Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
GliSODin супероксиддисмутаза, лікування мелазми

GliSODin підвищує ефективність лікування мелазми в 3 рази

З'явилися обнадійливі дані в лікуванні мелазми системними препаратами.

Мелазма є поширеною проблемою і вражає переважно жінок. Проявляється у вигляді зливної гіперпігментації на обличчі з переважною локалізацією в області вилиць і лоба.

Чому лікування мелазми тривале і не дає 100% результатів?

У арсеналі медицини досить широкий спектр засобів і методик для боротьби з пігментацією, але на жаль немає єдиного унікального і на 100% ефективного рішення. Тому лікування мелазми це балансування між ефективністю і безпекою. У окремо взятому клінічному випадку фахівець вибирає індивідуальний план лікування.

Лазери

Складність лікування мелазми лазерами пов'язана з тим, що це пігмент переважно накопичується в глибокому шарі шкіри - дермі. Потужність лазера розсіюється і не досягає необхідної глибини, тому її складно видаляти за допомогою лазерних методик. Або потрібно дороге устаткування, що позначається на вартості процедур і стає недоступним для широких мас.

Фотоомолодження IPL здатне прибрати певерхневу, епідермальну частину мелазми, що дозволяє освітлити мелазму на 20-50%.

Гідрохінон

Гідрохінон є найпотужнішим засобом для боротьби з мелазмою, якої немає альтернативи. Це може бути пілінг Джесснера з гідрохіноном та/або крем для домашнього застосування. Але гідрохінон має обмеження до застосування у вагітних і пацієнтів з порушенням функції печінки і нирок.

Гормональний фон

Інша проблема полягає в тому, що це гормонально обумовлена патологія, пов'язана з дисбалансом статевих гормонів, що вимагає ретельного обстеження гінекологом-ендокринологом і корекції гормонального фону. Гармонізація гормонального фону досить тривалий і трудомісткий процес. На перший погляд нешкідливі, пероральні контрацептиви також сприяють появі пігментації на обличчі.

Ультрафіолет

І як завжди, дістається ультрафіолетовому випромінюванню у складі сонячних променів. Ультрафіолет, сам по собі не є першопричиною мелазми, але є критичним пусковим механізмом її розвитку. Ультрафіолетові промені стимулюють клітини меланоцити, які у відповідь починають виробляти більше меланіну. Тому мелазма завжди має ризик загострення у весняно-літній період при посиленні сонячної активності.

Підвищення ефективності лікування мелазми в 3 рази

Перспективним напрямом є застосування системних препаратів в комплексному лікуванні мелазми. Компанія IsoCell представляє обнадійливі клінічні дослідження лікування мелазми.

Графік, клінічні результати лікування мелазми супероксиддисмутазою
Комбінація з GliSODin показала в 3 рази більшу ефективність (68%) порівняно з монотерапією формулою Клігмана (23%) до 12-го тижня лікування.

Подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження проведене на 47 пацієнтах з мелазмою впродовж 12 тижнів. Результати дослідження показали, що класична схема лікування мелазми комбінацією гідрохінону з ретинолом і гормональним засобом показала ефективність 23%. У групі пацієнтів, які на додаток до основного лікування приймали GliSODin (Глісодин), вираженість мелазми знизилася на 68%, що в 3 рази ефективніше в порівнянні з лікуванням гідрохіноном з ретинолом.

GliSODin дозволяє підвищити ефективність лікування мелазмы в 3 рази!

GliSODin - супероксиддисмутаза від IsoCell, Франція

упаковка GliSODin, Глісодин капсули
Компанія IsoCell розробила перший у світі ефективний пероральний препарат супероксиддисмутази GliSODin, в якому використовується супероксиддисмутаза, що екстрагується з дині в комбінації з гліадином. Гліадин захищає супероксиддисмутазу від руйнування в шлунку, а також сприяє всмоктуванню в кишечнику. Завдяки тому що в складі використовуються рослинні екстракти, GliSODin добре переноситься і безпечний. Мікроелементи в складі цинк, селен, мідь, мають антиоксидантну активність і покращують обмінні процеси в організмі і шкірі. Вітамін B12 в складі покращує роботу нервової системи і бореться з синдромом хронічної втоми.

схема GliSODin супероксиддисмутаза з мускатної дині

Показання до застосування

Гіперпігментація

  • Мелазма
  • Хлоазма
  • Гіперпігментація, викликана ультрафіолетовими променями
  • Фотодерматоз

Зменшення запалення і оксидативного ушкодження ДНК

  • Профілактика гіперпігментації після лазерних процедур
  • Ад'ювант (підсилювач) в лікуванні вітіліго
  • Антивікова дія
  • Синдром хронічної втоми

Що собою являє супероксиддисмутаза?

Супероксиддисмутаза - це найпотужніший антиоксидантний фермент в організмі людини, який відповідає за нейтралізацію вільних радикалів. При запальних процесах баланс між ушкодженням і репарацією зміщується у бік ушкодження клітинок. Супероксиддисмутаза зміщує цей баланс у бік відновлення клітин, що чинить потужну протизапальну дію.

Схема антиоксидантів організму, супероксиддисмутаза, каталаза
Супероксиддисмутаза (СОД) є найпотужнішим антиоксидантом нашого організму.

Cупероксиддисмутаза не всмоктується в нашому організмі, тільки завдяки комплексу з гліадином у складі GliSODin це стає можливим.

У Venus Clinic вже використовується ця новинка для лікування мелазми.

Вам буде цікаво