Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Депіляція ніг віск, тример, гоління

Депіляція і її різновиди

Депіляція - метод тимчасового видалення небажаного волосся. Після депіляції зростання волосся поновлюється.

Тимчасові методи видалення волосся

Висмикування волосся

Висмикування вручну є найбільш простим і загальнодоступним методом. Висмикування волоса стимулює волосяний фолікул і переводить його в активну фазу зростання, анаген. Після депіляції у такий спосіб може розвиватися постзапальна гіперпігментація, істинний або псевдофолікуліт, в дуже окремих випадках - рубці. Слід пам'ятати що висмикування волосся з роками призводить до зменшення зростання волосся. Це важливо пам'ятати, коли висмикуєте волосся на бровах. Зростання волосся на бровах може не поновитися.

Шугарінг

Шугарінг (від англ. shugar - цукор) є одним з древніх методів видалення волосся, що бере свою історію з Персії, де в'язкий цукор використали для видалення волосся.

Шугаринг
Шугарінг виконується за допомогою грудочки в'язкої липкої маси, яку прикладають до ділянки шкіри і різким рухом відривають від шкіри разом з волоссям.

Ефект шугарінга триває подібно до воскової депіляції - 2-3 тижні.

Гоління

Недоліками є ушкодження шкірного покриву, ризик приєднання бактерійної інфекції - піодермії, фолікуліт (запалення волосяного фолікула), вросле волосся і постзапальна гіперпігментація шкіри. Багато жінок не можуть часто використати такий метод на певних ділянках тіла. Прийнятніше все-таки воскова депіляція.

Медикаментозна депіляція

Препарати для медикаментозної депіляції містять хімічні речовини - тіогліколати або сульфід стронцію - найпоширеніші хімічні депілятори. Ці речовини руйнують дисульфідні зв'язки, які сполучають відмерлі клітини волосся разом, таким чином, розчиняючи волос. Подібно до гоління, цей метод забезпечує нетривалий період відсутності зростання волосся. Найбільш частий побічний ефект - дерматит або алергічний контактний дерматит, свербіж і висип. Воскова депіляція ефективніша і прийнятніша за цей метод.

Хімічне вибілювання волосся

Освітлення перекисом водню є ефективним методом маскування наявності волосся, але не є методом депіляції або епіляції, оскільки не видаляє волосся. Ця методика ефективна для осіб з тонким і темним, а отже, помітним волосом на руках, обличчі і шиї.

Эфлорнітин

Эфлорнітин або эфлорнітина гідрохлорид пригноблює зростання волосся при гірсутизмі і гіпертрихозі. Препарат випускається у вигляді крему, який наносять на шкіру в зоні небажаного зростання волосся. Ефект розвивається повільно. Результати видно на 4-8 тиждень від початку застосування. Показання до нанесення эфлорнітина : гирустизм, гіпертрихоз. Найбільш поширені побічні ефекти місцевого застосування эфлорнітина включають: акне, псевдофолікуліт, подразнення шкіри і свербіж.

Воскова депіляція

Воскова депіляція - видалення волосся за допомогою воску. Віск заздалегідь розігрівається і наноситься на шкіру. Після застигання, косметолог різким рухом видаляє віск разом з волоссям. Ефект воскової депіляції триває 2-3 тижні.

Читайте також - Лазерна епіляція.

Вам буде цікаво

Ретинол (вітамін А) структура

Ретинол (вітамін А)

Ретинол - це вітамін А, жиророзчинний вітамін, який бере участь у багатьох…

Будова нігтя

Ніготь - будова

Ніготь - це похідна епідермісу, подібно до волосся складається з кератину, холестерину…

Вірус папіломи людини

Вірус папіломи людини

Вірус папіломи людини (ВПЛ) - це вірусна інфекція, викликана вірусом папіломи людини,…