Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Форма нігтів і характер
Venus Clinic

Форма нігтів може розповісти про людину

Протягом століть розвивалися різні методи визначення характеру і здібностей людини за різними зовнішніми ознаками. Ці теорії, переважно, базуються на взаємозв'язку частин тіла з характером людини. Деякі вважають, що навіть за розміром і формою ваших нігтів можна визначити характер людини.

Діагностика характеру за формою нігтів

Діагностика характеру за формою нігтів бере свої витоки в Азії, а потім придбала популярність і в Європі.

До цього можна ставитися по різному, можна знайти взаємозв'язок або, навпаки... але, тим не менш, це весело читати.

Виберіть відповідну форму нігтів і судіть самі, правда це чи ні 😀

Форма нігтів і характер людини

1 Вертикальні довгі нігті - м'який характер, точніше, творчий і креативний. Ці люди зазвичай добре контактують з оточуючими.

2 Широкі нігті - щирі, не дурні, легко подразливість, теоретики. Ці люди завжди говорять правду і часто дають поради іншим.

3 і 4 - Круглі або овальні - ці люди знаходяться в розслабленому стані, унікальні, позитивні і розумні. Живуть своїм власним ритмом і відкидають дрібниці, які порушують їх розпорядок; мають багато друзів.

5 Нігті квадратної форми - ці люди є лідерами, сильні, вправні та відважні. Серйозні, люди бачать лідерів в них, але вони також мають м'яку сторону, яка призначена тільки для близьких друзів.

6 і 7 Трикутна форма - розумні, перфекціоністи, інноваційні, оригінальні. Цілком можливо, що ці люди геніальні і думають швидше, ніж інші, як правило, оточуючі зачаровані ними.

8 Мигдалеподібні нігті - вірні, щирі, товариські і прекрасні. Ці люди дуже добрі, але можуть наполягти на своєму, коли це необхідно. Оточуючим подобається їхня компанія і то, як вони вирішують проблеми.

9 Нігті мечоподібної форми - натхненні, процвітаючі, з багатою фантазією і зосереджені. Вони орієнтовані на довгострокові цілі і рух вперед, вміють впливати на людей і розвивати в них позитивні прагнення, надихати людей самовдосконалюватися.

Дивіться також по темі: Лікування грибка нігтів лазером

Вам буде цікаво