Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Елос епіляція

Елос епіляція або лазерна епіляція - що краще?

Елос епіляція, наскільки вона ефективна в порівнянні з лазерною епіляцією?

Елос епіляція в порівнянні з лазером
Видалення волосся на обличчі і тілі досить актуальна тема, що турбує багатьох і торкнулася вона не тільки жінок, а й чоловіків. У зв'язку з пошуком максимально безпечного і ефективного вирішення цієї проблеми відбувається постійний розвиток і вдосконалення технологій, які наближають нас до ідеалу. У косметології існує величезна кількість способів видалення небажаного волосся, вони можуть мати тимчасовий ефект, як наприклад гоління, або бути більш радикальними, можуть проводитися в домашніх умовах або виключно в кініках, на професійному обладнанні.

Більшою популярністю зараз користуються процедури, що радикально вирішують проблему небажаного волосся, найбільш поширені з них це лазерна епіляція, фотоепіляція, і елос епіляція. Ці види епіляції відносять до перманентних видів видалення небажаного волосся, коли волосся видаляється назавжди.

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція- це видалення небажаного волосся разом з їх цибулиною, за допомогою впливу на волосся світлової енергії, яка перетворюється в тепло і руйнує цибулину волоса, що веде до припинення їх росту.

Фотоепіляція

Фотоепіляція має аналогічний принцип дії, що і лазерна епіляція, має на увазі видалення волосся шляхом впливу високоінтенсивного світла на пігмент (меланін), що міститься в волосі і його цибулині. Меланін є мішенню, він поглинає світлову енергію і внаслідок термічної реакції відбувається атрофія і руйнування цибулин волосся.

Елос епіляція

Елос епіляція, або електро-оптична епіляція - це одночасний вплив на волосся світлової енергії, як це відбувається підчас фотоепіляції, з одночасним прогріванням волосяної цибулини електричним струмом. На думку авторів методики, синергія прогріву електричним струмом з фототермічним впливом дозволить більш ефективно видаляти волосся. Більш того, автори методики припускали, що це дозволить видаляти світле волосся, оскільки видалення світлого волосся до сих пір залишається проблемою.

Елос епіляція: чи виправдалися надії?

Припущення вчених не підтвердилися і через 5 років після появи методики елос епіляції, клінічні дослідження і досвід лікарів показали, що елос епіляція не підвищує якість епіляції, як темного, так і світлого волосся. Більш того, елос епіляція не відрізняється від звичайної фотоепіляції ні своєю ефективністю, ні безпекою. На сьогоднішній день компанія виробник систем Елос зняла це обладнання з виробництва. Але виробники-генерики продовжують випускати фотоепілятори використовуючи колишню славу Елос. Насправді, елос епіляція являє собою звичайну фотоепіляцію.

Що ефективніше: лазерна епіляція, елос епіляція або фотоепіляція?

women legs
Лазерна епіляція і фотоепіляція відносяться до фототермічного методу, видалення небажаного волосся, в основі якого лежить принцип фототермолізу, тобто під час процедури меланін поглинає світлову енергію, яка перетворюється в тепло, волосся нагрівається і гине. Для досягнення максимального результату, як при будь-якому вигляді епіляції, потрібно пройти курс процедур, це пов'язано з індивідуальними особливостями кожного пацієнта і часовим інтервалом для відновлення зростання сплячих цибулин. Підчас процедури впливу піддаються тільки те волосся, що знаходяться у фазі росту - анаген. Тобто за принципом впливу на волосся і цибулину ці методики не відрізняються.

Переваги лазерної епіляції

Якщо порівнювати ці два види епіляції, то ефективніше буде використовувати лазерну епіляцію, так як під час процедури кожен лазер випромінює світло строго фіксованої довжини хвилі, що робить процедуру більш прогнозованою і спрямованої, отже, і ефективніше. З іншого боку, енергія лазера здатна глибше проникати в шкіру, що також підвищує ефективність процедури. Тому лазерна епіляція є більш ефективною в порівнянні з фотоепіляцією.

У чому переваги фотоепіляції?

Здавалося б питання вирішене - лазерна епіляція ефективніше, ніж фотоепіляція. Але, на жаль, не все так однозначно. Переваги лазера незаперечні, коли мова йде про стандартні ситуації: волосся має темний каштановий або чорний колір і досить товсте в діаметрі. Але на жаль, лазер погано видаляє руді і зовсім не видаляє світле волосся. Що стосується світлого волосся, то немає шансів видалити їх ні за допомогою лазера, ні за допомогою фотоепіляції. Але ось по рудому і тонкому каштановому волоссю фотоепіляція буде ефективніше, ніж лазерна епіляція. Різниця в ефективності всього лише в 10-30%, але цього достатньо щоб отримати задовільні результати.

Як вирішити проблему епіляції?

В Venus Clinic ми використовуємо гнучкий підхід до проблеми видалення небажаного волосся, оскільки маємо і лазер для вирішення стандартних завдань епіляції і найпотужнішу в світі систему для фотоепіляції - BBL.

Це дозволяє запропонувати нашим пацієнтам оптимальну якість процедур в залежності від індивідуального типу волосся.

Більш детальну інформацію по кожній процедурі ви можете знайти в розділах:

Лазерна епіляція лазером Leaseir.

Фотоепіляція системою BBL Sciton.

Вам буде цікаво