Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Тренування для всього тіла

7 вправ - тренування для всього тіла

Шукайте ефективні вправи, щоб змінити своє тіло? Подаємо кілька вправ, які допоможуть вам в цих починаннях.

Це тренування на все тіло достатня проста, але в той же час ефективна, щоб привести в тонус тіло і спалити додаткові калорії. Однак, одних цих вправ буде недостатньо, щоб змінити ваше тіло. Для цього необхідно також здорове харчування і хороший сон. Нижче наведені 7 вправ, які допоможуть змінити ваше тіло.

1. Стрибки зі скакалкою

Коли в останній раз ви стрибали на скакалці? Можливо, в дитинстві. Стрибки на скакалці є дешевим і легко стерпним вправою, яке ви можете виконувати практично в будь-якому місці.

Стрибки зі скакалкою, тренування
Ця вправа спалює більше калорій в хвилину, ніж будь-яка інша вправа.

Стрибки зі скакалкою це фантастичний спосіб, щоб виконувати кардіо навантаження, коли ви знаходитесь в подорожі або відрядженні. Просто візьміть з собою скакалку вона не займе багато місця у вашому багажі, на зате вам не доведеться шукати тренажерний зал. Отже, хто сказав стрибки зі скакалкою тільки для дітей?

2. Присідання

Присідання - це вправа для всього тіла, так як втягується кілька груп м'язів. Це потужна вправа допоможе привести в тонус сідниці, зміцнити тіло і спалити багато калорій. Для підвищення витрати калорій і частоти серцевих скорочень ви може виконувати присідання зі стрибком. Присідання з гантелями допоможе збільшити навантаження на м'язи. Регулярні вправи з присіданнями допоможуть підтримати тіло в тонусі. Якщо ви сидите цілий день на роботі чи вдома, то піддаєте себе ризику розвитку різних патологій. Чому б не зробити кілька присідань, чекаючи поки готується обід, поки закипає чайник або завантажується комп'ютер?

3. Віджимання

На жаль, багато людей не роблять віджимання, так як виконувати цю вправу трохи складніше, але це може творити чудеса для вашого тіла. Є багато різних видів віджимань, які задіюють різні групи м'язи плечей і рук. Спробуйте урізноманітнити свої віджимання, щоб урізноманітнити вправи.

Віджимання, тренування, спорт
Крім того, що віджимання навантажують верхню частину тіла, вони також корисні для серця.

Робіть вправи з віджиманнями кілька разів на тиждень, щоб зміцнити руки. Не забувайте, що віджимання роблять позитивний вплив на серцево-судинну систему, а також покращують поставу. Виконуйте вправу правильно - з прямою спиною, чи не напружуйте спину, щоб уникнути болю в спині.

4. Випади

Щоб привести в тонус м'язи ніг, робіть вправи з випадами. Випади дають відмінні результати, тому що дозволяють ізольовано включати кожну ногу окремо. Щоб підвищити кардіо навантаження робіть з випади зі стрибком. Рекомендується робити 3 підходи по 10 випадів.

5. Плавання

Плавання є супер ефективним вправою, яке принесе дивовижні результати. Плавання допомагає зміцнити м'язи тулуба і змушують працювати різні групи м'язів. Плавання може похвалитися своїми багато чисельними оздоровлюючими ефектами на організм. Воно допомагає знизити кров'яний тиск, зміцнити серце і підвищити аеробну витривалість. Плюс, плавання є прекрасним способом для всієї родини, щоб рухатися і весело проводити час. Хоча з плаванням не так просто, як зі скакалкою.

6. Біг

У бігу є маса переваг. Він допомагає зняти стрес, поліпшити стан здоров'я серця. Біг може фактично змінити ваше тіло. Він зробить ваші ноги тренованими і більш витонченими. Спробуйте бігати рано вранці. Після кожної пробіжки у вас буде з'являтися відчуття виконаного обов'язку. Спробуйте ранкові пробіжки. Більш того, біг підтюпцем допомагає спалювати калорії і покращує загальний стан здоров'я.

7. Велосипед

Їзда на велосипеді змусить вас як слід попотіти і дати хорошу фізичну навантаження на ноги, руки, спину і серцево-судинну систему.

тренування, велосипед
На велосипеді ви самостійно можете регулювати навантаження. Більш того їзда на велосипеді дасть багато позитивних емоцій.

Отже, у вас є список найефективніших вправ, які, безумовно, допоможуть вам змінити ваше тіло. Просто робіть їх регулярно, щоб побачити результати. Ви вже вибрали для себе своє улюблене вправу?


Контурування фігури апаратними методиками

Для контурування фігури в окремих зонах використовуються апаратні методи, які дозволяють видаляти локальні жирові відкладення.

Читайте докладно - Ультразвукова кавітація і Гідроліпоклазія.

Вам буде цікаво