Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
взуття, нігті

Взуття може зіпсувати ваші нігті

Який ваш критерій вибору взуття: ціна, дизайн або здоров'я?

Немає нічого дивного, якщо ви випадково виявите, що нігті на ногах стали грубими або нерівними. Також вони можуть бути горбистими, шаруються з нерівними краями, тріщинами або пожовклими, що може навести підозру на грибок нігтів, особливо після літнього періоду, коли ноги інтенсивно потіли. Але якщо інтенсивне лікування не дає результатів, то можливо, причина пов'язана не з ногами, а може бути у вашій взуття.

Ось три основні причини, за якими взуття може травмувати ваші нігті.

1. Прогулянки гарні для вашого тіла, але не для ваших пальців.

Бігуни і балерини вже давно знайомі з цією проблемою: постійно стаючи на тильну поверхню пальців ніг, травмуючи нігті, що робить візити на педикюр марною тратою часу і грошей. Іноді це взагалі нездійсненно через пухирів і гематом. У сучасному світі бігові доріжки, велотренажери та т.п. з потіють ногами можуть привести до тих же наслідків. Під час тренувань ноги можуть набрякати, що в тісному взутті може призводити до появи пухирів і навіть пошкоджень нігтів.

Правильне взуття
Рекомендації: вибирайте взуття в спеціалізованих магазинах. Якщо мова йде про велоспорті, то слід витратитися на гарну пару професійної взуття, розраховану на тривалу їзду на велосипеді і хороші шкарпетки. Під час їзди на велосипеді намагайтеся не надавати зайвого тиску на пальці ніг. Розподіляйте навантаження на стопи, тримайте ноги підборами вниз, коли крутите педалі.

2. Ваша взуття занадто тісна.

Близько 70% населення купують взуття меншого розміру, ніж це необхідно. Вибираючи взуття ми часто приміряємо чи підходить вона по довжині або по ширині, але ми ніколи не замислюємося про те, чи підходить нам носок взуття. Якщо носок взуття тісний, то під час ходьби ніготь постійно буде впиратися і травмуватися при кожному кроці. На цю тонкість часто не звертають уваги, але через це ніготь може отримувати тисячі мікротравм протягом дня. Ці мікротравми накопичуються і можуть викликати оніходістрофію - зміни в нігтях, пов'язані з порушенням їх харчування і роблячи їх непривабливими, що нерідко можна сплутати з грибком нігтів.

Рекомендації: коли купуєте взуття, вибирайте взуття з широким високим носком, щоб пальці ніг могли вільно рухатися в шкарпетках взуття. Давайте будемо, чесними при виборі взуття люди часто керуються іншими критеріями, а не зручністю. Тому періодично робіть перерви для ніг, раз в два дні, надягаючи відкрито не тісне взуття. Ви також можете скористатися новою схваленим FDA спеціальним поліуретановим покриттям, яке дозволяє очистити і захистити ваші нігті від пошкодження (як герметична захисна колодка). На це піде близько шести місяців, поки нігті повністю не відросте.

3. Відвідуючи спортзал є ризик розвитку стопи атлета.

Будьте обережні, не надягайте чужі тапочки в душових спортивних залів - це може привести до інфікування грибком. Але ось біда, коли ви на забруднені в залі грибком ноги одягаєте домашнє взуття, грибок може там довго зберігатися. У взуття ідеальні умови для грибка - тепло, темно, волога і обмежений доступ свіжого повітря. Ви можете домогтися успішних результатів приймаючи препарати або зробивши лікування грибка нігтів, але якщо грибок колонізував вашу взуття, то можливо повторне зараження нігтів грибком.

Тапочки, басейн

Рекомендації по профілактиці грибка нігтів

Розкрийте ваше взуття широко, наскільки це можливо, вийміть устілки і залиште на ніч. Або залиште їх на день під прямими променями сонця, які є згубними для грибка. Обробляйте взуття 1-2 рази в тиждень спиртовим або дезінфікуючим розчином; ретельно, щоб потрапити в усі важкодоступні місця взуття. Якщо у вас був грибок, то найімовірніше, ви сприйнятливі до цієї патології, тому профілактика повинна бути на першому місці. Створіть у взутті несприятливі умови для життя грибка - тримайте їх сухими використовуйте порошкові дезодоранти для ніг. Якщо на ногах є мозолі, то рекомендуємо робити педикюр або використовувати носочки для домашнього педикюру.

В разі, якщо є ознаки грибка нігтів, рекомендуємо лікування грибка нігтів лазером, оскільки це абсолютно безпечна процедура.

Вам буде цікаво