Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Halo лазер

Halo™ - перший гібридний фракційний лазер

Компанія Sciton представила лазер Halo - перший в світі гібридний фракційний лазер.

Перший в світі гібридний фракційний лазер, який забезпечує результати, як фракційний абляціонний лазер з відновним періодом, як у неабляціонних лазерів.

Нова ера лазерних шліфовок

Відмінна новина для пацієнтів, які очікують максимально можливі результати від лазерного омолодження з мінімально можливим реабілітаційним періодом. Компанія Sciton, що є лідируючим виробником високоякісних лазерів і систем широкосмугового світла для естетичної медицини, представила новинку Halo - перший і єдиний в світі гібридний фракційний лазер з неабляціонной і абляціонним хвилями в одній процедурі, щоб максимізувати результати і скоротити відновний період. У продаж лазер Halo надійде в другій половині цього року.

Halo - це не просто наступний продукт в лінійці обладнання. Це кульмінація 4 років інтенсивних досліджень, нових даних з фізики взаємодії лазерів з тканинами, які втілилися з впровадженням всіх новітніх лазерних технологій. Цей лазер має деякі дуже цікаві нововведення, які гідно будуть оцінені фахівцями. Поява лазера Halo ще раз демонструє лідируючі позиції Sciton в технологіях лазерних пілінгів і всіх видів лазерних шліфовок.

Dan Negus, президент компанії Sciton

 Halo гібридний фракційний лазер

В лазері Halo використані обидві абляційна і неабляційна довжини хвиль в одній і тій же мікроскопічної зоні впливу: 1470 нм для коагуляції тканин і 2940 нм для абляції тканин. Луч з довжиною хвилі 1470 нм може проникати на глибину від 100 до 700 мікрон, коагулюючи епідерміс і дерму, де спостерігається фотопошкодження шкіри. Довжина хвилі 2940 нм проникає на глибину від 0 до 100 мікрон викликаючи абляцию тканин в межах епідермісу. Це дає Halo унікальну можливість проводити роздільний вплив на епідерміс, який відновлюється швидко і дерму, яка відновлюється більш тривалий період. Спеціаліст може вибрати одну з трьох базових рівнів параметрів і Halo розрахує необхідну кількість енергії для проведення ефективної і безпечної процедури. Грамотний розподіл енергії поєднується з динамічною оптимізацією температури, яка забезпечує високу точність і рівномірність процедури. Перевагою процедур Halo є одночасний вплив на гіперпігментацію епідермального і дермального залягання, тон і текстуру шкіри.

Лазер Halo компанії Sciton є першою інновацією в лазерах за останнє десятиліття. Гібридні фракційні лазери є наступним логічним етапом еволюції технологій фракційного лазерного омолодження шкіри. З лазером Halo я можу домогтися результатів, яких можна очікувати від абляційних фракційних лазерів, але отримати при цьому відновлювальний період, як це спостерігається при неабляційному фракційному омолодженні. Це дійсно, найкраща технологія серед існуючих для абляційних і неабляційних фракційних лазерів.

Jason Pozner, MD, пластичний хірург, США.

В Україні лазери Halo будуть пропонуватися на платформах JOULE™, які дозволяють підключати різні модулі для широкого спектра процедур.

Вам буде цікаво