Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
ламкі нігті

Ламкі нігті не врятує дорогий манікюр

Нігті, які шаруються і ламаються - кожна жінка стикалася з такою проблемою.

Дорогий манікюр навряд чи вирішить проблему недостатнього харчування нігтів, оскільки нігтям необхідна більш суттєва допомога - харчування зсередини. У чому причина?

Ламкі нігті - причини

Нігті складається з кератину, для синтезу якого необхідні білки і амінокислоти. Ламкі нігті можуть бути результатом незбалансованого харчування з дефіцитом білка в їжі, при дотриманні дієти і голодування.

Не забувайте про іншу причину - це високі фізичні навантаження і заняття спортом. Якщо при цьому дієта не збалансована, то через підвищену потреби в білках і вітамінах, організм також може відчувати дефіцит. Тому при інтенсивних тренуваннях дієта повинна бути скоригована, згідно підвищеним потребам організму.

Причини ламкості нігтів

На щастя, ви можете зміцнити здоров'я ваших нігтів біотин, Вітамін В використовується десятиліттями для зміцнення копит коней. В одному невеликому дослідженні, жінки, щодня приймали добавки біотину, відзначали 25-процентне потовщення товщини нігтів - такого ви не знайдете в спектрі послуг манікюрного салону!

Ламкі нігті - дієта

Пам'ятайте, що наше тіло не може накопичувати і зберігати біотин. Біотин надходить в наш організм ззовні. Такі продукти, як яйця, свинина, печінка, лосось є не тільки джерелом біотину, а також джерелом мікроелементів, незамінних жирних кислот і амінокислот - натуральні джерела краси безмежні!

Грибок нігтя

Ламкі нігті можуть також бути ознакою оніхомікозу - ураження нігтів грибковою інфекцією. Це може бути зміна кольору нігтьової пластини зміна форми нігтя. У таких випадках слід звернутися до лікаря. До сучасних методів лікування грибкового ураження нігтів відноситься лазерне лікування оніхомікозу. При лазерній обробці нігтя можна обійтися без прийому системних протигрибкових препаратів. Детальніше читайте в розділі лазерне лікування грибка нігтів.

Вам буде цікаво