Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Педикюр

Немає часу? Спробуйте домашній педикюр!

Ви ведете активний спосіб життя і не завжди встигаєте зробити педикюр? Не біда, домашній педикюр допоможе вам позбавитися від грубої шкіри і привести свої ніжки в порядок, не виходячи з дому.

Домашній педикюр

Це спеціальні носочки для педикюру на основі натуральних фруктових кислот для домашнього використання. Надягаємо носочки на 90 хвилин і спокійно займаємося своїми справами. Потім змиваємо залишки розчину водою і через 7 днів після відлущування отримуємо ніжну красиву і здорову шкіру, як у дитини, без натоптишів і мозолів. Оновлюється не тільки шкіра стоп, але і кутикула навколо нігтів набуває вигляду, як після професійного педикюру. Такий ефект буде зберігатися не менше 3-х місяців! У чому ж секрет домашнього педикюру?

 Домашній педикюр

Носочки в своєму складі містять грамотно підібрані інгредієнти з різною спрямованістю дії. Молочна, гліколева кислота, папаїн і продукти ферментації молока сприяє злущування грубої шкіри стоп. Bamboo vinegar (продукт бродіння бамбука) - володіє потужним антибактеріальними і протигрибковим дією на шкіру стоп і нігтьових пластин. Гліцерин надає пом'якшувальну і зволожуючу дію. Екстракт алое зволожує і відновлює шкіру.

Отже, одноразове застосування шкарпеток в домашніх умовах заощадить нам час і кошти.

Як це працює?

Як відомо, клітини нашої шкіри безперервно діляться і в міру дозрівання просуваються від глибоких шарів шкіри до її поверхні. У міру дозрівання клітини шкіри ущільнюються і стають більш щільними, закінчуючи свій життєвий цикл і перетворюючись в тонкі мікроскопічно лусочки. Ці натуральні "цеглинки" формують роговий шар шкіри і захищають молоді, ще незміцнілі клітини від несприятливих впливів навколишнього середовища. Ноги несуть підвищене навантаження і в місцях підвищеного тиску і тертя формується надлишок рогових клітин. Ми їх називаємо натоптишами, мозолями.

Носочки SoftFoot містять фруктові кислоти і ферменти молока, які сприяють відділенню рогових клітин шкіри не надаючи негативного впливу на живі клітини шкіри. Таким чином, наші стопи очищаються природним шляхом від вантажу рогових клітин, показуючи нам красиву і гладку шкіру наших стоп.

Якщо ви ведете активний спосіб життя і відвідуєте фітнес центри, басейни, сауни і т.п., то домашній педикюр 1 раз в 3-4 місяці буде служити профілактикою грибка нігтів і стоп.

Де може використовуватися?

Ми також рекомендуємо носочки пацієнтам, які проходять лазерне лікування грибка нігтів і мають супутню грибкову інфекцію шкіри стоп.


Що робити, якщо проблема торкнулася нігті?

Пошкодження нігтів - читайте Лікування грибка нігтів лазером.

Вам буде цікаво