Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Вихідні
5 травня
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Безопераційна блефаропластика, очі

Коли операція ще не показана - безопераційна блефаропластика

Очі - не тільки дзеркало душі, але і наочний показник нашого віку.

Шкіра навколо очей більш тонка і ніжна і більшою мірою схильна до вікових змін і впливу чинників навколишнього середовища. З віком відбувається втрата пружності, тонусу шкіри, з'являються зморшки, нависання м'яких тканин верхньої повіки, посилюється нососльозова борозна.

Візуально створюється враження втомленого, непривітного або навіть нездорового зовнішнього вигляду.

До речі, опущення повік може бути не тільки наслідком вікових змін шкіри, це також може бути пов'язано з анатомічними особливостями обличчя (спадковими факторами) і неправильним способом життя.

Крім того, нависання верхніх повік може провокувати і посилювати зморшки в області гусячих лапок, мішків і темних кіл під очима.

Традиційна блефаропластика

Нажаль до недавніх пір, коригувати зміни шкіри навколо очей у вигляді одутлості або мішків під очима можна було тільки оперативним шляхом - операцією блефаропластика. Підчас блефаропластики хірургічно видаляють надлишок шкіри повік. Будь-яка операція несе певні ризики і підходить не для багатьох. До ускладнень хірургічної блефаропластики відносять виворіт повік і рубцювання. Всі ці ускладнення обмежують широке застосування операційних методик.

Безопераційна блефаропластика

На ранніх стадіях, завдяки сучасним технологіям можна виправити проблему за допомогою безопераційної блефаропластики.

Безопераційна блефаропластика NeoGen Plasma - найбільш ефективна і безпечна процедура, яка допоможе коректувати проблему мішків під очима.

Що таке технологія блефаропластики NeoGen Plasma і як вона працює?

NeoGen Plasma використовує унікальну запатентовану технологію, перетворюючи газоподібний азот в енергію плазми, четвертий стан речовини. Азотна плазма виходить з наконечника контрольованими імпульсами. При цьому відбувається швидке нагрівання шкіри повік по всій товщині, що призводить до скорочення колагенових молекул. В результаті цього, шкіра повік скорочується без операції. Більш того, дозований тепловий вплив на шкіру стимулює вироблення власного колагену. Тому ефект після першої процедури продовжує розвиватися протягом наступних 6 місяців. Це дозволяє отримати тривалий і стійкий результат.

Безопераційна блефаропластика NeoGen унікальна

При безопераційної блефаропластиці NeoGen, на відміну від інших систем, не порушується цілісність шкірного покриву - немає опіку і обвуглювання тканин шкіри, що може привести до стійкої пігментації. Більш того, на поверхні шкіри формується природна захисна пов'язка, яка буде захищати молоді клітини шкіри, які заміщають старі клітини із зони термічного впливу. Термічний вплив викликає ремоделювання структури шкіри і забезпечує стійкий ефект після процедури.

Безопераційна блефаропластика NeoGen перша і поки єдина в Україні представлена ​​в Venus Clinic в Києві!

* В вартість процедури також включений спеціальний набір для домашнього догляду від новаторів і лідерів на ринку космецевтики PCA Skin.

Вам буде цікаво