Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Лазерна шліфовка, осінь, дівчина

Фракційне омолодження шкіри почніть восени

Осіннє-зимовий період - найбільш оптимальний час для процедур фракційного омолодження шкіри.

Сучасні лазерні методики в галузі естетичної медицини стали на порядок безпечніше, комфортніше, ефективніше, ніж ми могли скористатися 8-10 років тому. Сьогодні працюючій людині зовсім не обов'язково брати тривалі відпустки, випадати надовго зі звичного активного життя. Чи не на шкоду кінцевому результату, сучасні процедури легко переносяться, а гнучкість налаштувань вдосконалених апаратів дозволяє справлятися з безліччю різних естетичних проблем у пацієнтів різних вікових категорій.

Осіннє-зимовий період найбільш обгрунтований для омолоджуючих лазерних процедур, тому що сонячна активність знижується і ми встигаємо зробити повний курс відновлення шкіри, щоб навесні порадувати себе доглянутим виглядом.

Фракційне омолодження в нашій клініці

В нашій клініці процедура виконується на лазері MedArt FRx (Данія), що поєднує в собі унікальну здатність виконувати процедуру в режимі абляції (випарювання тканини) і не абляціі (коагуляції), а також запатентований діаметр променю, що дозволяє максимально скоротити реабілітаційний період. Слід також зазначити, що після процедур на MedArt FRx (Данія) ніколи не буває таких неприємних наслідків, як "марля" (специфічний дрібносітчастий рельєф шкіри). Всі ці особливості дозволяють нам справлятися з великим спектром естетичних проблем з швидким позитивним результатом.

Показання до процедури

  • Зморшки мімічні, статичні
  • Зниження пружності шкіри, порушення овалу обличчя
  • Дисхромія (мелазма, хлоазма, лентиго і ін.)
  • Порушення рельєфу - постакне, рубці.
  • Стрий

Показання в молодому віці

Слід також в показаннях відзначити більш молодих пацієнтів (від 20 -25 років), яким процедура виконується в поверхневому, щадному режимі, і показана при:

  • Розширених порах
  • Закритих комедонах
  • Застійних плямах після висипань і т.д.

Фракційне омолодження виконується курсом. Найчастіше курс складається з 3 процедур, з кратністю раз в 3 тижні. Але навіть перша процедура приносить вже помітний результат. Важливо також зазначити, що поліпшення якості шкіри продовжують відбуватися ще протягом 6 місяців після останньої процедури, це пов'язано з біохімічними процесами неоколагенезу в нашій шкірі.

Згадуючи мудрість древніх лікарів, що все-таки легше запобігти, ніж боротися, найкраще починати робити омолоджуючі процедури, коли ще немає явно виражених проблем вікового старіння. Це дозволить надовго зберігати естетичний вигляд і бути поза віком.

Вам буде цікаво