Іншим, більш швидким методом видалення пігментації під очима є фотоомолодження, яке завдяки потужним спалахам світла руйнує пігмент. Уже через 10-14 днів шкіра навколо очей помітно посвітлішає. Перевага процедури в відсутності реабілітаційного періоду.

Загальні рекомендації

  • зволожуйте шкіру навколо очей використовуючи крем
  • більше спіть
  • замініть подушку на більш високу

Читайте докладно про методи корекції зони очей

Заповнення Носослізної борозни - усунення її западання додавання об'єму філером, що зменшить втомлений вигляд очей.

Детально дивіться в розділі Ін'єкції про інші методи корекції зони навколо очей.

Лазерна шліфовка - усунення зморшок та провисання шкіри повік.

Вам буде цікаво