Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Вихідні
5 травня
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Видалення папілом Сургітрон у Києві

Видалення папілом Сургітрон у Києві

Видалення папілом Сургітрон - малоінвазивна електрохірургічна процедура з використанням радіохвильового ножа, який випарює тканини з мінімальним термічним пошкодженням здорових тканин та мінімальним ризиком рубцювання.

Показання

 • Папіломи обличчя та тіла
 • Папіломи на віках
 • Фіброми шкіри
 • Атерома шкіри
 • Кератома

Що являє собою папілома?

Папілома - доброякісна пухлина шкіри, що виступає над її поверхнею. Розмір папіломи може бути від часток міліметра до 5 см. Розташовуються на ділянках шкіри, що піддаються механічному травмуванню: перехідна складка шиї, пахва, пахові складки, повіки тощо.

Видалення радіохвильовим ножем Сургітрон

Видалення радіохвильовим ножем Сургітрон дозволяє з високою точністю відсікти пошкоджену папіломавірусом ділянку шкіри, не торкаючись здорових клітин. Мінімальне пошкодження здорових тканин є відмінною рисою апарату Surgitron компанії Cynosure (Ellman), США.

Як відбувається процедура

Дільниця шкіри обробляється антисептиком. Лікар за допомогою тонкого вольфрамового електрода відсікає папілому.

видалення папіломи апаратом Сургітрон
Апарат Surgitron® Dual RF™ 120 генерує струм високої частоти 4 МГц, що з високою точністю випаровує клітини шкіри. Для гемостазу апарат генерує частоту 17 МГц. Це забезпечує гнучкість під час процедури у разі потреби гемостазу.

Шкіра після видалення Сургітроном шкіра гоїться швидше і з меншим ризиком рубцювання, порівняно з електрокоагуляторами та радіохвильовими ножами інших виробників.

Surgitron® Dual RF™ має менше на 73% теплове розсіювання, ніж радіохвильові ножі Bovie® 1250 та Valleylab® ForceFX™, відповідно, на 73% менше теплового пошкодження здорових тканин.

Видалення однієї папіломи триває лічені секунди. Пацієнт не відчуває дискомфорту завдяки мінімальному пошкодженню здорових тканин. У більшості випадків анестезія не потрібна. У разі глибоких та великих утворень може застосовуватися ін'єкційна або аплікаційна анестезія.

Переваги видалення новоутворень Сургітрон

 • Відмінні косметичні результати – мінімальний ризик рубцювання та пігментації шкіри.
 • Швидке відновлення – при меншому руйнуванні тканин загоєння прискорюється.
 • Зменшення післяопераційного болю – високочастотна радіочастотна хірургія Сургітрон менше ушкоджує тканини.
 • Менше опіків або обвуглювання тканин, на відміну від традиційної радіохвильової хірургії.
 • Мінімальне розсіювання тепла у тканинах – максимальна читаність гістологічних зразків. Біопсія Сургітроном гарантує більшу діагностичну цінність.

Протипоказання

 • Вагітність
 • Водії серцевого ритму
 • Металеві імпланти в зоні процедури (відносне протипоказання)
 • Інфекція у зоні процедури

Догляд після процедури

Після процедури видалення папіломи радіохвильовим ножем рекомендується не мочити рану, наносити антисептик. Наш лікар дасть докладні рекомендації щодо догляду, залежно від зони та обсягу процедури.

Вартість

Ціни на видалення папілом Сургітрон у Києві

 ЦінаДовжина
Видалення папілом за 1 шт.140 грн.20 хв.
Повторна процедура видалення того ж елемента-15% 
Встановлення інтраокулярних шильд (видалення на повіках)500 грн.10 хв.
Знеболення аплікаційне+15%20 хв.
Знеболення ін'єкційне300 грн.10 хв.

Часті питання

Чи потрібно знеболювання?

У більшості випадків анестезія не потрібна, але може використовуватися інфільтраційна анестезія (ін'єкційна анестезія) або аплікаційна анестезія - нанесення крему.

Чи необхідний догляд за раною?

Видалення папілом Сургітроном залишає стерильну ранку. Захисна скоринка після процедури надійно захищає ранку від інфікування і здебільшого не потрібно спеціального догляду. Лікар надасть вам рекомендації після процедури.

Чи небезпечне видалення папілом Сургітроном?

Під час видалення папілом радіохвильовим ножем виділяються шкідливі гази, а також мікрочастинки з нативним папіломавірусом. Вдихання газів і вірусу папіломи людини шкідливі для здоров'я. Ми використовуємо аспіратор хірургічного диму, який захоплює весь дим, який виділяється під час процедури. Тому лазерне видалення папілом у Venus Clinic у Києві абсолютно безпечне для вашого здоров'я.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…