Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Біоревіталізація шкіри гіалуроновою кислотою

Біоревіталізація шкіри після літа

Після спекотного літа наша шкіра як ніколи потребує додаткової "вологи"

Зневоднена шкіра, мережа дрібних зморшок, гіперпігментація- всі ці проблеми посилюються після впливу сонця, і для цього навіть не обов'язково прицільно засмагати на морських курортах, досить провести літо в місті, в повсякденних турботах, і отримати той же результат.

Однією з процедур першого вибору є біоревіталізація, яка як не можна краще справляється з наслідками впливу надмірної інсоляції.

Біоревіталізація - мікроін'єкції препаратів на основі нестабілізованої гіалуронової кислоти, з метою відновлення гідробалансу шкіри.

Вже з самого визначення стає очевидним, що процедура показана практично всім як планового догляду за шкірою.

Що стосується фотоповрежденія шкіри, біоревіталізація впливає практично на всі ланки патогенезу цього процесу, захищаючи клітини від вільних радикалів, які під дією ультрафіолету сонця утворюються в шкірі пошкоджуючи клітини і колаген, зволожує шкіру після виснажливої ​​спеки і ультрафіолету, стимулюючи утворення власної гіалуронової кислоти , а також клітин фібробластів, які б виробляли молоді волокна колагену, еластину.

Сонце, пляж, біоревіталізація шкіри

Біоревіталізація в основному найбільш затребувана для обличчя, шиї, декольте, рук, тобто на відкритих ділянках, найбільш схильних до негативного впливу факторів навколишнього середовища. Процедура виконується будь-якій ділянці шкіри (живіт, стегна, сідниці...).

Для хорошого результату процедура виконується курсом 3-4 рази, з кратністю раз кожні 2 тижні Результат тримається від 6 місяців до року при правильному подальшому догляді за шкірою.

Біоревітализація також прекрасно себе зарекомендувала в комплексних програмах відновлення шкіри після пілінгів, лазерних шліфовок, фракційного омолодження, в програмах лікування вугрової хвороби, як неспецифічний імуномодулятор і багато іншого. Фотоомолодження в поєднанні з біоревіталізацією добре себе зарекомендували в осінньо-зимовий період, як реабілітація після агресивного впливу ультрафіолету на шкіру і як профілактика фотостаріння і вікового старіння шкіри.

Переносимість біоревіталізації зазвичай хороша, тому що гіалуронова кислота, яка є основою препарату, не викликає алергії, оскільки синтезується методом генної інженерії, а не екстрагується з тварин. Тому не сприймається нашим організмом як чужорідний ген.

До протипоказань слід віднести важкі соматичні захворювання в стадії загострення, вагітність, дерматологічні захворювання.

Не варто відкладати "на потім" турботу про власну красу, адже запобігти проблемі набагато простіше, ніж боротися з уже існуючими.

Вам буде цікаво