Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
обличчя дівчини, шліфування лазером

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерне омолодження - узагальнене поняття для цілої групи процедур, які спрямовані на поліпшення стану шкіри, підвищення її пружності та еластичності, поліпшення кольору і текстури, більш чіткого овалу обличчя, без хірургічного втручання.

 Лазерне омолодження вживається в контексті таких процедур як: фракційне лазерне омолодження, лазерний пілінг, лазерне шліфування шкіри обличчя, лазерний ліфтинг без абляції, фотоомолодження і інші.

давчина, лікар, лазер

 Поговоримо про лазерну шліфовку обличчя!

Однією з головних цілей лазерного впливу, на дермальні структури, є запуск процесу вироблення колагену та еластину, основних структурних компонентів дерми, що відповідають за еластичність і пружність нашої шкіри.

На сьогодні, лазерна шліфовка це не тільки золотий стандарт в омолодженні, а й одне з  найбільш ефективних рішень для корекції зморшок, постакне, післяопераційних шрамів і рубців, стрий і розтяжок, яке однаково ефективне як для чоловіків, так і для жінок.

Це процедура без чітких вікових обмежень, зі швидким вираженим клінічним результатом, який ви помітите вже після першої процедури, з прогнозованим та коротким терміном реабілітації. Процедуру можна проводити на всіх ділянках, в тому числі зоні обличчя, шиї, декольте, кистях, плечах і спині.

Детальніше про види лазерних процедур

Типи лазерів

 Не всі лазери однакові!

 За типом взаємодії з тканинами (шкірою), апарати для лазерної шліфовки можна розділити на два типи: абляційні і неабляційні. Абляційне омолодження супроводжується порушенням цілісності шкірного покриву, неабляційне - без. Хоча і ця класифікація умовна.

 • Абляція - процес випаровування клітин шкіри.
 • Коагуляція - процес денатурації білка, який згодом запускає синтез нового колагену.
види лазерного омолодження

Абляційне лазерне омолодження може бути суцільним або фракційним, коли видаляються тільки певні ділянки шкіри, а інші залишаються непошкодженими, що в рази скорочує період реабілітації. У більшості випадків, при згадці про фракційне омолодження мають на увазі саме абляційні технології.

Фракційне абляційне шліфування по праву вважається «золотим стандартом» лазерного омолодження.

Далі поговоримо саме про фракційне абляційне лазерне омолодження.

Обладнання

У  своїй практиці, ми використовуємо фракційний CO2 лазер MedArt INTENZ, виробництва Данія. І для цього є декілька причин, включаючи ефективність і широкий вибір налаштувань для корекції різних ділянок і станів шкіри, від лазерної шліфовки та видалення доброякісних новоутворень до видалення рубців та шрамів.

жінка, лікар проводить процедуру лазерного омолодження
 • Компанія MedArt займається виробництвом лазерів з 1979 року, має низку патентів і поставляє свої комплектуючі іншим виробникам медичних лазерів у всьому світі.
 • Лазер зареєстрований в МОЗ України.
 • Лазер укомплектований високочастотним сканером, який дозволяє налаштовувати глибину і щільність обробки шкіри, щоб чітко дозувати вплив для успішної корекції різних патологій.

Детальніше про обладнання

Принцип роботи лазера

Принцип дії фракційного СО2 лазера сформований на частковому видаленні ділянок у верхньому шарі шкіри, у вигляді невеликих мікрозон (стовпчиків). При цьому сусідні тканини залишаються неушкодженими, що в рази прискорює період відновлення, зберігаючи при цьому високу ефективність.

Фракційне омолодження СО2 лазером дозволяє досягти тих же результатів, що і при суцільній лазерній шліфовці шкіри, але з мінімальним ризиком побічних ефектів і коротким терміном реабілітації.

Механізми дії абляційного омолодження

 • Механічне видалення тканин сприяє вивільненню медіаторів механічного пошкодження, стимулюючи регенераторні процеси в шкірі. Відбувається реепітелізація шкіри шляхом дозрівання молодих клітин базальної мембрани. А при глибокому впливі - з кератиноцитів, сальних і потових залоз.
 • Термічний вплив на тканини, як наслідок вивільнення медіаторів термічного пошкодження.
 • Активізація фібробластів і пластично-репаративних процесів в шкірі.

Коли показане лазерне омолодження?

Фракційне омолодження має широкий спектр показань, включаючи шліфування шкіри обличчя з метою корекції вікових змін, в тому числі кісетних зморшок - найбільш торпідних до впливу. Також, фракційне лазерне омолодження ефективно для:

 • підвищення тургору і еластичності шкіри;
 • корекції зморшок навколо очей;
 • корекції постакне;
 • корекції рубців і шрамів на обличчі і тілі;
 • лазерного видалення розтяжок;
 • звуження пор, вирівнювання рельєфу шкіри.
 • корекції гіперпігментації і покращення кольору обличчя.
жінка, посмішка
Процедура лазерної шліфовки - це швидке, ефективне і безпечне рішення для омолодження і поліпшення стану вашої шкіри!

Якщо ви хочете мати повну картину про стан вашої шкіри та отримати індивідуальну схему лікування, запишіться на прийом до нашого фахівця. Після консультації та діагностики шкіри, лікар складе оптимальний та адаптований план лікування для вас, а ви детально зможете розглянути вашу шкіру за допомогою знімків діагностики шкіри на апараті Observ 520 і слідкувати за позитивною динаміку від процедури до процедури.

Після лазерної шліфовки ваша шкіра стане більш яскравою та сяючою, з ясним кольором та більш однорідною текстурою і рельєфом, підвищиться її пружність, тургор та еластичність!

Лазерна шліфовка обличчя - метод який пройшов випробування часом і схвалений не тільки фахівцями а й пацієнтами!

Процедури лазерної шліфовки на сьогоднішній день розглядаються як гідна альтернатива пластичної хірургії!

Курс

Як і всі лазерні та апаратні процедури, фракційна лазерна шліфовка проводиться курсом, незалежно від зони корекції, будь то обличчя, шия, декольте або інші ділянки тіла. Важливо, що результат ви побачите вже після першої процедури, а з кожною наступною він буде тільки примножуватись.

В  середньому, курс складається з 3-6 процедур з інтервалами мінімум 4 тижні між ними, якщо говорити про корекцію шрамів і рубців, курс підбирається індивідуально в залежності від показань.

Можна робити лазерну шліфовку в будь-який час року, важливо тільки дотримуватися певних правил, включаючи щоденний захист широкого спектру від ультрафіолету з SPF фактором від 30 до 50. Використання сонцезахисного крему є правилом не тільки в підготовчий період але і в післяпроцедурному догляді, для забезпечення максимальних результатів без ризиків і ускладнень.

Післяпроцедурний догляд

Після лазерної шліфовки, як і після будь-якої активної процедури, шкірі потрібен час для відновлення. У цей період особливо важливо дотримуватися правильного догляду за шкірою.

дівчина крем, догляд за шкірою

Якщо говорити про зони обличчя, шиї і декольте, період відновлення займає 7-10 днів, на тілі відновлення проходить трохи довше. Вся інформація про правильний догляд, по днях розписана в пам'ятці, яку лікар надасть вам після процедури з поясненнями, рекомендаціями по догляду і термінами відновлення.

Фракційна лазерна шліфовка абсолютно безпечна і прогнозована, ми можемо описати поведінку шкіри після процедури з точністю до годин і надати конкретні рекомендації, щоб період відновлення був максимально комфортним і непомітним.

Вартість

Вартість процедури лазерної шліфовки залежить від кількох факторів включаючи зону впливу і мету, з якою вона проводиться. Детальніше з цінами, фото до і після можна ознайомитися тут:

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка обличчя в Києві входить в топ осінніх процедур, вона відмінно поєднується з процедурами RF ліфтингу і фотоомолодження, мезотерапії і біоревіталізації, з біологічно активними добавками для підтримки краси, здоров'я і молодості вашої шкіри.

Вам буде цікаво

Диспорт

Диспорт (Dysport)

Диспорт, Dysport - препарат ботулотоксину, використовується для корекції мімічних зморшок від французької компанії…

Ботокс

Ботокс (Botox)

Ін'єкції ботокса (Botox) можна зупинити блокують передачу нервових імпульсів мімічних м'язів. Це…

Видалення кератоми лазером

Видалення кератоми

Видалення кератоми лазером - хірургічна процедура, яка полягає у випарюванні уражених клітин…