Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
QWO целюліт, ін'єкції

QWO™ - перший ін'єкційний препарат для лікування целюліту схвалений FDA

QWO™ отримав схвалення FDA для лікування помірного і вираженого целюліту на сідницях у жінок. Це перше ін'єкційне засіб від целюліту, схвалене FDA, на основі ферменту колагенази Clostridium Histolyticum Aaes розм'якшує фіброзні перегородки, які прикріплюються до шкіри і викликають ямочки при целюліті. Препарат надійде в продаж в 2021 році.

Як працює QWO при целюліті

QWO ін'єкції від целюліту
Препарат колагенази з Clostridium Histolyticum Aaes.

Хоча відомо, що целюліт є багатофакторної проблемою, основним фактором, що сприяє цьому є фіброзна сполучна тканина, яка називається «фіброзними перегородками», які з'єднують шкіру перпендикулярно з глибокої фасцією. Ці фіброзні перегородки пов'язують шкіру, викликаючи вдавлення і призводить до появи нерівностей на поверхні шкіри при целюліті. Вважається, що при введенні в оброблювану область QWO ферментативно розм'якшує фіброзні перегородки, цілеспрямовано впливаючи на колаген 1 і 3 типів, що може привести до вирівнювання шкіри і поліпшення зовнішнього вигляду при целюліті.

QWO може змінити правила гри для багатьох жінок з целюлітом. Я дуже рада, що з'явиться схвалений FDA препарат для ін'єкційного лікування, що довів свою ефективність в усуненні основної причини целюліту. Що цікаво в QWO, так це те, що це ультрасучасна лікування целюліту без хірургічного руйнування перегородок.

- Anne Chapas, M.D., сертифікований дерматолог з відділення лазерної дерматології Union Square в Нью-Йорку

Фото до і після корекції целюліту QWO ™

Про целюліт

Целюліт - це локалізоване зміна контуру шкіри, яке зустрічається більш ніж у 90 відсотків жінок в постпубертатний період і яке вражає жінок всіх рас і національностей. Присутність целюліту пов'язано зі змінами товщини дерми, обсягу жирових клітин і сполучної тканини під шкірою. Первинним чинником, що викликає целюліт, є коллагеносодержащіе перегородки, які прикріплюють шкіру до нижележащей фасції. Септи фіксують шкіру, що в поєднанні з додатковим надлишком підшкірних жирових тканин викликає характерні для целюліту ямочки на поверхні шкіри. Ці фіброзні перегородки мають різну товщину переважно у жінок, що дає нам уявлення про целюліт як про стан, пов'язаний з підлогою. Целюліт клінічно проявляється на сідницях і стегнах, нижньої частини живота і руках.

Целюліт і надмірна вага

Відомо, що целюліт відрізняється від загального ожиріння. При генералізованому ожирінні адипоцити піддаються гіпертрофії і гіперплазії, яка не обмежується сідницями, стегнами і животом. При целюліті характерні великі, метаболічно стабільні адипоцити, вони мають фізіологічні та біохімічні властивості, які відрізняються від жирової тканини, розташованої в іншому місці. Анатомічне дослідження, проведене в 2019 році, показало, що у жінок висота жирових часточок вище в порівнянні з чоловіками, що також може сприяти появі нерівностей, що спостерігається в результаті натягу фіброзних перегородок. Збільшення ваги може зробити целюліт більш помітним, але целюліт може бути присутнім навіть у худих людей.

Корекція целюліту апаратними методиками

Читайте докладно про апаратної корекції целюліту - Як позбутися целюліту?

Вам буде цікаво